توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

اعلام نتایج رشته‌ های دارای شرایط خاص کارشناسی ارشد 1400


زمان اعلام نتایج رشته‌ های دارای شرایط خاص کنکور ارشد 1400زمان اعلام نتایج رشته‌ های دارای شرایط خاص کنکور ارشد 1400اعلام نتایج رشته‌ های دارای شرایط خاص کارشناسی ارشد 1400

متقاضیان بعد از ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1400 و شرکت در آزمون، می توانند نتایج اولیه خود را در موعد مقرر دریافت کنند. پس از مشخص شدن رتبه افراد نیز امکان انتخاب رشته های دارای شرایط خاص (رشته های نیمه متمرکز) با توجه به مندرجات دفترچه انتخاب رشته کنکور ارشد 1400 برای کسانی که حدنصاب لازم را کسب کرده باشند، وجود دارد.

لازم به ذکر است که برای قبولی در این رشته ها تنها کسب رتبه قابل قبول در مرحله کتبی کافی نیست، بلکه پذیرش دانشجویان ملزم به سپری نمودن مرحله مصاحبه نیز می باشد. با این تفاسیر می توان دریافت که نتایج پذیرش داوطلبان تحصیل در این رشته ها، طی دو مرحله اعلام می گردد که جزئیات آن در ادامه مقاله ارائه شده است.

نتایج اولیه و نهایی رشته های دارای شرایط خاص کنکور سراسری از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل مشاهده می باشد.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب