شخصیت‌های سریال “بازی مرکب” و بدترین کارهایی که علیه هم انجام دادند52 ثانیه پيش

شخصیت‌های سریال “بازی مرکب” و بدترین کارهایی که علیه هم انجام دادند

شخصیت‌های سریال “بازی مرکب” و بدترین کارهایی که علیه هم انجام دادند
نقد سریال
خاطره باقری
div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-inline { border-bottom-color: transparent; } div#mediaad-Oxua.ni-related-container, div#yn-article-display-5781, div#yn-article-display-5782 { display: block; background-color: #455c65 !important; padding: 10px; margin: 40px 0; font-size: 12px; } div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-span { font-size: 14px!important; font-weight: 200; padding: 5px 20px; background: #587682; } div#mediaad-Oxua .ni-mediaad-logo { width: 70px!important; } div#mediaad-Oxua p.ni-ellipsis { font-size: 14px; font-weight: 100; color: #fff; } div#mediaad-Oxua .ni-ellipsis:hover { color: #d2d2d2; } div#yn-article-display-5781 .yn-header, div#yn-article-display-5782 .yn-header{ border-color: transparent; margin: 0; margin-bottom: 15px; height: 30px; background: transparent; font-weight: 100; } div#yn-article-display-5781 .yn-heading, div#yn-article-display-5782 .yn-heading { color: #fff; font-size: 15px; font-weight: 100; background: #587682; } div.YEKTANET.yn-article-display a { color: #fff; } div.YEKTANET.yn-article-display .yn-item:hover .yn-item_title { color: #ffffff !important; } div#yn-article-display-5781 p.yn-item_title, div#yn-article-display-5782 p.yn-item_title { color: #ffffff; font-weight: 100; } div#s77abebb .s_header { font-weight: 100; font-size: 14px; } div#s77abebb .s_title { text-align: right; font-weight: 100; }

سریال “بازی مرکب” (Squid Game) یک سریال کره‌ای با صحنه‌های غافلگیرکننده، بازی‌های خشن و مرگ‌های هولناک است. با وجود صدها بازیکنی که برای برنده شدن با هم رقابت می‌کنند همه چیز می‌تواند خونین و مرگ آور باشد. جالب اینجاست که اصل داستان یک بازی کودکانه است که به بازی مرگ و زندگی تبدیل شده است. بازیکن‌های ظالمی مثل دیوک-سو و سانگ-وو هر کاری می‌کنند تا در هر بازی زنده بمانند. حتی اگر به قیمت خیانت به نزدیک‌ترین دوستانش باشد. در اینجا می‌خواهیم بدترین کارهایی که شخصیت‌های سریال “بازی مرکب” علیه هم انجام دادند را معرفی کنیم. با پروشات همراه باشید.

هشدار اسپویل*

10. بیونگ جی اعضای بدن اجساد را بیرون می‌کشد

با این که بیونگ جی مجوز پزشکی را از دست داد، هنوز مهارت‌هایش را به شکل‌های مختلف نشان می‌دهد. او با چند نگهبان فاسد همکاری دارد، آن‌ها اجساد بازیکن‌ها را برای او می‌آورند تا اعضای بدنشان را بیرون بکشد. در عوض درباره بازی‌های بعدی اطلاعات می‌گیرد. تماشای صحنه‌هایی  که او بدن اجساد را باز می‌کند و اندام‌هایشان را بیرون می‌کشد ترسناک است. اما بدتر از آن صحنه‌هایی است که گروه درباره بازیکنی که زنده زنده تکه پاره شده حرف می‌زنند و می‌خندند از آن هم ترسناک‌تر است. ظاهراً بازیکن‌ها به زندگی یکدیگر اهمیت نمی‌دهند.

همچنین بخوانید: پشت صحنه سریال بازی مرکب (Squid Game) و حقیقت‌هایی درباره آن

9. سانگ-وو به جی-هون اجازه داد تا چتر را انتخاب کند

بعد از این که سانگ-وو سائه-بیوک را متقاعد می‌کند تا حین جاسوسی کارگرها هر چیزی را دیده بگوید، سانگ-وو خوب متوجه می‌شود که بازی بعدی چیست. تماشاگران از او انتظار داشتند تا هم تیمی‌های خودش را باخبر کند، اما او اطلاعات را پیش خودش نگه می‌دارد. چون حس می‌کند اگر بازیکن‌های بیشتری بمیرند شانس زنده ماندن او بیشتر می‌شود. جی-هون، دوست دوران کودکی‌اش، تصمیم بدی می‌گیرد و برای بازی چتر را انتخاب می‌کند. سانگ-وو از او می‌پرسد که آیا درباره تصمیمش مطمئن است، و تقریباً او را متوقف می‌کند، اما طمع و زیاده خواهی‌اش اجازه نمی‌دهد. او به جی-هون اجازه می‌دهد تا چتر را انتخاب کند، اُ ایل نم هم ستاره را انتخاب می‌کند.

8. این-هو به برادر خودش شلیک می‌کند

وقتی جون-هو متوجه می‌شود برادرش گم شده، مثل یک جاسوس رفتار می‌کند، در جزیره نفوذ می‌کند و مدرک جمع می‌کند. او متوجه می‌شود برادرش این-هو بخشی از رقابت سال 2015 بود، پس امیدوار می‌شود که شاید برادرش نزدیک او باشد. بنابراین هرگز انتظار نداشت این-هو فرانت من باشد، بنابراین وقتی برادرش ماسک را برمی دارد واکنشش تاثیرگذار است. این-هو به برادر کوچکش می‌گوید که جایی برای فرار نیست و باید تسلیم شود. جون-هو گیج و سردرگم شده، سعی می‌کند به این-هو نزدیک شود، اما این-هو می‌خواهد به او شلیک کند. این صحنه خوب نشان می‌دهد که بازی چقدر این-هو را عوض کرده است.

7. دئوک-سو شورش مرگباری را شروع کرد

دئوک-سیو به عنوان یکی از شخصیت‌های سریال “بازی مرکب” یک شخصیت شرور مرگبار نیست، چون چون غرور و بی رحمی‌اش بیشتر خنده دار و نتیجه ترسش هستند. با این وجود در رقابت‌ها کارهای بدی از او سر می‌زد، که بدترینش در شب “بازی ویژه” بود. چون در آن شب در اتاق بازیکن‌ها شورش مرگباری به پا کرد. دئوک-سو شرورترین و قوی‌ترین مردم را با دقت انتخاب کرد و آن‌ها را راضی کرد تا بخشی از تیم او باشند. او متوجه می‌تواند برای افزایش پول جایزه بازیکن‌ها را بکشد و تیمش هم دقیقاً همین کار را کردند. آن‌ها به سراغ ضعیف‌ترین افراد رفتند. اول در خواب آن‌ها را خفه کردند و بعد سلاخی‌شان کردند.

همچنین بخوانید: حقیقت‌های جالب درباره بازی مرکب که فقط کره‌ای‌ها متوجه می‌شوند

6. می-نیئو دئوک-سو را در آغوش گرفت

می-نیئو شخصیت موردعلاقه طرفداران نیست، و حتی بیشتر بازیکن‌ها هم از او نفرت دارند. او یک شخصیت خودخواه است که خودش را از بقیه بهتر می‌داند و فکر می‌کند قوی‌ترین بازیکن است. با این وجود دئوک-سو او را از تیم بیرون می‌اندازد و او هم قسم می‌خورد که انتقام بگیرد. در بازی ششم می-نیئو این فرصت را دارد که دئوک-سو را بیرون بیندازد. بنابراین دئوک را در آغوش می‌گیرد و به او یادآور می‌شود که قرار بود در صورت خیانت او را بکشد.

5. سانگ-وو شیشه ساز را هل داد

از بین شانزده بازیکنی که در بازی ششم شرکت کردند، فقط سه نفر زنده ماندند. شیشه ساز، بازیکن شماره 17 می‌توانست تمامشان را نجات دهد، فرانت من اجازه نداد. از آنجایی که شیشه ساز دیگر نمی‌تواند سانگ-وو و بقیه بازیکن را به جای امن ببرد، بی حرکت می‌ماند و نمی‌تواند انتخاب کند. وقتی فقط چند ثانیه وقت مانده سانگ-وو تصمیم می‌گیرد شیشه ساز را هل دهد تا بمیرد. جی-هون هم معتقد است اگر سانگ-وو به شیشه ساز وقت می‌داد حتماً او انتخاب می‌کرد.

4. سانگ-وو سائه-بیوک را زخمی کرد

تا پایان بازی و درست قبل از دور آخر طرفداران متوجه می‌شوند سانگ-وو به چه هیولایی تبدیل شده است. حالا که فقط جی-هون و سائه-بیوک سر راهش مانده‌اند، او تصمیم می‌گیرد یکی از آن‌ها را از بین ببرد. جی-هون فقط چند ثانیه سرش را برمی‌گرداند تا به خاطر زخمی شدن سائه-بیوک فریاد بزند، اما سانگ-وو به او هم نزدیک می‌شود و زخمی‌اش می‌کند. جی-هون آنقدر غافلگیر و شوکه شده که تماشای واکنش او دیدنی است.

همچنین بخوانید: انیمه‌های مشابه سریال بازی مرکب (Squid Game) برای طرفداران این سریال

3. جی-هون از زوال عقل ایل-نم علیه او استفاده کرد

وقتی ایل-نم خودش را به جی-هون معرفی می‌کند پیرمردی مبتلا به تومور مغزی را می‌بینیم. جی-هون به او وابسته شده و در هر بازی هر کاری می‌کند تا او زنده بماند. او حتی برای بازی چهارم او را به عنوان یارش انتخاب می‌کند. متاسفانه در این بازی به نفر بازنده شلیک می‌شود. ایل-نم در این بازی موفق است، اما زوال عقلش کم کم مانع می‌شود. جی-هون با این که همیشه مهربان است، اما این بار از زوال عقل پیرمرد سواستفاده می‌کند. گرچه این قسمت دردناک است، اما زمانی دردناک‌تر می‌شود که ایل-نم نشان می‌دهد کل زمان می‌دانست جی-هون فریبش داده بود.

2. نم به همه دروغ گفت

در قسمت آخر دیگر مرگ ایل-نام تراژیک نیست. در یکی از صحنه‌های جالب، چند سال بعد از رقابت، پیرمرد جی-هون را فرا می‌خواند. زنده بودن ایل-نم و حرف‌های او شوکه کننده است. ظاهراً او و دوستان ثروتمندش از سر بی‌حوصلگی این بازی را خلق کردند. او به عنوان یکی از شخصیت‌های سریال “بازی مرکب” وارد رقابت شد و به جی-هون و تمام بازیکن‌ها دروغ گفت. جی-هون تمام آن سال‌ها عذاب وجدان داشت و بنابراین در این صحنه شدیداً خشمگین می‌شود.

1. سانگ-وو همه را فریب داد

بسیاری از طرفداران علی را یکی از شخصیت‌های سریال “بازی مرکب” می‌دادند که توانسته دوست داشتنی بماند. او به عنوان یک مهاجر سعی می‌کند با همه خوب باشد. او در بازی اول جی-هون را نجات می‌دهد و به یک شخصیت مثمرثمر تبدیل می‌شود. در بازی چهارم با این که با بیشتر بازی‌ها آشنایی ندارد از سانگ-وو جلو می‌زند. سانگ-وو که از خوش قلبی و سادگی علی خبر دارد به او یادآوری می‌کند که قرار بود با هم برنده شوند. بنابراین با این حقه علی را فریب می‌دهد. چهره ترسیده و وحشت زده علی وقتی به این حقه پی می‌برد ناراحت کننده است.

همچنین بخوانید: سریال بازی مرکب (Squid Game) واقعاً براساس داستان واقعی ساخته شد؟

امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!


پروشات در تلگرام
پروشات در اینستاگرام
#bigad * {max-width: 100%;}

مطالب مرتبط

پشت صحنه سریال “بازی مرکب” (Squid Game) و حقیقت‌هایی درباره آن

حقیقت‌های جالب درباره “بازی مرکب” که فقط کره‌ای‌ها متوجه می‌شوند

بهترین شخصیت‌های “مردگان متحرک” که خود را برای گروه قربانی کردند

بهترین صحنه‌های سریال  “فرندز” (Friends) که دوست دارید بارها و بارها تماشا کنید

بزرگ‌ترین رازهای شخصیت‌های “فرندز” (Friends) برای طرفداران این سریال

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب