توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

استخدام نیروی دریایی ارتش 1400


استخدام نیروی دریایی ارتش ایران 1400استخدام نیروی دریایی ارتش ایران 1400استخدام نیروی دریایی ارتش 1400

نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران یکی از بخش های این ارگان می باشد که در برخی از دوره ها از داوطلبان علاقه مند و واجد شرایط استخدام به عمل می آورد. بنابراین متقاضیان می بایست در هنگام انتشار آگهی جذب نیروی ارتش، نسبت به کسب اطلاعات کامل اقدام نموده و سپس به پرداخت هزینه و طی سایر مراحل استخدام بپردازند. پس از ثبت نام، متقاضیان می بایست در یک آزمون ورودی شرکت کرده و در صورت کسب حدنصاب لازم، در مصاحبه نیز حضور یابند. در این  مطلب قصد داریم اطلاعاتی در خصوص جزئیات نام نویسی در فرآیند استخدام نیروی دریایی ارتش را بررسی کنیم.

نیروی دریایی ارتش در سال جاری اقدام به جذب نیروهای مورد نیاز خود در مقطع درجه داری نموده است.

زمان استخدام نیروی دریایی ارتش 1400

بر اساس اطلاعیه منتشر شده بر روی سایت استخدام ارتش، این ارگان بر اساس نیاز به نیروی انسانی در مقطع افسر پیمانی و کارمندی، اقدام به پذیرش داوطلبان مرد و زن نموده است. بر همین مبنا، متقاضیان واجد شرایط استخدام ارتش از روز 15 آبان الی 15 آذر ماه (به جز روزهای جمعه و تعطیلات رسمی) سال جاری مهلت دارند نسبت به پرداخت هزینه تعیین شده اقدام نموده و با در دست داشتن مدارک لازم در یکی از پایگاه های ثبت نام معرفی شده در این اطلاعیه، حضور یابند. شما می توانید به کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره بپیوندید و از جدیدترین اخبار پیرامون این موضوع مطلع شوید.

نحوه استخدام نیروی دریایی ارتش 1400

همان طور که اشاره شد، متقاضیانی که تمایل به استخدام و خدمت در نیروی دریایی ارتش را دارند، می بایست در موعد مقرر به صورت حضوری به یکی از مراکز گزینش ارتش که توسط این سازمان ارائه شده است، مراجعه نمایند. دقت داشته باشید، مدارکی که به صورت پستی یا دیگر روش های غیرحضوری ارسال شوند، بررسی نخواهند شد.

پس از طی نمودن مراحل ثبت نام، داوطلبان می بایست برای شرکت در آزمون ورودی نیروی دریایی ارتش، آماده شوند که زمان برگزاری آن متعاقبا از طریق سایت استخدام ارتش به نشانی aja.ir به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. همچنین مکان برگزاری آزمون علمی داوطلبین افسری ماده 33 و گروه کارمند علمی، ستاد نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران (تهران) می باشد.

لازم به ذکر است که در صورت قبولی شرکت کنندگان گروه علمی در آزمون علمی و متقاضیان کارمند تجربی (پیمانی) در آزمون مهارت، جزئیات مربوط به ادامه مراحل پذیرش از جمله زمان برگزاری مصاحبه و انجام معاینات پزشکی، نیز در موعد مقرر اطلاع رسانی خواهد شد.

شرایط استخدام نیروی دریایی ارتش 1400

شرایط استخدام ارتش به صورت کلی به دو بخش عمومی و اختصاصی تقسیم می شود که در بخش زیر، به بیان این شرایط می پردازیم.

شرایط عمومی

تابعیت از جمهوری اسلامی ایران (ایرانی الاصل بودن) ایمان و اعتقاد به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران و داشتن آمادگی برای فداکاری در این راه اعتقاد به دین مبین اسلام ایمان و التزام عملی به ولایت فقیه داشتن سلامت جسمانی و روانی مطابق با خدمت مورد نظر و مورد تایید اداره بهداشت و درمان نیروی دریایی نداشتن وابستگی و عضویت در گروهک ها و حذب های سیاسی و ضد دین فقدان اقدام علیه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران و عدم وجود محکومیت موثر کیفی داشتن انگیزه خدمتی و روحیه فداکاری و ایثارگری عدم معروفیت به فساد اخلاقی داشتن حداقل 165 سانتی متر قد داشتن آمادگی ماموریت در هر منطقه و پایگاه حوزه ماموریت نداجا ارائه تعهد محضری به جهت پرداخت 2 برابر هزینه دوره آموزشی در صورت استعفا یا اخراج جذب و استخدام علاقه مندان بر اساس نیاز سازمان است. فرزندان شاهد، جانبازان از کار افتاده کلی و آزادگان از کار افتاده کلی از شرط سن و معدل معاف می‌باشند.

شرایط سنی

داشتن حداکثر 26 سال سن برای کارمندان علمی و تجربی (با مدرک دیپلم) دارا بودن حداکثر 28 سال سن برای داوطلبین افسری پیمانی و کارمندی علمی (با مدرک کارشناسی)

لازم به ذکر است که دارندگان مدارک دکتری پزشکی و غیر پزشکی می بایست دارای حداقل 30 سال سن و دکتری متخصص، 35 سال داشته باشند. (سن داوطلبان از اول مهر ماه سال جاری محاسبه می گردد.)

شرایط اختصاصی

داوطلبان می بایست دارای حداقل معدل 13 در رشته های مهندسی و 14 در رشته های غیر مهندسی باشند. (حداقل معدل کتبی متقاضیان شغل کارمند علمی و تجربی دارای مدرک دیپلم، می بایست 10 بوده و معدل کل آن ها، 14 باشد.) قبولی در آزمون‌ های علمی، معاینات پزشکی، مقاومت جسمانی و صلاحیت‌ های گزینشی الزامی است. شرکت کنندگان نباید هیچ گونه تعهد خدمتی یا استخدامی به دیگر سازمان ها و ارگان های دولتی و بخش خصوصی سپرده باشند.  داوطلبان استخدام رسمی مرد می بایست دارای کارت پایان خدمت دوره ضرورت بوده و متقاضیان استخدام پیمانی مرد، باید کارت پایان خدمت دوره ضرورت یا معافیت دائم غیر پزشکی یا دفترچه آماده به خدمت (بدون مهر غیبت) داشته باشند. یکی از اصلی ترین شرایط تعیین شده، داشتن مدرک دیپلم مورد تأیید وزارت آموزش و پرورش مرتبط با تخصص های کارمند تجربی است و داوطلبان باید گواهینامه مهارت فنی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای مربوط به رشته ثبت نامی را دریافت نموده و ارائه نمایند. سربازان وظیفه عمومی می بایست ابتدا وضعیت مشمولیت خود را مشخص کرده و مستندات مربوطه را از اداره وظیفه عمومی ناجا دریافت کرده باشند. استخدام داوطلبانی که قبلا عضو کارکنان پیمانی نیروهای مسلح بوده اند، مجددا به صورت پیمانی امکان پذیر نیست. مدت قرارداد نظامیان پیمانی 5 سال و کارمندان پیمانی 6 سال تعیین شده است؛ اما مطابق با مقررات موجود، کارکنان مربوطه پس از اتمام دوره پیمانی در صورت نیاز نیروی دریایی ارتش و داشتن تمایل فردی و شرایط لازم، می توانند از پیمانی به رسمی تغییر وضعیت دهند. چنانچه نیروهای پیمانی قبل از اتمام تعهد بنا به هر دلیلی از خدمت جدا شوند، بر اساس قوانین خدمت وظیفه عمومی با آن ها رفتار خواهد شد.

این ارگان در فراخوان جذب نیروهای خود، از رشته ها و تخصص های مورد نیاز به همراه جنسیت متقاضیان و نوع استخدام خبر داده است که برای دریافت فایل مربوطه می توانید به جدول زیر مراجعه نمایید.

رشته ها و تخصص های مورد نیاز جهت استخدام نیروی دریایی ارتش 1400

(برای دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک کنید.)

مدارک استخدام نیروی دریایی ارتش 1400

مدارکی که متقاضیان در روز ثبت نام می بایست به همراه داشته باشند، شامل موارد موجود در لیست زیر بوده و در اطلاعیه موجود بر روی سایت استخدام ذکر شده اند.

4 قطعه عکس 4 * 3 پشت نویسی شده اصل و کپی مدرک تحصیلی مرتبط یا گواهی موقت پایان تحصیلات برای کارمندان علمی اصل و روگرفت مدرک دیپلم مرتبط برای کارمندان تجربی و در صورت نداشتن دیپلم مرتبط، ارائه مدرک دیپلم غیر مرتبط، دارا بودن گواهی مهارت فنی از مراکز فنی اصل شناسنامه و یک سری کپی ازتمامی صفحات اصل و روگرفت کارت ملی یا ابلاغیه شماره ملی اصل و کپی کارت پایان خدمت یا گواهی اشتغال به خدمت یا برگه اعزام به خدمت یا گواهی اشتغال به تحصیل

توجه داشته باشید که خانواده درجه یک شهدا، جانبازان، آزادگان، فرزندان نیروهای مسلح و داوطلبین بسیج لازم است هنگام ثبت نام اصل و کپی نامه معتبر از مراجع مسئول مبنی بر مشمولیت خود را ارائه نمایند.

آدرس مراکز مراجعه حضوری جهت ثبت نام در نیروی دریایی ارتش 1400

داوطلبان جهت تکمیل روند نام نویسی خود می بایست به یکی از مراکز زیر مراجعه نموده و مراحل لازم را طی نمایند.

آدرس دفاتر گزینش و عضویابی نیروی دریایی ارتش

استان نشانی مرکز شماره تماس
تهران  میدان رسالت انتهای خیابان نیروی دریایی، معاونت نیروی انسانی نیروی دریایی 7- 77226003 021
اراک خیابان شهیدبهشتی (عباس آباد) جنب امامزاده، دفتر گزینش و عضویابی نداجا 08632215852 – 08632235290
اردبیل شورآبیل، جنب نمایشگاه بین المللی، سازمان همیاری شهرداری طبقه اول، دفتر گزینش و عضویابی نداجا 04533593869
اصفهان خیابان ارتش، سه راه حکیم نظامی، خ.صفه، نرسیده به اتکا، جنب کانون بازنشستگان نیروهای مسلح، دفترجذب واستخدام 03136202146
بجنورد خیابان امام خمینی (ره)، امام خمینی 24، خیابان اطلس، اطلس 8، ساختمان استانداری قدیم، طبقه دوم 05832262171
بوشهر پایگاه نیروی دریایی، درب دوم دژبان، دفتر گزینش و عضویابی نداجا 19- 07733444212
بندرعباس بلوار پاسداران (جاده اسکله شهید باهنر)، جنب درمانگاه تخصصی نیروی دریایی، دفتر گزینش و عضویابی نداجا 07633423009
بندرجاسک جنب میدان شهدا، منطقه دوم ولایت نیروی دریایی ارتش ج.ا.ا، دفتر گزینش و عضویابی نداجا 07642524033
تبریز خیابان آزادی، جنب بیمارستان ارتش، دفتر گزینش و عضویابی نداجا 04135414136
چابهار کنارک، منطقه سوم نیروی دریایی ارتش ج.ا.ا، جنب درب دژبان، دفتر گزینش و عضویابی نداجا 05431248369
خرم‌آباد خیابان 60 متری، پل مدیریت، نبش افلاک 8، ساختمان بنیادملی نخبگان(طبقه همکف)، دفتر گزینش و عضویابی نداجا 06633213586
خرمشهر پایگاه نیروی دریایی، جنب درب ورودی، دفتر گزینش وعضویابی نداجا 06153531835
رشت خیابان رسالت، انتهای منازل سازمانی نیروی دریایی، جنب مجتمع باران، دفتر گزینش و عضویابی نداجا 0133339975
سمنان بلوار ولی‌عصر(عج)، روبروی پارک سنگی، جنب کافی نت رضوان، دفتر گزینش و عضویابی نداجا 02333331528
سنندج میدان مولوی کرد، سه راه صفری، ساختمان شماره 3 استانداری، طبقه اول، دفتر گزینش و عضویابی نداجا 08733246646
سیرجان بلوار امام رضا(ع)، ابتدای جاده راه آهن فرماندهی آمادو پشتیبانی نداجا، دفتر گزینش و عضویابی نداجا 0343203567
شهرکرد گودال چشمه، بلوار 13 آبان، سازمان دانش آموزی، دفتر گزینش وعضویابی نداجا 03833354941
شیراز میدان قائم (اطلسی)، نبش خیابان فروغی، روبروی بانک سپه، دفتر گزینش و عضویابی نداجا 07132286313
کرمانشاه سه راه حافظیه، بلوار شهید غیرتمند، نرسیده به بانک حکمت ایرانیان، دفتر گزینش و عضویابی نداجا 08338395093
گرگان شهرک کیان شهر،کیان پنجم، ساختمان شهرداری ناحیه یک، دفتر گزینش و عضویابی نداجا 01732686023
مشهد انتهای کوه سنگی هشت، مجتمع زائر سرای تشریفاتی میلاد نداجا، دفتر گزینش و عضویابی نداجا 05138598811
نوشهر خیابان شهید عمادالدین کریمی، دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره)، دفتر گزینش وعضویابی نداجا 01152353083
یزد امام شهر، میدان انقلاب، بلوار کارگر، خیابان باهنر شمالی، پلاک 2، دفتر گزینش و عضویابی نداجا 03535236390

داوطلبانی که آزمون ورودی و همچنین سایر مراحل این پذیرش را با موفقیت پشت سر بگذارند، می بایست در دوره آموزشی که برای آن ها برگزار می گردد شرکت کنند. پس از اتمام این دوره، پذیرفته شدگان به رتبه یا درجه مصوب ارتقا می یابند و مطابق با قوانین، امتیازات مربوط به طرح نظام هماهنگ پرداخت حقوق کارکنان دولت، وام های مصوب، کارت اعتباری حکمت، بیمه خدمات درمانی، بیمه عمر و سایر خدمات رفاهی به آن ها تعلق می گیرد.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام جهت استخدام نیروی دریایی ارتش 1400 در چه زمانی انجام می شود؟

این فرآیند در بازه زمانی بین 15 آبان الی 15 آذر ماه سال جاری انجام می گیرد.

2- فرآیند ثبت نام نیروی دریایی ارتش 1400 از چه طریقی انجام می شود؟

انجام این فرآیند به صورت حضوری و با مراجعه به مراکز گزینش و عضویابی نیروی دریایی ارتش و همچنین ارائه مدارک مورد نیاز، امکان پذیر می باشد.

3- نیروی دریایی ارتش در دوره جاری نیروهای مورد نیاز خود را در چه مقاطعی استخدام می کند؟

این ارگان در سال 1400 به جذب نیرو در مقاطع افسر پیمانی و کارمندی پرداخته است.

{ "@context": "https://schema.org", "@type": "FAQPage","mainEntity": [{"@type": "Question", "name": "ثبت نام جهت استخدام نیروی دریایی ارتش 1400 در چه زمانی انجام می شود؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "این فرآیند در بازه زمانی بین 15 آبان الی 15 آذر ماه سال جاری انجام می گیرد." } },{"@type": "Question", "name": "فرآیند ثبت نام نیروی دریایی ارتش 1400 از چه طریقی انجام می شود؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "انجام این فرآیند به صورت حضوری و با مراجعه به مراکز گزینش و عضویابی نیروی دریایی ارتش و همچنین ارائه مدارک مورد نیاز، امکان پذیر می باشد." } },{"@type": "Question", "name": "نیروی دریایی ارتش در دوره جاری نیروهای مورد نیاز خود را در چه مقاطعی استخدام می کند؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "این ارگان در سال 1400 به جذب نیرو در مقاطع افسر پیمانی و کارمندی پرداخته است." } }]}

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

.star svg{ background:#777; } .star svg:hover{ background:#FF0; } .postLike{ margin: 20px auto 50px auto; text-align: center; width: 157px; padding: 0px 0px 0px 6px; background: #F9F9F9; border: 1px solid #F1F1F1; border-radius: 13px; font-size: 14px; line-height: 30px; white-space: nowrap; background-color: #ff6464; color: #fff; box-shadow: 0 0 25px #ffce4961; } .postlike-text{ vertical-align: middle; color: #fff; } .sl-wrapper a { border-bottom: 0 !important; text-decoration: none !important; } .sl-button { font-size: 1em; line-height: 1; font-weight: normal; } /* Colors */ a.liked { color: #da1b1b; } a.liked:hover, a.liked:active, a.liked:focus { color: #666666; } a.liked span.sl-count, .sl-count { color: #fff; } /* Icon */ .sl-icon { margin-right: 4px; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; color: #fff; margin-top: 1px; font-size: 17px; } .sl-icon i { margin-top: 1px; margin-left: 5px; font-size: 17px; } .sl-icon svg { fill: currentColor; width: 1em; height: 1em; margin-left:5px; } .sl-icon svg:after { content: ""; position: absolute; top: 0; right: 0; bottom: 0; left:0; } /* Count */ .sl-count { font-size: 1em; font-family: 'wpyar-BYekan',Helvetica,sans-serif; text-transform: uppercase; vertical-align: middle; display: none; } /* Loader */ .loader, .loader:before, .loader:after { background: rgba(0, 0, 0, 0.2); -webkit-animation: load1 1s infinite ease-in-out; animation: load1 1s infinite ease-in-out; width: .2em; height: .6em; } .loader:before, .loader:after { position: absolute; top: 0; content: ''; } .loader:before { left: -.375em; -webkit-animation-delay: -0.32s; animation-delay: -0.32s; } .loader { text-indent: -9999em; display: inline-block; position: relative; vertical-align: middle; font-size: 1em; -webkit-transform: translateZ(0); -ms-transform: translateZ(0); transform: translateZ(0); -webkit-animation-delay: -0.16s; animation-delay: -0.16s; } .loader:after { left: .375em; } @-webkit-keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; } } @keyframes load1 { 0%, 80%, 100% { box-shadow: 0 0 rgba(0, 0, 0, 0.2); height: .6em; } 40% { box-shadow: 0 -.3em rgba(0, 0, 0, 0.2); height: 1em; } }

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب