توجه : تمامی مطالب این سایت از طریق ربات جمع آوری شده است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران توسط آیدی موجود در بخش تماس با ما، به ما اطلاع داده تا مطلب حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

نامردترین شخصیت‌های انیمه که به بهترین دوستشان خیانت کردند


پنجشنبه، ۲۲ مهر

نامردترین شخصیت‌های انیمه که به بهترین دوستشان خیانت کردند

نامردترین شخصیت‌های انیمه که به بهترین دوستشان خیانت کردند
شخصیت‌هالیست انیمه
خاطره باقری
div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-inline { border-bottom-color: transparent; } div#mediaad-Oxua.ni-related-container, div#yn-article-display-5781, div#yn-article-display-5782 { display: block; background-color: #455c65 !important; padding: 10px; margin: 40px 0; font-size: 12px; } div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-span { font-size: 14px!important; font-weight: 200; padding: 5px 20px; background: #587682; } div#mediaad-Oxua .ni-mediaad-logo { width: 70px!important; } div#mediaad-Oxua p.ni-ellipsis { font-size: 14px; font-weight: 100; color: #fff; } div#mediaad-Oxua .ni-ellipsis:hover { color: #d2d2d2; } div#yn-article-display-5781 .yn-header, div#yn-article-display-5782 .yn-header{ border-color: transparent; margin: 0; margin-bottom: 15px; height: 30px; background: transparent; font-weight: 100; } div#yn-article-display-5781 .yn-heading, div#yn-article-display-5782 .yn-heading { color: #fff; font-size: 15px; font-weight: 100; background: #587682; } div.YEKTANET.yn-article-display a { color: #fff; } div.YEKTANET.yn-article-display .yn-item:hover .yn-item_title { color: #ffffff !important; } div#yn-article-display-5781 p.yn-item_title, div#yn-article-display-5782 p.yn-item_title { color: #ffffff; font-weight: 100; } div#s77abebb .s_header { font-weight: 100; font-size: 14px; } div#s77abebb .s_title { text-align: right; font-weight: 100; }

در دنیای انیمه بارها پیش می‌آید که یک قهرمان به بهترین دوستانش خیانت کند. گاهی اوقات دلیلش این است که دوستانش به نیروهای شر نزدیک شده‌اند. یا مجبورند برای محافظت از عزیزان خود به آنها خیانت کنند. در هر صورت این مسائل باعث می‌شود شخصیت‌ها و طرفداران این قهرمان‌ها را زیرسوال ببرند. وقتی دوستی و رفاقت موضوع اصلی یک انیمه باشد ممکن است خیانت هم پیش می‌آید. یا حالا دلیلش محافظت از یک دوست یا عزیز است یا چیز دیگر. امروز می‌خواهیم نامردترین شخصیت‌های انیمه را معرفی کینم که به بهترین دوستشان خیانت کردند. با پروشات همراه باشید.

هشدار اسپویل*

10. زوکو در “آواتار: آخرین بادافزار” (Avatar: The Last Airbender)

در تمام لحظه‌های این انیمه زوکو تلاش می‌کند تا آواتار را دستگیر کند و به عنوان شاهزاده اصلی ملت آتش جایگاه خود را به دست بیاورد. با این حال وقتی فرصت به سراغش می‌آید متوجه می‌شود مسیر درستی را پیش نگرفته. بنابراین از شخصیت‌های شرور جدا می‌شود و به قهرمان‌ها ملحق می‌شود. متاسفانه برای این کار باید به رفاقتش با مای پشت پا بزند و عمویش را بدزدد. با این که زوکو اول سریال قهرمان نبود اما خیانت او را به یک قهرمان تبدیل کرد.

همچنین بخوانید: شخصیت‌های دوست داشتنی انیمه ناروتو (Naruto) که باید با آنها آشنا شوید

9. ساسکه در “ناروتو” (Naruto)

ساسکه اول سریال یک قهرمان بود اما کم کم به یک ضدقهرمان تبدیل شد. وقتی نینجا او را راضی کرد تا به اوروچیمارو ملحق شود، ساسکه با پشت پا زدن به روستا و گروهش خیانت کرد. با این که بارها سعی کرد ناروتو و ساکورا را بکشد، اما آنها هرگز از او دست نکشیدند. سرانجام او به قهرمان‌ها و روستا ملحق شد و به هم گروهی‌های قدیمش کمک کرد.

8. کاکاشی در “ناروتو: شیپودن” (Naruto: Shippuden)

با این که کاکاشی زمانی به بهترین دوستش اوبیتو قول داد که از دوست مشترکشان ری محافظت کند، اما نتوانست سر قولش بماند. چون جنگ رین و کاکاشی را در مقابل هم قرار دارد. ری به یک هیولا پناه داده بود که شینوبی آن را یک سلاح قدرتمند می‌دانست، بنابراین او و کاکاشی باید آن را از دشمن دور می‌کردند تا دشمن به قدرت نرسد. سرانجام این تصمیم به مرگ رین منجر شد و اوبیتو و کاکاشی به این نتیجه رسیدند که کاکاشی خیانت کرده و سر قولش نمانده است.

7. اوکویاسو در “الماس شکست‌ناپذیر” (Diamond Is Unbreakable)

پدر کیچو به یک هیولا تبدیل شد و کیچو هر کاری کرد تا برای کشتن پدرش یک استند پیدا کند. با این حال در این کار زیاده روی کرد و برادر کوچک‌ترش اوکویاسو باید جلوی او را می‌گرفت. بنابراین وقتی جاسکه و کویچی کمی روی خوش نشانش دادند به آنها کمک کرد و جلوی برادرش ایستاد. با این که نمی‌خواست به برادرش آسیب برسد، اما کمک او به کویچی و جاسکه به کشته شدن برادرش منجر شد. پس می‌توان او را یکی از نامردترین شخصیت‌های انیمه دانست.

6. ری در “ناکجاآباد موعود” (The Promised Neverland)

ری به اما و نورمن اهمیت می‌داد، اما در فصل اول سریال واقعاً نمی‌دانستیم او طرف چه کسی است. مثلاً در مقابل ایزابلا هم تظاهر می‌کرد، اما بعداً فهمیدیم همه این کارها به خاطر کمک به فرار اما و نورمن بود. بنابراین او یک جاسوس همه جانبه بود. هرچند قصد بدی نداشت اما مدت زمان زیادی به اما و نورمن خیانت کرد.

همچنین بخوانید: معرفی 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از ناروتو قوی‌تر هستند

5. پیکاچو در “پوکمون” (Pokémon)

پیکاچو بهترین دوست اَش کتچام و همراه محبوب پوکمون است. آن‌ها از دقیقه اول سریال با هم سفر می‌کنند. با این حال رابطه‌شان همیشه هم خوب نیست. پیکاچو بارها به اش شوک الکتریکی داده، با این که در فصل‌های قبل‌تر بارها دوستی‌شان را تجدید کرده‌اند. شاید این موضوع خیانت بزرگی محسوب نشود اما برای اش درد و رنج زیادی به همراه دارد. شاید پیکاچو نتواند احساساتش را نشان دهد اما شوک الکتریکی دیگر زیادی است.

4. تای لی و مای در “آواتار” (The Avatar)

تای لی و مای مثل زوکو تصمیم می‌گیرند به آواتار ملحق شوند و به جایگاه خود در سرزمین آتش پشت پا بزنند. بنابراین برای این کار باید به دوست دیگرشان آزولا، خواهر خشن زوکو، خیانت کنند. تا قبل از این که خیانت تنش رابطه این سه نفر به اوج می‌رسد تا سرانجام وقتی که مای تصمیم می‌گیرد از زوکو محافظت کند. درست مثل زوکو این خیانت هم آن‌ها را به قهرمان تبدیل می‌کند.

3. اسپایک در “کابوی بیباپ” (Cowboy Bebop)

رابطه بین اسپایک، ویشز و جولیا پیچیده است و گذشته پیچیده‌تری هم دارد. اسپایک و ویشز از یک قماش بودند، اما وقتی اسپایک با جولیا فرار کرد، ویشز از دست او عصبانی شد. جولیا دوست دختر ویشز بود، بنابراین این خیانت جدی است. با این حال اگر اسپایک مجبور نبود فرار کند دیگر قهرمان یا ضدقهرمان انیمه نبود.

2. میتسوکی در “ناروتو”

میتسوکی که توسط اوروچیمارو خلق شد همیشه هدف خود را می‌پرسید. این سؤالات باعث شد به همراه موجودات مصنوعی دیگر از روستا برود. با این حال این کارش خیانت به روستا تلقی می‌شد. باروتو که نمی‌توانست این موضوع را قبول کند به دنبالش رفت تا او را دستگیر کند. سرانجام هم میتسوکی را به روستا برگرداندند.

همچنین بخوانید: بهترین والدین دنیای انیمه که به خاطر بچه‌هایشان قربانی شدند

1. اورانوس و نپتون در “ملوان ماه” (Sailor Moon)

ملوان نپتون و اورانوس برای پیروزی ملوان ماه به ملوان گالکسیا ملحق شدند. با این حال همه این کارها نقشه بود. هرچند این تصمیم به مرگ ملوان ساترن و پلوتو منجر شد. متاسفانه این نقشه آنطور که باید پیش نرفت و خیانت آنها که طبق نقشه بود ارزشش را نداشت. بنابراین این تصمیم اشتباه ملوان اورانوس و نپتون را به نامردترین شخصیت‌های انیمه تبدیل کرد.

امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!


پروشات در تلگرام
پروشات در اینستاگرام
#bigad * {max-width: 100%;}

مطالب مرتبط

انیمه‌های مشابه سریال “بازی مرکب” (Squid Game) برای طرفداران این سریال

بهترین والدین انیمه که بچه‌های بد و ناخلفی داشتند و باید انیمه آن‌ها را تماشا کنید

بهترین فیلم‌های غیر اکشن تام کروز (رده‌بندی بر اساس امتیاز IMDb)

شادترین شخصیت‌های انیمه که در حقیقت زندگی سختی دارند

بزرگ‌ترین رازهای شخصیت‌های “فرندز” (Friends) برای طرفداران این سریال

                               

دیدگاه‌ها (1)

بستن فرم

اوتاکو *

مهر 25, 1400

تو مورد ۷ کاکاشی ؟ واقعا که خودشو مقصر میدونست ولی رین پرید جلوی حملش بخاطر اینکه صاحب یه هیولابود یعنی رین اون نامردست

پاسخ

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب