توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

جدول پخش مدرسه تلویزیونی امروز یکشنبه 25 مهر


. . . . . . . . . . . . .

جدول پخش مدرسه تلویزیونی

فنی و حرفه‌ای و کاردانش: 

ساعت ٨  تا ٨:٣٠

نصب و نگهداری تجهیزات شبکه و سخت افزار پایه 12 رشته شبکه و نرم افزار رایانه (کامپیوتر) شاخه فنی و حرفه‌ای

ساعت ٨:٣٠ تا٩

دانش فنی تخصصی پایه 12 رشته معماری داخلی شاخه فنی و حرفه‌ای

ساعت 9تا9:30

کابینت آشپزخانه پایه 11 رشته صنایع چوب شاخه فنی و حرفه‌ای

ساعت 20:00 تا 20:30

تولید قطعات به روش تراشکاری پایه 11 رشته ماشین ابزار شاخه فنی و حرفه‌ای

ساعت 20:30 تا 21:00

مونتاژ و دمونتاژ قطعات SMD پایه 11 رشته الکترونیک شاخه فنی و حرفه‌ای

ساعت 21:00 تا 21:30

سرویس چرخ خودرو پایه 11 رشته مکانیک خودرو شاخه فنی و حرفه‌ای

6 پایه ابتدایی:

ساعت 10:30 تا 11:00

بازی و ریاضی

پایه اول

ساعت 11:00 تا 11:30

فارسی و نگارش  

پایه دوم

ساعت 11:30 تا 12:00

فارسی و نگارش

پایه سوم

ساعت12:00 تا 12:30

علوم تجربی و تفکر 

پایه چهارم

ساعت 12:30 تا 13:00

مطالعات و مهارت‌های اجتماعی

 پایه پنجم 

ساعت13:00 تا 13:30

 مطالعات و مهارت‌های اجتماعی     

 پایه ششم

ساعت 13:30 تا 13:50

آموزش نوآموزان

پیش دبستانی 

متوسطه اول:

ساعت 14:30 تا 15:00

زبان انگلیسی 

پایه هفتم

ساعت15:00 تا 15:30

زبان انگلیسی

پایه هشتم

ساعت 15:30 تا 16

زبان انگلیسی 

پایه نهم

ساعت 16:00 تا 16:30

تفکر و سبک زندگی

پایه هشتم

متوسطه دوم:

ساعت 16:30 تا17:00

زیست شناسی دو پایه 11 رشته علوم تجربی

ساعت17:00تا 17:30

فیزیک دو پایه 11 رشته علوم تجربی

ساعت 17:30تا 18:00

زیست شناسی دو پایه 11 رشته علوم تجربی

ساعت 18:00 تا 18:30

فیزیک یک پایه 10 رشته علوم تجربی

شبکه قرآن:

ساعت 8 صبح درس اخلاق اسلامی 3 رشته علوم و معارف اسلامی

ساعت 8:30

تاریخ اسلام 3 رشته علوم ومعارف اسلامی

ساعت11

درس آموزش قرآن پایه سوم دبستان

ساعت11:20

درس هدیه های اسمانی پایه دوم دبستان

ساعت 15

درس عربی،زبان قرآن 3 رشته علوم ومعارف

ساعت 15:30

درس پیام‌های آسمان(پایه هفتم)

برنامه روز یکشنبه 25 مهر ماه شبکه امید

دروس عمومی:

زنگ اول:

10:30

درس: مدیریت خانواده و سبک‌ زندگی

پایه: دوازدهم

رشته: علوم تحربی و ریاضی فیزیک

زنگ دوم:

11:00

درس: انسان و محیط زیست

پایه: یازدهم

رشته: مشترک همه رشته

دروس فنی حرفه‌ای

زنگ سوم

11:30

درس: دانش فنی پایه

هنرآموز: علی اصغر صالحی

پایه: دهم

رشته: شبکه و نرم افزار رایانه

زنگ چهارم

12:30

درس: صنایع چوب و مبلمان

پایه: یازدهم و دوازدهم

رشته: صنایع چوب، معماری ساختمان، طراحی صنعتی

منبع: وب سایت شبکه هفت

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب