توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

تاثیر گذاری رفتار ستاره معصومی بر همسرش مهدی قائدی + عکس


 مه شو : ستاره معصومی همسر  مهدی قائدی که این روزها با حرکات و رفتارش تبدیل  شده به بلاگری که بسیار در فضای مجازی معروف شده است بر همسرش مهدی قائدی هم تاثیر کرد و مهدی قائدی نیز در عکس هایش از علامت چشم نظر استفاده کرد.

تاثیرات رفتارهای ستاره معصومی بر مهدی قائدی /عکس

 

سودای ورود به باشگاههای اروپایی

ستاره معصومی به لطف شوهر جوانش مهدی قایدی این روزها زندگی لوکس و مرفهی را تجربه می کند و این را از پست و استوری های ستاره معصومی به وضوح می توان فهمید.

مهدی قایدی ظاهرا به تیم عربی هم قانع نیست و به گفته خودش سودای اروپا را در سر دارد اما از نظر کاربران فضای مجازی این خواسته مهدی قائدی و ستاره معصومی زیادی است و نمی توانند به آن برسد.

از این ها که بگذریم ستاره معصومی زن مهدی قائدی از همان ابتدای خروج از کشور تلاش بر نشان دادن سر و وضع پیشرفت کرده شان داشت و همچنان هم دارد و حتی ستاره معصومی از هدیه هایی که از مهدی قائدی می گیرد هم استوری می گذارد

اما بعد از مدتی این بار مهدی قایدی تصویری از خود منتشر کرد که در پشت سرش ستاره حضور دارد و با تگ نام همسرش استیکر چشم و نظر هم گذاشت! این حرکت بسیار مورد انتقاد هواداران او نیز قرار گرفت که یعنی هوادارا آن ها را چشم می زنند؟

 

 

آنچه دیگران میخوانند سحر قریشی با پوشش عجیب در ترکیه + عکس خاص خبر بد برای مردم | سال آینده این بیماری در ایران شیوع پیدا می کند! لیلا اوتادی عروس شد + عکس همسر فیلم لو رفته از سفر خارجی سحر قریشی و مهدی طارمی + تصاویر احسان علیخانی روی تخت بیمارستان | بیوگرافی احسان علیخانی
now = new Date(); var head = document.getElementsByTagName('head')[0]; var script = document.createElement('script'); script.async = true; script.type = 'text/javascript'; var script_address = 'https://cdn.yektanet.com/template/bnrs/yn_bnr.min.js'; script.src = script_address + '?v=' + now.getFullYear().toString() + '0' + now.getMonth() + '0' + now.getDate() + '0' + now.getHours(); head.appendChild(script);

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب