توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۳۰ ریاضی دهم


جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۳۰ کتاب ریاضی دهم رشته علوم تجربی و ریاضی فیزیک فصل دوم درس اول «نسبت های مثلثاتی» را در ادامه در بخش آموزش پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده ایم.

جواب کاردرکلاس صفحه ۳۰ ریاضی دهم

۱- در مثلث های قائم الزاویه ABC و A′B′C′، A=A′2. جاهای خالی را کامل کنید.

پاسخ کار در کلاس صفحه 30 ریاضی دهمپاسخ کار در کلاس صفحه 30 ریاضی دهم

مطلب پیشنهادی:‌ جواب تمرین صفحه ۲۷ ریاضی دهمدانش آموز مطالب این صفحه فقط جنبه کمک آموزشی دارد لذا قبل از استفاده از آن ها حتما خودتان یکبار به تمامی سوالات پاسخ دهید تا مفهوم درس نیز به خوبی برای شما جا بی افتد.

جواب فعالیت صفحه ۳۰ ریاضی دهم تجربی و ریاضی فیزیک

۲- از تساوی های AC/AC پرین = AB/AB پرین، می توان نتیجه گرفت AB/AC = AB/AC پرین (چرا؟). با توجه به این نکته، جاهای خالی را کامل کنید:

حل فعالیت های صفحه 30 ریاضی دهم علوم تجربی و ریاضی فیزیکحل فعالیت های صفحه 30 ریاضی دهم علوم تجربی و ریاضی فیزیک

نکته: برای مشاهده بهتر و واضح تر تصاویر کافیست یکبار بر روی آن ها کلیک کنید سپس تصویر جدید باز شده را به اندازه دلخواه بزرگنمایی کنید.

همچنین بخوانید: جواب کاردرکلاس صفحه ۲۶ ریاضی دهم✅ در این نوشته جواب کاردرکلاس و فعالیت صفحه ۳۰ ریاضی دهم را برای رشته علوم تجربی و ریاضی فیزیک به طور کامل بررسی کردیم، اگر سوالی دارید آن را از قسمت نظرات بپرسید. همچنین جهت مشاهده گام به گام سایر تمرین های کتاب کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت ماگرتا در گوگل جست و جو نمایید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب