توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

جشنواره فرهنگی هنری «فردا» در 80 رشته برگزار می شود


. . . . . . . . . . . . .

جشنواره فرهنگی هنری «فردا» در 80 رشته برگزار می شودبه گزارش تیزلند، علی رمضانی، مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش در گفت و گو با پانا گفت: «بیش از 7 میلیون دانش‌آموز در جشنواره فرهنگی هنری فردا شرکت کرده‌اند و امسال این جشنواره در 80 رشته برگزار می‌شود.»

وی ادامه داد: «در این چهل سال افراد زیادی زحمت کشیدند و زندگی خود را گذاشتند تا بتوانند ثمره آن را ببینند و امروز ما بیش از 8 میلیون مخاطب داشته باشیم.»

رمضانی ادامه داد: «سیاست ما در سال 1400-1401 در چهلمین جشنواره فرهنگی هنری فردا در سال تحصیلی جدید بر این اساس است از همه کسانی که در این چهل سال ما را حمایت و کمک کردند تشکر کنیم، زیرا بسیاری از کارهای مفیدی که انجام شد نظر آنها بود. چقدر خوب می‌شود که ما با آنها ارتباط برقرار کنیم و دغدغه‌هایشان را بررسی کنیم تا بتوانیم جشنواره فرهنگی و هنری را به روزتر کنیم.»

رمضانی ادامه داد:« امسال خوشبختانه جشنواره فرهنگی و هنری فردا نسبت به سال گذشته در 7 رشته افزایش پیدا کرده است.»

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد:« امسال جشنواره فرهنگی و هنری برای اولین بار در مقطع ابتدایی در دو رشته سرود همگانی و نقاشی همگانی برگزار می شود که نشان‌دهنده این است که جشنواره، خود را با دانش آموز هماهنگ کرده و بررسی می کند که دانش آموزان به چه رشته هایی نیاز دارند و جامعه به چه فعالیتی نیاز دارد که ما دانش‌آموزان را برای آن مسیر تربیت کنیم. به همین خاطر افتتاحیه چهلمین دوره جشنواره فرهنگی و هنری هم، امروز که روز بزرگداشت حافظ بود در سراسر کشور برگزار شد. در پایان از همه کسانی که ما را در این امر یاری کردند از جمله اولیا و مربیان و اساتید تشکر می کنیم.

منبع: خبرگزاری پانا

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب