سریال بازی مرکب با فصل دوم باز میگرددسریال بازی مرکب با فصل دوم باز میگردد

سریال بازی مرکب ۲۰۲۱ که محبوبیت بسیاری در سراسر دنیا کسب کرده است و این سریال با فصل دوم بازمی گردد

.داستان فصل دوم این سریال هنوز مشخص نیست، و جزئیات کمی در مورد سری دوم منتشر شده است.

این سریال کره‌ای با ۴۵۶ نفر که فریب بازی‌های مرگ‌ بارو کودکانه را می‌خورند، یکی از پرفروش ترین سریالهای نتفلیکس تا به حال می‌باشد .

فصل دوم سریال بازی مرکب

کارگردان و نویسنده بازی مرکب ، هوانگ دونگ هیوک قبلا اعلام کرده بود که فعلاً قصد ندارد قسمت دوم را بسازد، زیرا روند ساخت آن بسیار طاقت‌فرسا است.

اما اکنون نتفلیکس اعلام کرد، هوانگ دونگ هیوک، خالق بازی مرکب، که نویسندگی و کارگردانی تمام ۹ قسمت این درام موفق کره‌ای را برعهده داشت، گفته است: « فصل دوم ساخته خواهد شد.

هوانگ در ویدئویی که روز سه شنبه منتشر شد به آسوشیتدپرس گفت: «در واقع فصل دومی نیز وجود خواهد داشت. “در حال حاضر در ذهن من است. و در حال برنامه ریزی هستم.

هوانگ جزئیاتی را در این باره نگفته است. اما در پایان فصل ۱ فضایی برای روایت داستان‌های بیشتری در فصل دوم باقی می‌گذارد وبه نظر می رسد سورپرایز های بزرگی برای فصل دوم در پیش است!

زمان انتشار فصل دوم بازی مرکب

به احتمال زیاد سری دوم بازی مرکب در نیمه دوم سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد.

واز آنجایی که اکثر شخصیت‌های بازی مرکب در فصل یک مرده‌اند، تعداد شخصیت‌های بازگشتی احتمالاً محدود خواهد بود.

لی جونگ جائه و گونگ یو، مردی که شرکت کنندگان را در ایستگاه قطار استخدام کرد، به احتمال زیاد برای سری دوم بازی خواهند کرد.

مضمون  سریال بازی مرکب

هوانگ دونگ هیوک، خالق این سریال که به تنهایی این سریال را نوشته و کارگردانی کرده است، در مصاحبه ای با هالیوود ریپورتر، در مورد این سریال گفت: «من می‌خواستم داستانی بسازم که بسیار سرگرم‌کننده باشد گفتن این جمله ممکن است طعنه آمیز باشد، زیرا در داستان فجایع وحشتناکی رخ می دهد، اما من واقعاً می خواستم داستانی بسازم که بیننده در آن غوطه ور باشد. و من می خواستم بینندگانی که بازی مرکب را تماشا می کنند از خود بپرسند: من چگونه زندگی می کنم؟ من در بین این شخصیت ها کیستم و در چه دنیایی زندگی می کنم؟

وقتی شروع به تماشای سریال می‌کنید، می‌خواهم فکر کنید که این چه نوع داستانی است؟

اما وقتی بیشتر تماشا می‌کنید، به شخصیت‌ها وابسته می‌شوید و شروع به تشویق بعضی از آنان میکنید  و از بقیه متنفر می‌شوید.

و در نهایت، شما تجربه اتصال همه آنها را به دنیای واقعی که ما در آن زندگی می‌کنیم خواهید داشت. به این ترتیب، می‌توانید برخی از پیام‌های سریال را دریافت کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب