یکی از زیبایی های زندگی زوجین، رابطه زناشویی می باشد. این رابطه جنسی از اهمیت بسیاری برخوردار است. زیرا رابطه جنسی می تواند یکی از محرک های مفید زندگی در جهت بدست آوردن اعتماد به نفس باشد. حال چطور باید در رابطه زناشویی به درجه ای از کیفیت برسیم تا شریک زندگی مان، عاشق رفتار جنسی ما شود؟ چه کار کنیم تا تجربه لذتی متفاوت را در کنار ما احساس کند؟ امروز می خواهیم نقش کاندوم برای افزایش کیفیت رابطه جنسی را برای شما توضیح دهیم. پس با دکترسلام همراه باشید تا باهم این موضوع را بررسی کنیم.

مقدمه: تلاش مان را کرده ایم تا امروز بتوانیم بهترین گزینه های خرید کاندوم را برای شما شرح دهیم. این حق شماست تا بهترین لذت جنسی را با همسر خود داشته باشید.

گزارشات و بررسی ها و حس منفی در خرید کاندوم!

طبق گزارشات، نظرسنجی ها و بررسی های آماری انجام شده در فروشگاه آنلاین محصولات زناشویی تیبوکا، بعضی از آقایان و بانوان محترم، نسبت به این محصول زناشویی(کاندوم)، حس خوبی ندارند! حدودا 30درصد از کاربران تیبوکا، نیاز به مشاوره خرید محصولات زناشویی داشته اند.

حدودا 60درصد تاکید بر ارسال محرمانه محصولات زناشویی داشته اند. حتی حدودا 20درصد تاکید داشته اند تا بسته در واحد پستی باقی بماند و درب منزل ارسال نشود تا خودشان به واحد پستی مراجعه کنند! این آمار باعث شده است تا بسیاری از افراد نتوانند به راحتی نسبت به خرید کاندوم و سایر محصولات زناشویی اقدام نمایند.

تیبوکا به شما می گوید! قبل از هر چیز، با کاندوم بهتر آشنا شویم!

کاندوم چست؟! کاندوم یک لباس کار است! J به لباس کار خود اهمیت بدهید! این لباس کار، به عنوان یک محصول فان و امن نیز در نظر گرفته می شود. این ابزار با خاصیت کشسانی که دارد توسط آقایان یا بانوان استفاده می شود.

به عبارتی خیلی خیلی خودمانی باید بگوییم: برای آنکه رابطه جنسی شما زهرمارتان نشود و دچار بارداری ناخواسته نشوید، می توانید از این جنس لباس کار استفاده کنید! دانستن نحوه خرید کاندوم از داروخانه های آنلاین و فروشگاه های رسمی و معتبر، بسیار مهم است.

گوناگونی در انواع کاندوم از نگاه تیبوکا

کاندوم دارای انواع گوناگون می باشد. بر اساس سلایق مختلف تولید و طراحی شده است. این تنوع برای ایجاد هیجان جنسی توأم با ایمنی در نظر گرفته شده است. انتخاب و تصمیم گیری در مورد استفاده از کدام کاندوم کمی دشوار است. باید قبل از هر چیز از خودتان این سوالات را بپرسید:

کدام طعم؟ کدام نوع؟ برای بانوان یا آقایان؟ کدام در اولویت است؟ پیشگیری یا لذت؟ جنس و سایز چقدر است؟
دانستی های قابل توجه درباره کاندوم و کاندوم خاردار در تیبوکا
هم اکنون این نوع وسایل بهداشتی زناشویی جزء مهم زندگی زناشویی ما شده است. یکی از اصلی ترین وسیله بهداشتی زناشویی، کاندوم است. وظیفه اصلی کاندوم، جلوگیری از بیماری های مقاربتی std و جلوگیری از باراداری ناخواسته می باشد.
جدال میان کاندوم تاخیری و کاندوم خاردار و گزارش تیبوکا !

امروزه تمام برندهای برتر حوزه بهداشتی، تمام تلاش خود را در جهت معرفی برترین کاندوم ها با شکل های متفاوت و نسلی جدید می باشند. بیشتر کاندوم ها بر اساس خاردار و تاخیری بین مردم دسته بندی شده اند.

 

هدف: تنوع فوق العاده برای جذاب نمودن رابطه جنسی.

1-کاندوم های چند بار مصرف

در این میان کاندوم های چند بار مصرف نیز معرفی شده اند. کاندوم چند بار مصرف توانسته است طرفداران بالقوه ای را جذب خود کند. زیرا دارای خارهای منظم سرتاسری روی بدنه خود است. این خارها در جهت تحریک بانوان کاربرد دارند.

2-کاندوم خاردار | با نگاه متفاوت تیبوکا

از جمله کاندوم هایی که می توان این روزها به عنوان مصرف متداول مردمی نام برد، کاندوم خاردار می باشد. این کاندوم خود چند نوع متفاوت دارد. از نوع ساده تا نوع فوق العاده تحریکی که تک تک این محصولات را برای شما عزیزان در ادامه معرفی خواهیم کرد.

پیشنهاد: لطفا جهت بررسی دقیق تر کاندوم خاردار با عکس، مشخصات کامل و همچنین خرید آنلاین از یک فروشگاه محصولات زناشویی معتبر، روی لینک روبرو کلیک بفرمایید: کاندوم خاردار

در ادامه انواع کاندوم های خاردار را بررسی می کنیم:

2-1) کاندوم فضایی:

یکی از انواع کاندوم های خاردار، کاندوم فضایی می باشد. این نوع کاندوم، با خارهای درشتی که دارد توانسته است رضایت چند برابری ایجاد کند. یک لذت هیجانی!

2-2) کاندوم حلقوی شیاردار:

از دیگر انواع کاندوم خاردار، کاندوم حلقوی و شیاردار می باشد. این کاندوم به صورت حلقه های شیاری روی سطح کاندوم دیده می شود. همچنین کاندوم خاردار شیاردار از نوع خارهای منظم نیز خواهد بود.

2-3) کاندوم سیلیکونی خار درشت:

نوع دیگر این مجموعه، کاندوم خار درشت سیلیکونی می باشد. این کاندوم چند بار مصرف نیز است. این نوع کاندوم از جنس سیلیکونی ساخته شده است. همچنین با توجه به خارهای سرتاسری و منظمی ( به همراه زائده کوچک ) که از جنس سیلیکونی دارد، توانسته است تا حس تحریک آمیزی را به شریک زندگی شما انتقال دهد.

چوچوله: بخشی از اندام جنسی زنانه می باشد. (منبع: Wikipedia.org)

3-کاندوم تاخیری

این نوع کاندوم میتواند به عنوان عامل کنترل کننده انزال برای فرد باشد  تا علاوه بر لذت ایجاد اعتماد به نفس فوق العاده در جهت ایجاد شبی رومانتیک و سرتاسر هیجان نیز موجب لذت جنسی طولانی خواهد شد.

یک نمونه معروف از کاندوم تاخیری: از نمونه های بارز و معروف کاندوم تاخیری، کاندوم دابل دیلی کدکس می باشد که از نوع نسل جدید کاندوم های کدکس نیز است.

4-کاندوم ساده و کلاسیلک

این نوع کاندوم ها کاملا معمولی و کلاسیک می باشند. این کاندوم ها مخصوص کسانی هستند که تمایل به استفاده از نوع خاردار و تاخیری به هر دلیل ندارند.

5-کاندوم بسیار نازک

کاندوم های نازک در جهت برطرف سازی نفرت آقایان نسبت به عایقی که بین خود و همسرشان است، مورد استفاده قرار می گیرند.

جمع بندی بحث انواع کاندوم و حرف آخر تیبوکا

کاندوم یک نیاز است. حالا که با انواع کاندوم آشنا شدید، راحت می توانید نسبت به خرید کاندوم تصمیم بگیرید. خیلی از افراد یک نوع کاندوم تهیه می کنند. ما به شما در جهت ایجاد تنوع و رنگ و بوی  لذتی متفاوت زناشویی توصیه می کنیم تا در اتاق خواب خود، چند نوع کاندوم داشته باشید.

راهنمای خرید کاندوم به صورت اینترنتی و آنلاین از تیبوکا

زمانی که می خواهید از یک فروشگاه اینترنتی، کاندوم تهیه نمایید باید به دو نکته مهم دقت کنید:

آیا فروشگاه آنلاین محصولات زناشویی دارای نماد اعتماد الکترونیک است یا خیر؟ برای این موضوع به انتهای آن فروشگاه مراجعه نمایید و روی لوگوی آبی رنگ نماد اعتماد کلیک کنید و از صحت آن اطمینان حاصل کنید. این نماد توسط مرکز تجارت الکترونیک وزارت صنعت و معدن و تجارت صادر می شوند. شاخص های اعتماد و پشتیبانی: دقت نمایید که در سایت مورد نظر سوالات متداول وجود دارد؟ پشتیبانی آنلاین وجود دارد؟ شماره های مندرج در سایت پاسخگو هستند؟ آیا سایت بروز است؟ آیا توضیحات واضح هستند؟ آیا ارسال محرمانه دارد؟ این سوالات را هنگام انتخاب یک فروشگاه اینترنتی محصولات زناشویی مورد بررسی قرار دهید.

طبق بررسی ها، فروشگاه آنلاین تیبوکا به نشانی https://tboka.ir که در بالا معرفی گردید، این دو موردی که خدمت شما عرض شد را در خود دارد. بنابراین می تواند تجربه ای خوشایند برای شما در جهت خرید آنلاین کاندوم به صورت مطمئن ایجاد کند.