توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

جواب رسم شکل صفحه ۴۵ ریاضی سوم


جواب صفحه ۴۵ ریاضی سوم : در این قسمت به حل گام به گام جواب رسم شکل صفحه ۴۵ ریاضی سوم دبستان از فصل ۳ عددهای کسری را برای تان کامل در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز فعال و عزیز آماده کرده ایم.

همچنین بخوانید : جواب حل مسئله صفحه ۴۴ ریاضی سوم

گام به گام صفحه ۴۵ ریاضی سومگام به گام صفحه ۴۵ ریاضی سوم

جواب رسم شکل صفحه ۴۵ ریاضی سوم

در ادامه با پاسخ صفحه 45 ریاضی سوم داریم :1ـ به شکل های زیر و عددی که هر کدام نشان میدهد، توجه کنید. حالا با رسم شکل حاصل جمع و تفریق ها را به دست آورید.

جواب سوال ۱ صفحه ۴۵ ریاضی سوم

2ـ مهدی، حمید، جواد و محسن در حیاط ایستاده اند. قد مهدی از همه بلندتر و جواد از همه کوتاه تر است. قد محسن بین قد حمید
و جواد است. با رسم شکل مناسب، این ۴ نفر را از کوچک به بزرگ در یک صف نشان دهید. نام هر کدام را زیر شکل مربوط به او بنویسید.

جواب سوال ۲ صفحه ۴۵ ریاضی سوم

3ــ یک مربّع را به ۴ قسمت مساوی تقسیم کرده ایم. هر قسمت آن را نیز به ۴ قسمت مساوی تقسیم کرده ایم. این مربع به چند قسمت مساوی کوچک تقسیم شده است؟

به ۱۶ قسمت مساوی تقسیم شده است.جواب سوال ۳ صفحه ۴۵ ریاضی سوم

برای رسم شکل لازم نیست از شکل های واقعی و دقیق استفاده کنید. شکل باید با دادهها و اطلاعات مسئله و همچنین خواسته ی آن ارتباط داشته باشد.

⚠ نکته : برای حل بهتر سوالات ریاضی حتما مداد و کاغذ در کنار خود داشته باشید تا با تمرین کردن بیشتر ، کتاب ریاضی را کامل یاد بگیرید.

همچنین بخوانید : جواب صفحه ۴۰ و ۴۱ و ۴۲ ریاضی سوم

☑️ در این بخش جواب رسم شکل صفحه ۴۵ ریاضی سوم را مرور کردیم، شما می توانید با اضافه کردن عبارت ماگرتا در آخر جستجوهای درسی تان در گوگل به بهترین پاسخ ها دسترسی پیدا کنید. اگر سوالی دارید آن را از قسمت دیدگاه بپرسید.????????نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب