توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

مهراوه شریفی نیا بازیگر سینما و تلویزیون/ مهاجرت کرد ؟+ فیلم


 مه شو :مهراوه شریفی نیا بازیگر ایرانی است او در برنامه ای در افغانستان توضیح داد که چطور بازیگر شد مهراوه شریفی نیا گفت حمایت پدر و مادرش از او که از کودکی شکل گرفته صحبت کرده است. این روزها مهراوه شریفی نیا فیلم سینمایی مدیترانه را برای اکران دارد که تجربه دوباره حضور در کنار پوریا پورسرخ است.همانطور که گفتیم مهراوه شریفی نیا در کنار سایر ستاره های سینما و تلویزیون در فیلم جدید مدیترانه حضور دارد. این فیلم  مهراوه شریفی نیا  به صورت آنلاین اکران شده است.

مهراوه+شریفی+نیا

مهراوه شریفی نیا در 29 فروردین ماه 1360 در تهران متولد شد. او دیپلم ریاضی-فیزیک دارد و مشغول تحصیل در رشته موسیقی در دانشگاه هنر تهران می باشد و ساز تخصصی او پیانو است. شریفی نیا یک ترم در رشته کارگردانی سینما درس خواند اما از ادامه تحصیل در این رشته انصراف داد. او در پروژه «شاخه گلی برای دبورا» دستیار کارگردان ضیاءالدین دری بود. او فرزند محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان است و خواهر بزرگتر ملیکا شریفی نیا (بازیگر و نقاش) است. مهراوه شریفی نیا یک پرسپولیسی دو آتیشه است، بانوی پرسپولیسی که در جنگ زرگری و کر ی خانی با استقلالی ها همیشه پیشتاز بوده و هر استقلالی جرات کل کل با او را ندارد. مهراوه در فضای مجازی هم از فعالان جنبش سایبری سرخ علیه آبی هاست.

_مهراوه+شریفی+نیا

 

آنچه دیگران میخوانند مهراوه شریفی نیا بازیگر سینما و تلویزیون/ مهاجرت کرد ؟+ فیلم واکنش شوکه کننده همسر سابق ریحانه پارسا به مرگ او | ریحانه پارسا و مهدی کوشکی خبر بد برای مردم ایران | گرانی گاز در راه است خبر فوری ، توزیع بنزین در کشور قطع شد | علت قطعی توزیع بنزین ریحانه پارسا در استانیول به قتل رسید | علت فوت ریحانه پارسا | جزئیات مرگ ریحانه پارسا
now = new Date(); var head = document.getElementsByTagName('head')[0]; var script = document.createElement('script'); script.async = true; script.type = 'text/javascript'; var script_address = 'https://cdn.yektanet.com/template/bnrs/yn_bnr.min.js'; script.src = script_address + '?v=' + now.getFullYear().toString() + '0' + now.getMonth() + '0' + now.getDate() + '0' + now.getHours(); head.appendChild(script);

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب