توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

جدول دروس مدرسه تلویزیونی 19 آبان


. . . . . . . . . . . . .

به گزارش تیزلند، برنامه مدرسه تلویزیونی برای امروز چهارشنبه ۱۹ آبان ماه در تمام مقاطع تحصیلی به شرح زیر اعلام شد:

شبکه آموزش:

فنی و حرفه‌ای و کاردانش:

ساعت٨:۰۰ تا ۸:۳۰ کار آفرینی - پایه۱۱- رشته شایستگی غیر فنی - شاخه فنی و حرفه‌ای و کاردانش

ساعت٨:٣٠ تا ٩ معماری داخلی فضای تجاری - پایه ۱۲- رشته معماری داخلی - شاخه فنی و حرفه‌ای

ساعت ۹:۰۰ تا۹:۳۰ مهارت‌های ارتباطی و مشارکتی - پایه ۱۱- رشته تربیت کودک - شاخه فنی و حرفه‌ای

۶پایه ابتدایی:

ساعت۱۰:۳۰ تا ۱۱:۰۰ بازی و ریاضی پایه اول

ساعت۱۱:۰۰تا ۱۱:۳۰ علوم تجربی و تفکر پایه دوم

ساعت۱۱:۳۰ تا ۱۲:۰۰ فارسی و نگارش پایه سوم

ساعت۱۲:۰۰ تا ۱۲:۳۰ مطالعه و مهارت‌های اجتماعی پایه چهارم

ساعت۱۲:۳۰ تا ۱۳:۰۰ بازی و ریاضی پایه پنجم

ساعت۱۳:۰۰ تا ۱۳:۳۰ بازی و ریاضی پایه ششم

ساعت۱۳:۳۰ تا ۱۳:۵۰ آموزش نوآموزان پیش دبستانی

متوسطه اول:

ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۵:۰۰ ریاضی پایه هفتم

ساعت۱۵:۰۰ تا۱۵:۳۰ ریاضی پایه هشتم

ساعت ١۵:٣٠ تا ١۶ ریاضی پایه نهم

ساعت ۱۶:۰۰ تا ۱۶:۳۰ عربی پایه نهم

متوسطه دوم:

ساعت ١۶:۳۰تا۱۷:۰۰ فیزیک سه - پایه ۱۲- رشته علوم تجربی

ساعت۱۷:۰۰ تا ١٧:۳۰ زیست شناسی یک - پایه ۱۰- رشته علوم تجربی

ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۸:۰۰ فیزیک سه - پایه ۱۲- رشته علوم تجربی

ساعت ۱۸:۰۰ تا ۱۸:۳۰ فیزیک یک - پایه ۱۰- رشته علوم تجربی

شبکه قرآن:

ساعت ۸ علوم و معارف قرآنی ۱ رشته علوم ومعارف اسلامی

ساعت۸:۳۰ درس احکام ۱رشته علوم ومعارف اسلامی.

ساعت۱۱ درس هدیه‌های آسمانی پایه پنجم دبستان

ساعت۱۱:۲۰ درس آموزش قرآن پایه پنجم دبستان

ساعت ۱۵ آموزش قرآن پایه نهم متوسطه اول

ساعت۱۵:۳۰ دین و زندگی ۱ پایه دهم متوسطه دوم

شبکه امید: دروس عمومی رشته ریاضی و تجربی و انسانی

ساعت ۱۰:۳۰ زنگ اول:

درس:عربی، زبان و قران (۳)

مدرس:اقای محمد طایفه خانی

پایه:۱۲ رشته:علوم تحربی و ریاضی فیزیک

ساعت ۱۱:۰۰ زنگ دوم:

درس:کارگاه سبک زندگی و تولید

مدرس:دکتر مرضیه علی نژاد

پایه:مشترک همه رشته‌ها

رشته: مشترک همه رشته‌ها

دروس فنی حرفه ای

ساعت ۱۲:۰۰

زنگ سوم:

درس:حسابداری وجوه نقد

هنر آموز:علی نصیری

پایه:دهم

رشته:حسابداری

زنگ چهارم

ساعت ۱۲:۳۰

درس:صنایع چوب

هنر آموز:روح الله قهرمانی کوهستانی

پایه: یازدهم دوازدهم

رشته:صنایع چوب، معماری ساختمان، طراحی صنعتی

منبع: خبرگزاری پانا

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب