توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۳ ریاضی پنجم


پاسخ صفحه 33 ریاضی پنجم و جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۳ ریاضی پنجم دبستان از فصل دوم کسرها را در ادامه در بخش آموزش و پرورش ماگرتا برای شما دانش آموز جویای علم آماده کرده ایم.

جواب فعالیت صفحه ۳۳ ریاضی پنجم

۴ عدد نان داریم. ۲/۳ نان مصرف شده است. می خواهیم مقدار نان مصرف شده را حساب کنیم. یک روش در زیر آمده است. آن را توضیح دهید و کامل کنید. آیا می توانید روش دیگری برای حل این مسئله بنویسید؟

پاسخ فعالیت صفحه 33 ریاضی پنجم ابتداییپاسخ فعالیت صفحه 33 ریاضی پنجم ابتدایی

مطلب پیشنهادی: جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۲ ریاضی پنجمبرای دیدن بزرگتر تصاویر پاسخ ها یک بار بروی آن ها کلیک کنید سپس عکس جدید باز شده را به هر میزان که می خواهید زوم کنید.

جواب کاردرکلاس صفحه ۳۳ ریاضی پنجم دبستان

۱- کلاس پنجم یک مدرسه ۲۴ دانش آموز دارد. ۲/۳ دانش آموزان در کتابخانه‌ی مدرسه ثبت نام کرده اند. چند نفر از دانش آموزان این کلاس در کتابخانه ثبت نام کرده اند؟

۲- حاصل ۸ × ۲/۵ را به هر روشی که می دانید، به دست آورید.

۳- با توجه به شکل، در جای خالی عدد یا کسر مناسب بنویسید.پاسخ سوالات کار در کلاس صفحه 33 ریاضی پنجم دبستانپاسخ سوالات کار در کلاس صفحه 33 ریاضی پنجم دبستان

۴- عبارت رو به رو را به کمک چند مثال عددی توضیح دهید.

۵- هرکدام از شکل های رو به رو را طوری رنگ کنید که ضرب داده شده را نمایش دهد. سپس، حاصل را نیز به دست آورید.

حل سوالات کار در کلاس صفحه 33 فصل کسرها ریاضی پنجم ابتداییحل سوالات کار در کلاس صفحه 33 فصل کسرها ریاضی پنجم ابتدایی

همچنین بخوانید: جواب تمرین صفحه ۳۱ ریاضی پنجم

✅ در این نوشته جواب فعالیت و کاردرکلاس صفحه ۳۳ ریاضی پنجم را به صورت کامل مرور کردیم، جهت مشاهده گام به گام سایر صفحات کتاب کافیست شماره آن را به همراه کلمه «ماگرتا» در گوگل جست و جو کنید.نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب