شایعه Call of Duty Warzone 2 در دست ساخت استظاهراً یک دنباله برای کال آو دیوتی وارزون (Call of Duty: Warzone) شوتر بتل رویال رایگان اکتیویژن در دست ساخت است و برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و پی‌سی منتشر خواهد شد.

اکتیویژن به طرز قابل توجهی نحوه نظارت و مدیریت سری کال آو دیوتی را تغییر داده است که بسیاری از این اتفاقات به لطف موفقیت عظیم عناوین رایگان آن بوده. البته که Call of Duty Mobile به‌ طور عمده در این امر نقش داشته، اما یکی از بزرگترین بازی‌های این ناشر در چند سال اخیر، بازی شوتر بتل رویال Call of Duty: Warzone بوده است و به نظر می‌رسد اکتیویژن برنامه‌های بیشتری برای سرمایه‌گذاری روی این بازی دارد.

مطلب پیشنهادی:10 حقیقت جالب از سری Call of Dutyاز نسخه‌های منتشر نشده تا جیپ‌های واقعی

بلومبرگ اخیرا گزارشی منتشر کرده که در آن اعلام شده طبق منابع ناشناس متعدد، اکتیویژن در حال کار روی دنباله کامل و تمام عیار Call of Duty: Warzone است. به عنوان بخشی از قراردادی که پیش از خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت صورت گرفته بود، این یکی از «حداقل 3 عنوان آینده فرانچایز» خواهد بود که قطعا برای پلی استیشن منتشر می‌شود.

هیچ اطلاعاتی در مورد تاریخ عرضه این بازی وجود ندارد و در گزارش نیز به جزئیات مربوط به آن اشاره نشده است، اما طبق گفته‌های افشاگر شناخته شده تام هندرسون، Call of Duty: Warzone 2 یک دنباله کامل بوده و به هیچ وجه با نسخه اول ادغام نخواهد داشت و تنها برای پی‌سی، پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس/اس منتشر می‌شود. با توجه به تمرکز بازی روی استفاده از سخت افزار قدرتمندتر، ظاهراً خبری از نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان نیست.

البته یک بازی پولی از کال آو دیوتی نیز همچون هر سال اواخر سال میلادی 2022 عرضه خواهد شد که شایعه شده دنباله‌ی Modern Warfare است و توسط Infinity Ward ساخته می‌شود. این عنوان نیز به احتمال قوی مولتی‌پلتفرم خواهد بود.

در دیگر اخبار پس از آن که اعلام شد به‌روزرسانی فصل دوم بازی وارزون (Call of Duty: Warzone) با تاخیر مواجه شده، تصاویری از چندین اپراتور از فصل جدید به بیرون درز کرد.

مطلب پیشنهادی:آپدیت‌ ‌جدید بازی وارزون قوانین فرندلی فایر را تغییر می‌دهدتلاش اکتیویژن برای بهبود اوضاع

ویجی‌لاگ پلاس: خرید باورنکردنی اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت و آینده کال آو دیوتی

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب