توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

ثروتمندترین شخصیت‌های انیمه در تاریخ انیمه سازی که باید بشناسید


5 دقیقه پيش

ثروتمندترین شخصیت‌های انیمه در تاریخ انیمه سازی که باید بشناسید

ثروتمندترین شخصیت‌های انیمه در تاریخ انیمه سازی که باید بشناسید
شخصیت‌هالیست انیمه
خاطره باقری
div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-inline { border-bottom-color: transparent; } div#mediaad-Oxua.ni-related-container, div#yn-article-display-5781, div#yn-article-display-5782 { display: block; background-color: #455c65 !important; padding: 10px; margin: 40px 0; font-size: 12px; } div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-span { font-size: 14px!important; font-weight: 200; padding: 5px 20px; background: #587682; } div#mediaad-Oxua .ni-mediaad-logo { width: 70px!important; } div#mediaad-Oxua p.ni-ellipsis { font-size: 14px; font-weight: 100; color: #fff; } div#mediaad-Oxua .ni-ellipsis:hover { color: #d2d2d2; } div#yn-article-display-5781 .yn-header, div#yn-article-display-5782 .yn-header{ border-color: transparent; margin: 0; margin-bottom: 15px; height: 30px; background: transparent; font-weight: 100; } div#yn-article-display-5781 .yn-heading, div#yn-article-display-5782 .yn-heading { color: #fff; font-size: 15px; font-weight: 100; background: #587682; } div.YEKTANET.yn-article-display a { color: #fff; } div.YEKTANET.yn-article-display .yn-item:hover .yn-item_title { color: #ffffff !important; } div#yn-article-display-5781 p.yn-item_title, div#yn-article-display-5782 p.yn-item_title { color: #ffffff; font-weight: 100; } div#s77abebb .s_header { font-weight: 100; font-size: 14px; } div#s77abebb .s_title { text-align: right; font-weight: 100; }

بیشتر طرفداران دنیای انیمه عاشق شخصیت‌های این داستان‌ها هستند. با این حال ممکن است با بعضی از این شخصیت‌ها ارتباط برقرار کنید و با برخی هم نه. حتی ثروتمندتین آن‌ها هم ممکن است در زندگی خود شرایط سختی داشته باشند. به شما توصیه می‌کنیم اصلاً به خاطر ثروت زیاد این شخصیت‌ها سرنوشت خود را لعن و نفرین نکنید. در اینجا ثروتمندترین شخصیت‌های انیمه را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.

15. الف یامادا در “ارومانگا سنسی” (Eromanga Sensei – 2017)

الف نویسنده لایت ناول و رقیب ماسامونه است که شهرت زیادی دارد. با این که نزدیک مهلت پایانی رمان هایش را تمام می‌کند و گاهی اوقات تأخیر دارد، اما لایت ناول‌های او آنقدر فروش خوبی دارند که توانست عمارت متروک کنار خانه ماسامونه را بخرد و با او همسایه شود. الف از فروش رمان‌هایش آنقدر پول درآورده که می‌تواند هزینه سفر خودش، ماسامونه و نویسنده‌های دیگر را تقبل کند.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه های شبیه شیطان کش (Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba)

14. کی تاکیشیشیما در “ای ویژه” (Special A – 2008)

داستان درباره گروهی دانش آموز ممتاز به نام ای ویژه است که از طریق موفقیت‌های تحصیلی به شهرت رسیده‌اند. کی دانش آموز برتر مدرسه و ثروتمندترین شخصیت گروه است. او به عنوان یک دانش آموز می‌تواند هر کاری کند، از خرید خانه به اندازه یک روستا گرفته تا چیزهای دیگر.

13. تاماکی در “میزبان باشگاه دبیرستان اوران” (Ouran High School Host Club – 2006)

انیمه‌ای که بیشتر طرفداران جوان انیمه را با دنیای ثروتمندان آشنا کرد و کلوپ دانش آموزان ثروتمند را معرفی کرد. در این میان تاماکی به خاطر ثروت زیاد و شخصیت کاریزماتیکش از همه بالاتر است. با این حال وقتی هاروهی او را با چیزهای معمولی‌تر آشنا می‌کند از غذاها و فعالیت‌های معمولی خوشش می‌آید.

12. فاریس در “اشتاینر;گیت” (Steins;Gate – 2011-2015)

فاریس یا رومیهو یک کارمند پاره وقت و صاحب کافه خودش است. او از خانواده ثروتمندی می‌آید، به همین دلیل هرگز درباره خانواده یا ثروتش حرف نمی‌زند چون نمی‌خواهد رفتار بقیه با او فرق کند. در دوران کودکی و نوجوانی به خاطر ثروتش خیلی تنها بود و به همین دلیل فقط با کوروکی و چند نفر دیگر ارتباط داشت. بدون شک او یکی از ثروتمندترین شخصیت‌های انیمه است.

11. بولما در “دراگون بال” (Dragon Ball – 1986-1989)

بولما به عنوان بهترین دختر انیمه فراموش نشدنی است. مخصوصاً وقتی یادمان می‌آید که چقدر ثروتمند بود. پدر بولما مخترع تکنولوژی کپسول بود که شیوه نقل و انتقال وسایل را دگرگون کرد. بولما به عنوان تنها فرزند دکتر بریفس همه ثروت او را به ارث می‌برد و ثروتمندترین شخصیت سریال است.

همچنین بخوانید: لجبازترین شخصیت‌های انیمه که مسیر والدینشان را دنبال نکردند

10. یومکو در “کاکگوروی” (Kakegurui – Compulsive Gambler – 2014)

یومکو وقتی اولین بار با مری دعوا کرد توی کیفش ده میلیون ین داشت. او یک قمارباز قهار است و آنقدر پول می‌برد که همه رقبایش بدهکار می‌شوند. وقتی رقیبش در قمار سعی داشت تقلب کند یومکو راحت متوجه شد و او را شکست داد. با این حال وقتی به خودش آمد متوجه شد این علاقه‌اش برای شکست دشمنان منطقی نیست و حس گناه کرد.

9. رزوال آل. مدرز در “ری:زیرو” (Re: Zero – 2016)

رزوال در خانواده مدرز به دنیا آمد که خاندان اشراف زاده قلمروی اژدها هستند. عمارت او به شدت بزرگ بود و اتاق‌های زیادی داشت. به طوری که در یکی از صحنه‌های سریال درباره این صحبت می‌کردند که مردم روستای همسایه می‌توانستند به آنجا بیایند و زندگی کنند. یعنی عمارت شان آنقدر بزرگ بود که کل روستا در آن جا می‌گرفت. رزوال آنقدر قدرت جادویی و پول داشت که به ارباب عمارت رزوال، قلمروی مدرز و قلمروی اژدها تبدیل شد.

8. سیل در “کوروشیتسوجی” (Black Butler – 2008-2010)

بیشتر مردم دوست دارند بگویند ثروتمندها روحشان را به شیطان می‌فروشند، با این حال در این انیمه تقریباً شاهد این اتفاق هستیم. سیل بعد از مرگ تراژیک والدینش تنها وارث خانواده است. به همین دلیل صاحب کمپانی اسباب بازی می‌شود. سیل به عنوان یک بچه سیزده ساله یکی از ثروتمندترین افراد انگلستان و ثروتمندترین شخصیت‌های انیمه است. او توانست با اثبات شخصیت خود نام خانوادگی‌شان را بزرگ‌تر کند.

7. دایسوکه در “موازنه کارآگاه میلیونر: نامحدود” (The Millionaire Detective – Balance: Unlimited – 2020)

وقتی تریلر این انیمه پخش شد به خاطر اسم بردن از یک کاراگاه ثروتمند شهرت پیدا کرد. با این که به خاطر شرایط بعد از دو قسمت لغو شد، اما همان دو قسمت در نمایش زندگی دایسوکه موفق ظاهر شدند. با این که در عنوان سریال او میلیونر معرفی شده، توانست به یک شاهزاده عرب یک میلیارد دلار پرداخت کند. دایسوکه حتی یک جت بزرگ دارد و هر چیزی که خراب شود راحت تعمیرش می‌کند. پس ثروت او بی حد و حصر است.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه‌ها درباره فستیوال مدرسه که باید تماشا کنید و لذت ببرید

6. رابرت در “ماجراجویی عجیب و غریب جوجو” (JoJo’s Bizarre Adventure – 2012)

“هیروهیکی اراکی” (Hirohiko Araki) انیمه ای خلق کرد که دنیای آن از هر جهت پرپول است. با این که رابرت بیشتر در بخش اول و دوم سریال دیده می‌شود، تاثیرش از این دو فصل فراتر رفته است. رابرت با پولی که از تجارت نفت در آمریکا به دست آورد سازمانی پرقدرت و تاثیرگذار خلق کرد که با دنیای زیرزمینی و فراطبیعی در ارتباط است.

5. ستو کایبا در “یو-گی-اوه” (Yu-Gi-Oh – 2000-2006)

از طرفداران سرسخت انیمه گرفته تا تماشاگران معمولی، خیلی‌ها با دنیای انیمه “یو-گی-اوه” بزرگ شدند. در انیمه اورجینال ستو را به عنوان دوئل کننده دیدیم که در دنیای بازی ورق تاثیرگذار بود. چنین تاثیری به خاطر هوش سرشار ستو است، اما خب ثروت زیادش هم در این موضوع تأثیر می‌گذارد. با این حال نمی‌توانیم به خاطر ثروت زیاد کایبا از او متنفر باشیم چون در سری Duel Monsters تجربه مجازی خود را خلق کرد.

4. سندباد در “مگی: هزارتوی جادو” (Magi: The Labyrinth Of Magic – 2012-2014)

سنباد پادشاه قبلی سیندریا و رئیس بزرگ‌ترین شرکت تجارت است. بنابراین او با این همه لقب شهرت زیادی دارد. با این که رقم دقیق ثروت او را نمی‌دانیم، اما به خاطر منابع و ارتباط‌ها و قدرت زیادش ثروت بالایی دست و پا کرده است. به همین دلیل می‌توانیم با اطمینان او را یکی از ثروتمندترین شخصیت‌های انیمه بدانیم.

3. کاگویا شینومیا در “کاگویا-ساما: عشق جنگ است” (Kaguya-Sama: Love Is War – 2019)

در شروع انیمه فوری متوجه می‌شویم که کاگویا یک دختر ثروتمند است. او به عنوان دختر ثروتمندترین مرد ژاپن می‌تواند هر چیزی را بخرد، جز عشق. با این حال ثروت او زندگی‌اش را خراب کرده و بنابراین نقطه ضعف او محسوب می‌شود. او حتی در هیچ زمینه‌ای تخصص یا تجربه کافی ندارد. کاگویا نمی‌تواند در عشق هم شانس خوبی داشته باشد.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه‌های ترسناک خونین که بیشتر درباره خون و خونریزی است

2. ناگی سانزنین در “هایاتا خدمتکار مبارز” (Hayata The Combat Butler – 2007-2008)

ثروتمندها می‌توانند آنقدر پول داشته باشند که تصور آن همه پول برای ما مسخره باشد. یکی از این افراد ناگی است. او به عنوان تنها وارث ثروت سانزنین دائم در معرض خطر است. البته این همه خطر برای کسی که به راحتی آب خوردن پول خرج می‌کند، آنقدر عجیب نیست.

1. مینا تپش در “رقص در باند خون‌آشام‌ها” (Dance In The Vampire Bund – 2010)

در حال حاضر هیچ شخصیتی از مینا تپش ملکه خون آشام ثروتمندتر نیست. شاید تصور کنید ثروت دست و پا گیر است، اما بعضی از خرج‌های او حتی قابل تصور نیستند. مثلاً از خرید یکی از جزایر ساحل ژاپن گرفته تا پرداخت 40 تریلیون ین ژاپن. این سبک زندگی نشان می‌دهد که مینا هرگز در قید و بند پول نیست. ظاهراً زندگی خون‌آشام‌ها حسادت برانگیز است.

امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!


پروشات در تلگرام
پروشات در اینستاگرام
#bigad * {max-width: 100%;}

مطالب مرتبط

شجاع‌ترین شخصیت‌های انیمه که از  هیچ چیز نمی‌ترسند و نمی‌توانید آنها را بترسانید

شخصیت‌های فیلم‌های دیزنی که به بیماری‌های روانی جدی مبتلا بودند

لجبازترین شخصیت‌های انیمه که مسیر والدینشان را دنبال نکردند

بهترین انیمه‌های ترسناک خونین که بیشتر درباره خون و خونریزی است

بهترین شخصیت‌های “مردگان متحرک” که خود را برای گروه قربانی کردند

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب