توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

بهترین سریال‌ها درباره وظایف مادری شبیه “خدمتکار” (Maid) که باید تماشا کنید


9 دقیقه پيش

بهترین سریال‌ها درباره وظایف مادری شبیه “خدمتکار” (Maid) که باید تماشا کنید

بهترین سریال‌ها درباره وظایف مادری شبیه “خدمتکار” (Maid) که باید تماشا کنید
لیست سریال
خاطره باقری
div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-inline { border-bottom-color: transparent; } div#mediaad-Oxua.ni-related-container, div#yn-article-display-5781, div#yn-article-display-5782 { display: block; background-color: #455c65 !important; padding: 10px; margin: 40px 0; font-size: 12px; } div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-span { font-size: 14px!important; font-weight: 200; padding: 5px 20px; background: #587682; } div#mediaad-Oxua .ni-mediaad-logo { width: 70px!important; } div#mediaad-Oxua p.ni-ellipsis { font-size: 14px; font-weight: 100; color: #fff; } div#mediaad-Oxua .ni-ellipsis:hover { color: #d2d2d2; } div#yn-article-display-5781 .yn-header, div#yn-article-display-5782 .yn-header{ border-color: transparent; margin: 0; margin-bottom: 15px; height: 30px; background: transparent; font-weight: 100; } div#yn-article-display-5781 .yn-heading, div#yn-article-display-5782 .yn-heading { color: #fff; font-size: 15px; font-weight: 100; background: #587682; } div.YEKTANET.yn-article-display a { color: #fff; } div.YEKTANET.yn-article-display .yn-item:hover .yn-item_title { color: #ffffff !important; } div#yn-article-display-5781 p.yn-item_title, div#yn-article-display-5782 p.yn-item_title { color: #ffffff; font-weight: 100; } div#s77abebb .s_header { font-weight: 100; font-size: 14px; } div#s77abebb .s_title { text-align: right; font-weight: 100; }

سریال “خدمتکار” با اقتباس از خاطرات “استفانی لند” ساخته شد و داستان مادری است که بعد از ترک دوست پسر آزارگرش می‌خواهد برای خود و دخترش زندگی بهتری بسازد. فیلمنامه این مینی سریال را “مالی اسمیت متسلر” نوشت و ماجراجویی‌های الکس راسل به عنوان یک مادر جوان را نشان می‌دهد. او با چالش‌هایی مثل فقر و بی خانمانی دست و پنجه نرم می‌کند. این سریال با نقدهای مثبت مواجه شد و توانست زنانگی و حقایق زندگی یک مادر جوان را خوب نشان دهد. در اینجا بهترین سریال‌ها درباره وظایف مادری “شبیه خدمتکار” را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.

7. تحقیر – The Letdown – 2017

داستان زندگی مادری جوان به نام آدری که سعی می‌کند با ملحق شدن به یک گروه از مادرها با دنیای مادری آشنا شود. آدری هم مثل الکس هم با شریک و مادرش سروکله می‌زند هم با وظایف مادری. این سریال حقایق دنیای مادری را بدون اغراق نشان می‌دهد. با دیدن این سریال یاد می‌گیرید مادری یک کار مستقل نیست و اطرافیان می‌توانند روی آن تأثیر بگذارند.

همچنین بخوانید: بهترین سریال‌های پاییزی امسال که باید تماشا کنید و از تماشای آن‌ها لذت ببرید

6. زندگی دیان – Raising Dion – 2019

“زندگی دیان” یک سریال ابرقهرمانی درباره تلاش‌های یک مادر مجرد به نام نیکول است که پسرش قدرت‌های ابرقهرمانی دارد و مادر می‌خواهد از او مراقبت کند. بنابراین نیکول با کمک یکی از اطرافیان سعی می‌کند با این شرایط مقابله کند. با این که این سریال به ژانر ابرقهرمانی تعلق دارد اما یکی از بهترین سریال‌ها درباره وظایف مادری است.

5. SMILF – 2017-2019

یک سریال کمدی اقتباسی از یک فیلم کوتاه درباره مادر مجردی که مشکلات مالی و عاطفی دارد. این سریال اثری صادقانه درباره محرومیت و مشکلات یک مادر با پسر دو ساله‌اش است. این مادر در خانه‌ای زندگی می‌کند که صاحبخانه با دیرکرد اجاره مشکلی ندارد. با این وجود بریجیت هم مثل الکس در تلاش است تا برای خود و فرزندش زندگی خوبی بسازد. این سریال هم مثل “خدمتکار” به مشکلات اقتصادی اشاره دارد.

4. جین باکره – Jane the Virgin – 2014-2019

یک سریال درام کمدی درباره مشکلات جین 23 ساله که از طریق لقاح مصنوعی باردار می‌شود. بنابراین با جین مادر و نویسنده همراه می‌شویم تا شاهد مشکلات زندگی او باشیم. این شخصیت در ماجراجویی خود برای خودباوری سعی دارد زندگی بهتری برای خودش بسازد، به کالج برود و نویسنده شود.

همچنین بخوانید: 10 فیلم ترسناک و نمادین شبیه فیلم مادر (Mother) که باید تماشا کنید

3. دختران گیلمور – Gilmore Girls – 2000-2007

شاید در لیست سریال‌های مربوط به وظایف مادری فوری به یاد این سریال نیفتید، اما داستان جالبی دارد. لورلای در سن 16 سالگی باردار می‌شود. از خانه والدینش فرار می‌کند تا در یک آلونک زندگی کند و با کار کردن در یک هتل دخترش را بزرگ کند. بنابراین در اینجا هم شاهد تلاش‌های یک مادر مجرد برای بزرگ کردن دخترش روبرو هستیم.

2. چیزهای بهتر – Better Things – 2016

داستان روزمره یک مادر مجرد که هم می‌خواهد از فرزندش مراقبت کند و هم به حرفه بازیگری‌اش برسد. این سریال کمدی سیاه زندگی زنی را نشان می‌دهد که هم مادر است، هم دختر و هم بازیگر. او تنهاست اما هنوز خسته نشده و از مادر و بچه‌هایش مراقبت می‌کند. یکی از بهترین سریال‌ها درباره وظایف مادری که به مشکلات جامعه خوب اشاره می‌کند.

1. امروز رو بچسب – One Day at a Time – 2017-2020

پنه لوپه سرباز ارتش آمریکاست که با غلبه بر زخم‌های گذشته می‌خواهد به عنوان یک مادر مجرد زندگی بهتری شروع کند. این سریال مشکلات یک مادر مجرد را نشان می‌دهد که هم با افسردگی دست و پنجه نرم می‌کند و هم با مشکلات. او حتی برای بهتر شدن زندگی خودش و بچه‌ها به هر راه حلی چنگ می زند. این سریال مشکلات مالی یک مادر مجرد را خوب نشان می‌دهد.

امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!


پروشات در تلگرام
پروشات در اینستاگرام
#bigad * {max-width: 100%;}

مطالب مرتبط

بهترین سریال‌های پاییزی امسال که باید تماشا کنید و از تماشای آن‌ها لذت ببرید

لیست فیلم‌ها و سریال‌هایی که در آبان‌ماه 1400 منتظر انتشارشان هستیم

بهترین سریال‌های مشابه “بنیاد” (Foundation) که باید تماشا کنید

بهترین سریال‌های کمدی مشابه “ساینفلد” (Seinfeld) که باید تماشا کنید

سریال‌های مارول در آینده که بعد از “شانگ چی” اکران خواهند شد

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب