فروش دو محصول جدید بهمن موتور از امروز با قیمت های کمتر از بازار آغاز می‌شود.

خودروسازان همچنان محصولات خود را زیر قیمت بازار عرضه می‌کنند و سود آن نیز به عده ای خاص می‌رسد. حال بهمن موتور قصد دارد دور جدید فروش دیگنیتی و فیدلیتی را از امروز استارت بزند. در این فروش فوری فیدلیتی در دو نسخه ۵ نفره و ۷ نفره عرضه می‌شود.

قیمت خودرو فیدلیتی مشخصات خودرو فیدلیتی معایب و مزایای فیدلیتی معرفی خودرو مجله خودرو قیمت شاسی بلند سایت تخصصی خودرو محصولات جدید گروه بهمن

قیمت خودروی دیگینیتی در بازار حدود ۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان است اما این بهمن موتور آن را با قیمت ۷۹۵ میلیون تومان عرضه می‌کند. بنابراین اختلاق قیمت این خودرو با بازار حدود ۳۰۰ میلیون تومان خواهد بود. یعنی افرادی که موفق به ثبت نام این خودرو شوند به راحتی ۳۰۰ میلیون تومان سود می‌کنند.

خودروی فیدلیتی ۵ نفره یا تیپ ۱ نیز در بازار با قیمت تقریبی ۹۳۰ الی ۹۸۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود اما کارخانه قیمت ۷۳۵ میلیون تومانی برای آن در نظر گرفته است. فیدلیتی تیپ ۲ یا ۷ نفره نیز در بازار ۱ میلیارد تومان قیمت دارد که قیمت کارخانه آن ۷۴۷ میلیون تومان است. بنابراین خریداران فیدلیتی نیز بین ۱۹۵ الی ۲۵۳ میلیون تومان سود می‌کنند.

لازم به ذکر است که این خودروها در رنگ های سفید – مشکی – قرمز – آبی – خاکستری کهکشانی – خاکستری گرافیتی عرضه خواهند شد.

ثبت نام خودروهای فیدلیتی از روز دوشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰ شروع خواهد شد./ گسترش نیوز