توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

واکنش باشگاه استقلال به توهین مداح به وریا غفوری


روز گذشته فیلمی در فضای مجازی پخش شد که دراین فیلم  یک مداح در مورد تیم فوتبال ایتالیا و بازیکنانش صحبتهایی می کند و بعد به وریا غفوری توهین می کند.امروز باشگاه استقلال در واکنش به توهین مداح به وریا غفوری بیانیه ای منتشر کرده است.

فیلم پخش شده از مداح دستکاری شده است

بعد از پخش این فیلم در فضای مجازی اعلام شد که فیلم دستکاری شده است و در جایی که این مداح از وریا غفوری نام میبرد فیلم دستکاری می شود. این مداح به اهل سنت هم توهین کرده است.

واکنش باشگاه استقلال به توهین مداح به وریا غفوری

واکنش وریا غفوری به توهین مداح

وریا غفوری هیچ واکنشی به این موضوع نشان نداده است . ولی تعداد زیادی از هواداران استقلال و حتی افراد غیرفوتبالی به این موضوع واکنش نشان داده اند.

همچنین بخوانید. تقلید همسر وریا غفوری از رفتارهای همسر مهدی قائدی + عکس

امروز باشگاه استقلال در واکنش به تاین موضوع بیانیه ای منتشر کرده است. در سایت رسمی باشگاه استقلال تهران آمده است :

بیانیه باشگاه استقلال

بسمه تعالی

متاسفانه دیروز تصاویری از سخنان یک شخص در فضای مجازی منتشر شد که طی آن مشارالیه به آقای وریا غفوری کاپیتان و بازیکن تیم فوتبال استقلال ایران توهین نموده است. باشگاه استقلال ایران ضمن محکوم کردن اینگونه سخنان و رفتار تفرقه افکنانه که در تضاد کامل با رهنمودهای مقام معظم رهبری و قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران می باشد در اسرع وقت اقدام به تنظیم شکوائیه و ثبت شکایت کیفری در مرجع صالح قضایی می نماید و این را وظیفه ذاتی خود در دفاع از کرامت مذاهب و اقوام ایران اسلامی می داند.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب