توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

استوری افشاگرانه عابدزاده : بازپرس متهم به فساد آزاد است


استوری افشاگرانه عابدزاده : بازپرس متهم به فساد آزاد است

استوری افشاگرانه عابدزاده که در اینستاگرامش منتشر کرده است که نشان می دهد بیژن قاسم زاده، بازپرس سابق که متهم به فساد شده بود و به ۱۰سال حبس تعزیری محکوم بود در میهمانی ورزشکاران حاضر بوده و آزاد است. این خبر به سرعت سبب رنجش افکار عمومی شده است.

استوری افشاگرانه عابدزاده در مورد بازپرس متهم به فساد

بیژن قاسم زاده در این میهمانی ورزشکاران حضور داشته است و کنار عابدزاده نشسته و مقابل او هم ورزشکاران دیگر از جمله حسن یزدانی حضور دارند.

گفته می شد بیژن قاسم زاده پس از محکومیت راهی زندان شده که با انتشار این استوری مشخص می شود این بازپرس سابق همچنان آزاد است.

این مطلب را از دست ندهید. واکنش باشگاه استقلال به توهین مداح به وریا غفوری

بیژن قاسم ‌زاده بازپرس متهم به فساد

بیژن قاسم ‌زاده  قاضی ایرانی و بازپرس سابق دادسرای فرهنگ و رسانه است که در مهر ۱۳۹۸ بازداشت و در خرداد ۱۳۹۹ به همراه اکبر اِتباعی طبری محاکمه شد.

شهرت قاسم ‌زاده عمدتاً به‌دلیل صدور حکم فیلترینگ تلگرام در ایران بود. بیژن قاسم‌زاده متهم ردیف یازدهم پرونده قضائی اکبر طبری و به تأثیر نفوذ اشخاص دولتی در پرونده وریا مولانایی و تأثیر دادن نفوذ در پرونده حسین حاجی زاده و نادر شریف‌زاده به مبلغ ۲۸ میلیارد ریال متهم است.

بیژن قاسم زاده (بازپرس سابق دادسرای فرهنگ و رسانه) متهم به

۱- تأثیر دادن نفوذ اشخاص دولتی در اقدامات و تصمیمات قضایی منجر به تقویت حق از وریا مولانایی

۲- دریافت رشوه از حسین حاجی رضا و نادر شریف نجار به مبلغ ۰۰۰، ۰۰۰، ۰۰۰، ۲۸ ریال

به دو حکم زیر محکوم شده است:

۱- انفصال ابد از خدمات دولتی

۲- ۱۰ سال حبس تعزیری و ضبط مال ناشی از ارتشاء و پرداخت جزای نقدی معادل وجه مأخوذه به نلع دولت و انفصال موقت از خدمات دولتی به مدت سه سال و تحمل ۷۴ ضربه شلاق تعزیری.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب