توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

شرط حضوری شدن مدارس اعلام شد


. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، علیرضا منادی سفیدان در مصاحبه با بخش باسخنگویان در برنامه زنده رویداد با اشاره به لایحه دولت که اخیراً به مجلس رسیده است، گفت: در حال بازدیدی از مرکز آموزش در شمال کشور هستیم و رتبه‌بندی معلمان نیز به‌زودی تصویب می‌شود.

منادی سفیدان در مصاحبه با رادیو گفت‌وگو اظهار کرد: به دولت فرصت داده‌ایم تا آئین‌نامه‌ای بنویسد و تا آذرماه به اتمام می‌رسد و قرار است 720 هزار معلم را در رتبه‌های 5 گانه قرار دهیم.

رئیس کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه حقوق معلمان از این طریق پرداخت خواهد شد، گفت: در مورد افزایش‌های حقوق کار تجمیعی صورت می‌گیرد یعنی کسی که آخرین برند را بگیرد، به او رتبه 70 درصد تعلق می‌گیرد.

وی ادامه داد: این لایحه از 31 شهریور ارائه می‌شود و کسی که تا این تاریخ شاغل است یا بازنشسته می‌شود، زیرمجموعه این مصوبه قرار می‌گیرد.

منادی سفیدان به رادیو گفت‌وگو گفت: وزیر آموزش‌وپرورش باید تحول ایجاد کند؛ معلمان را درک کند گزینه‌های موردنظر معرفی شده و کسی باید انتخاب شود که در شرایط پسا کرونا آموزش‌وپرورش را کیفیت بخشد و این نهاد را از بحران و گلوگاه کنونی عبور دهد.

وی با اشاره به اینکه دولت 40 روز برای معرفی وزیر آموزش‌وپرورش فرصت زمانی دارد، افزود: امیدواریم کسی را معرفی کنند که در کمیسیون با سرعت رای بیاورد.

منادی سفیدان ادامه داد: مردم مراجعات زیادی برای کلاس‌های حضوری مدارس دارند و اتفاقاً همه ما نیز می‌خواهیم مدارس حضوری باشند.

این نماینده مجلس گفت: بالغ بر 80 درصد کلاس‌ها حضوری خواهد بود؛ البته به‌شرط رعایت پروتکل‌ها ولی فعلاً به‌خاطر پیک کرونا ملاحظاتی وجود دارد.

منبع: خبرگزاری پانا

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب