توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

جواب فعالیت های درس ۸ جغرافیا دهم ؛ صفحه ۷۲ و ۷۷


گام به گام درس هشتم (8) جغرافیا دهم و پاسخ فعالیت های صفحه ۷۲ و ۷۷ درس هشت «تقسیمات کشوری» کتاب جغرافیا پایه دهم کلیه رشته ها را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز آماده کرده ایم.

پاسخ سوالات فعالیت درس هشتم جغرافیا دهم

جواب فعالیت های درس ۸ جغرافیا دهمجواب فعالیت های درس ۸ جغرافیا دهم

جواب فعالیت ۱ صفحه ۷۲ جغرافیا دهم درس ۸

صفحە خالی شناسنامه را با مشخصات خود پر کنید و نام هر کدام از تقسیمات ذکر شده را با توجه به صفحە اول شناسنامه خودتان تکمیل نمایید.

پاسخ فعالیت 1 و 2 درس هشتم جغرافیا پایه دهمپاسخ فعالیت 1 و 2 درس هشتم جغرافیا پایه دهم

ابتدا قسمت هایی که مربوط به نام، نام خانوادگی و … می باشد را پر کنید سپس برای پر کردن قسمت های مربوط به تقسیم کشوری بر روی دکمه زیر کلیک کنید و مشخصات مربوط به خود را پیدا کنید و در شناسنامه درج کنید.مشاهده آخرین تقسیمات کشوری

مطلب پیشنهادی: جواب فعالیت های درس هفتم 7 جغرافیا دهم

پاسخ سوالات فعالیت ۲ صفحه ۷۷ جغرافیا دهم

۱- به طور گروهی، نقشە استان خود را ترسیم، و شهرستان های آن را مشخص کنید.

بر روی دکمه زیر کلیک کنید، سپس نقشه استان خود را انتخاب کرده و آن را رسم کنید.

مشاهده نقشه استان ها

۲- با مراجعه به بخش تقسیمات کشوری، وضعیت محل زندگی خود را از نظر قرارگیری در شهرستان، بخش، روستا و شهر، مشخص، و مانند تصاویر بالا برای هر کدام، نقشه ای تهیه کنید.مشاهده نقشه روستاها و دهستان های ایران

۳- با مراجعه به سایت اینترنتی استانداری یا ادارە سیاسی محل زندگی خود، جدیدترین تغییرات تقسیمات کشوری استان خود را تهیه، و به کلاس گزارش کنید.

مشاهده آخرین تقسیمات کشوری

همچنین بخوانید: جواب فعالیت های درس ششم جغرافیا دهم

✔️ در این نوشته جواب فعالیت های درس هشتم جغرافیا دهم را به صورت کامل مرور کردیم، جهت مشاهده پاسخ سایر فعالیت های کتاب کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو کنید. همچنین اگر سوالی دارید از بخش نظرات بپرسید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب