توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402


شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه دهم 1401 - 1402شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه دهم 1401 - 1402شرایط ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1401 – 1402

تمایل به شرکت در آزمون های ورودی مدارس برتر از جمله مدارس تیزهوشان، روز به روز در حال افزایش است. در مدارس تیزهوشان، فضای علمی و آموزشی به نسبت مدارس عادی گسترده تر است زیرا اکثریت داوطلبانی که واجد شرایط حضور در مدارس تیزهوشان بوده اند، بر اساس یک معیار استاندارد (آزمون) انتخاب گشته اند و معلم به خوبی می داند که سطح علمی دانش آموزان در چه محدوده ای قرار دارد.

برای ورود به این مدارس بایستی در آزمون تیزهوشان شرکت کرده و نمره حدنصاب آن را به دست آورید. جهت شرکت در آزمون مذکور نیز باید دارای یک سری شرایط لازم باشید که در دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ذکر شده است. همچنین در این مقاله قصد داریم تا شرایط ثبت نام تیزهوشان ششم و دهم را ذکر کنیم.

ثبت نام در آزمون مدارس تیزهوشان دارای شرایطی از جمله شرط معدل کل دانش آموز امی باشد.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب