اتفاق عجیب و باورنکردنی درباره سهمیه بنزینبرخی از مخاطبان می‌گویند که سهمیه بنزین وانت‌بارها بدون اطلاع قبلی کم شده است. این رانندگان می‌گویند که این اولین بار نیست که بدون اطلاع قبلی چنین اتفاقی رخ می‌دهد و نگرانند که مثل سال پیش، سهمیه سوخت‌شان کم شد. رانندگان وانت‌بارها ادعا کردند که حدود ۱۰ لیتر از سهمیه بنزین‌ شان کم شده است

افزایش قیمت باورنکردنی و شرم آور این میوه

ذوق تتلو برای کادو گرفتن از دوست دختر خوشگلش + فیلم و عکس

پارتی شبونه تتلو و پویان مختاری با کلی دختر +فیلم

فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در این باره اظهار بی‌اطلاعی می‌کند و وعده می‌دهد که این مساله پگیری و نتیجه آن به زودی اعلام می‌شود.

جا به جایی سایتبرخی از مخاطبان می‌گویند که سهمیه بنزین وانت‌بارها بدون اطلاع قبلی کم شده است. این رانندگان می‌گویند که این اولین بار نیست که بدون اطلاع قبلی چنین اتفاقی رخ می‌دهد و نگرانند که مثل سال پیش، سهمیه سوخت‌شان کم شد.

رانندگان وانت‌بارها ادعا کردند که حدود ۱۰ لیتر از سهمیه بنزین‌ شان کم شده است.

فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در این باره اظهار بی‌اطلاعی می‌کند و وعده می‌دهد که این مساله پگیری و نتیجه آن به زودی اعلام می‌شود.

البته نگرانی تا حد زیادی قابل درک است. این اولین بار نیست که رانندگان وانت‌بار با کم شدن سهمیه‌شان رو‌به‌‌رو می‌شوند. دومین روز اسفند ماه سال ۹۹ هم برخی از رانندگان وانت‌بار گفته‌‌اند که سهمیه بنزین‌شان کم شده است و چند روز بعد، شرکت پالایش و پخش فرورده‌های نفتی، خبر کاهش سهمیه وانت‌بارها را رسما ابلاغ کرد.

سال پیش، سهمیه بنزین وانت‌بارهای تک سوز کم‌مصرف از ۱۵۰ به ۱۲۰ لیتر و وانت‌بارهای پرمصرف از ۲۵۰ به ۲۰۰ لیتر کاهش یافت.

اما به جز رانندگان وانت بار، سهمیه بنزین چه کسانی کم شد؟ رانندگان تاکسی‌های آنلاین هم بارها به این رسانه گفته‌اند که سهمیه سخت‌شان با تاخیر زیاد پرداخت شده و برخی دیگر گزارش داده‌اند اصلا تا به حال سهمیه بنزین دریافت نکرده‌اند.

آنچه دیگران میخوانند اتفاق عجیب و باورنکردنی درباره سهمیه بنزین علت مرگ و میرها بر اثر کرونا لو رفت + جزئیات زهره صفوی همسر فتحعلی اویسی کیست؟ | تصاویر فرزندان فتحعلی اویسی شباهت حیرت انگیز هومن سیدی و برادرش | هامون سیدی کیست؟ علت اصلی فوت ارشا اقدسی فاش شد | بیوگرافی ارشا اقدسی
now = new Date(); var head = document.getElementsByTagName('head')[0]; var script = document.createElement('script'); script.async = true; script.type = 'text/javascript'; var script_address = 'https://cdn.yektanet.com/template/bnrs/yn_bnr.min.js'; script.src = script_address + '?v=' + now.getFullYear().toString() + '0' + now.getMonth() + '0' + now.getDate() + '0' + now.getHours(); head.appendChild(script);

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب