توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

جواب فرصتی برای اندیشیدن صفحه ۹۰ فارسی نهم ❤️ دروازه ای به آسمان


جواب فرصتی برای اندیشیدن دروازه ای به آسمان صفحه ۹۰ فارسی نهم ؛ در این مطلب با پاسخ و جواب سوال های فرصتی برای اندیشیدن درس روان خوانی صفحه 90 کتاب ادبیات فارسی پایه نهم متوسطه اول آشنا می شوید. در ادامه با بخش آموزش و پرورش ماگرتا همراه ما باشید.

همچنین بخوانید: جواب نوشتن و خودارزیابی درس یازدهم فارسی نهم

جواب فرصتی برای اندیشیدن دروازه ای به آسمان صفحه ۹۰ فارسی نهمجواب فرصتی برای اندیشیدن دروازه ای به آسمان صفحه ۹۰ فارسی نهم

جواب جواب فرصتی برای اندیشیدن صفحه 90 دروازه ای به آسمان فارسی نهم

سوال ۱) چرا خرمشهر نماد هشت سال مقاومت، معرفی شده است؟

پاسخ: چون نیروهای عراقی در ابتدا نتوانستند به راحتی وارد شهر شوند، مردم شهر خرمشهر و نیروهای مردمی با اندک سلاح هایی که داشتند، تا آخرین نفس تا جایی که می توانستند مقاومت کردند. پس از اشغال شهر، جوانان غیور ایرانی از سراسر کشور جمع شدند و با یک عملیات بزرگ شهر خرمشهر را پس گرفتند.

سوال ۲) دریافت شما از جمله زیر، چیست؟

«حیات حقیقی مردان خدا، ققنوس وار از میان خاکستر نخل های نیم سوخته، سر برآورد».

پاسخ: زندگی واقعی مردان خدا همانند ققنوس همیشه دارای تولد دوباره می باشد و هرگز از بین نمی رود و دائماً به فکر دیگران هستند.

همچنین بخوانید: جواب خودارزیابی و نوشتن درس دهم آرشی دیگر فارسی نهم

توجه: شما دانش آموزان پایه نهم متوسطه اول عزیز اگر می خواهید به راحتی به معنی کلمات و جواب سوال های کتاب فارسی نهم دسترسی داشته باشید، تنها کافیه جواب و معنی کلمات درس مورد نظرتان را به همراه عبارت « ماگرتا » در گوگل جست و جو کنید.

در انتها امیدواریم که جواب سوالات جواب فرصتی برای اندیشیدن درس دروازه ای به آسمان صفحه ۹۰ فارسی نهم ، برای شما دانش آموزان عزیز مفید بوده باشد. سوالات خود را در بخش نظرات بیان کنید. ????

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب