جواب فعالیت صفحه ۴۴ ریاضی ششمجواب صفحه 44 ریاضی ششم ابتدایی ؛ در این بخش جواب فعالیت صفحه ۴۴ ریاضی ششم از فصل سوم «اعداد اعشاری» را برای شما دانش آموز عزیز فراهم کرده ایم، در ادامه با آموزش و پرورش ماگرتا همراه باشید.

جواب فعالیت صفحه ۴۴ ریاضی ششم ابتدایی

۱- احسان حدادی در مسابقات المپیک، دیسک را ۶۸/۹۱ متر پرتاب و مدال ارزشمند نقره دریافت کرد. نفر اول دیسک را ۶۸/۲۷ متر پرتاب کرده بود. این رکوردها را در جدول ارزش مکانی قرار دهید و به حروف بنویسید.

۲- با توجه به واحد داده شده مقدار رنگ شده را با یک کسر و یک عدد اعشاری نشان دهید.

پاسخ فعالیت های صفحه 44 ریاضی ششم فصل سومپاسخ فعالیت های صفحه 44 ریاضی ششم فصل سوم

???? نکته : دانش آموز عزیز مطالب درسی قرار گرفته شده در این سایت فقط جنبه کمک آموزشی دارد لطفا قبل از استفاده کردن از آنها حتما یکبار خودتان با تمرکز به سوالات پاسخ دهید سپس اگر مشکلی داشتید آن را برطرف کنید.

مطلب پیشنهادی: جواب تمرین صفحه ۴۰، ۴۱ و ۴۲ ریاضی ششم

۳- با توجه به واحد نشان داده برای شکل، یک کسر و یک عدد اعشاری و گسترده‌ی هر کدام را بنویسید.

گام به گام فعالیت صفحه 44 ریاضی ششم ابتدایی از فصل اعداد اعشاریگام به گام فعالیت صفحه 44 ریاضی ششم ابتدایی از فصل اعداد اعشاری

۴- با توجه به واحد داده شده مانند نمونه تساوی کسرها و عددهای اعشاری را بنویسید. با توجه به این تساوی ها در مورد نقش رقم صفر در سمت راست عددهای اعشاری توضیح دهید.

پاسخ فعالیت های صفحه 44 درس سوم اعداد اعشاری کلاس ششم دبستانپاسخ فعالیت های صفحه 44 درس سوم اعداد اعشاری کلاس ششم دبستان

همچنین بخوانید: جواب فرهنگ نوشتن صفحه ۴۰ ریاضی ششم

✅ به پایان جواب سوالات فعالیت صفحه ۴۴ ریاضی ششم ابتدایی از فصل سوم اعداد اعشاری رسیدیم، جهت مشاهده گام به گام سایر تمرین های کتاب کافیست شماره صفحه آن را به همراه عبارت «ماگرتا» در گوگل جست و جو نمایید. همچنین اگر سوالی دارید از بخش نظرات بپرسید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب