توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

جواب فعالیت های درس ۷ مطالعات اجتماعی چهارم ؛‌ صفحه ۳۰


گام به گام فعالیت های درس هفتم (۷) مطالعات اجتماعی چهارم که شامل فعالیت های صفحه ۳۰ درس «جغرافی دانان چگونه محیط های زندگی را مطالعه می کنند؟» می باشد را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده ایم.

مطلب پیشنهادی: جواب فعالیت های درس ۶ مطالعات چهارم

جواب فعالیت های درس ۷ مطالعات اجتماعی چهارم ؛‌ صفحه ۳۰جواب فعالیت های درس ۷ مطالعات اجتماعی چهارم ؛‌ صفحه ۳۰

جواب فعالیت صفحه ۳۰ جغرافیا دهم درس هفتم

۱- به تصویر وسایل جغرافی دان ها در صفحه‌ی قبل نگاه کنید و نام هر وسیله ای را که شماره گذاری شده است، بنویسید.
۱- کره جغرافیایی ۲- عکس ۳- نقشه ۴- فیلم عکاسی ۵- رایانه و لوح فشرده ۶- کتاب۲- آیا روی دیوار کلاس شما نقشه ای نصب شده است؟ به کمک معلم، نقشه‌ی ایران را به دیوار کلاس نصب کنید.
بله نصب شده است.

گام به گام درس 7 مطالعات چهارمگام به گام درس 7 مطالعات چهارم

۳- یک کره‌ی جغرافیایی را به کلاس بیاورید. کشور ایران و همسایگانش را روی آن پیدا کنید و به یکدیگر نشان دهید.

ابتدا آسیا را روی کرده پیدا کنید سپس دریای خزر را پیدا کنید، با این کار به راحتی کشور ایران را پیدا می کنید حال کشور اطراف ایران راهم روی کره نشان دهید.

حل فعالیت های درس 7 مطالعات اجتماعی پایه چهارمحل فعالیت های درس 7 مطالعات اجتماعی پایه چهارم

۴- معلم فیلمی درباره‌ی زندگی مردم در یک مکان تهیه می کند و به شما نشان می دهد. پس از پایان فیلم، به پرسش های معلم خود پاسخ دهید. پاسخ به عهده دانش آموز۵- به کمک معلم، یک لوح فشرده‌ی جغرافیایی به کلاس بیاورید و شیوه‌ی استفاده از آن را با رایانه تمرین کنید.
به عهده معلم و دانش آموز.

✅ در این نوشته جواب فعالیت های درس ۷ مطالعات اجتماعی چهارم را مرور کردیم، جهت مشاهده پاسخ سایر فعالیت های کتاب کافیست شماره آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل سرچ کنید. همچنین جهت پرسیدن سوال از بخش نظرات استفاده کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب