هدایای سالگرد سه سالگی بازی Apex Legends مشخص شدندحدود سه سال از عرضه بازی شوتر اول شخص رایگان Apex Legends که در جهان تایتان فال جریان دارد، گذشته است و این عنوان همچنان با قدرت به کار خودش ادامه می‌دهد.

استودیو ریسپاون اینترتینمنت قصد دارد به مناسبت سالگرد سه سالگی Apex Legends، هدایایی را به بازیکنان اهدا کند. بنابر گزارش سایت پالیگان، استودیو این کار را در سه مرحله و سه هفته متوالی انجام خواهد داد.

هفته اول – 8 تا 15 فوریه (19 تا 26 بهمن): باز شدن پک Octane plus Three Thematic هفته دوم – 15 تا 22 فوریه (26 بهمن تا 3 اسفند): باز شدن پک Wattson plus three Thematic هفته سوم – 22 فوریه تا 1 مارچ (3 تا 10 اسفند): باز شدن پک Valkyrie plus three Thematic و یک پک لجندری

مطلب پیشنهادی:الکترونیک آرتز پتنتی برای تشخیص سختی بازی‌ها ثبت کرده استهدف از این کار چیست؟

متاسفانه اگر شما از قبل به شخصیت‌های اکتان، واتسون و والکری دسترسی داشته باشید، دیگر جایزه‌ای برای شما وجود ندارد و استودیو فکری برای این مشکل نکرده است. در حال حاضر Apex Legends در فصل یازدهم خود قرار دارد که از ماه نوامبر گذشته آغاز شده و چهارمین و بزرگ‌ترین نقشه بازی، یعنی جزیره گرمسیری Storm Point را به بازیکنان معرفی کرد. فصل دوازدهم ایپکس لجندز با عنوان Defiance از 8 فوریه (19 بهمن) آغاز خواهد شد و جدیدترین قهرمان این بازی با نام Mad Maggie را به همراه خواهد داشت.

استودیو ریسپاون اینترتیمنت همچنین روی نسخه موبایل Apex Legends کار می‌کند. Apex Legends Mobile از همان ابتدا درست مانند نسخه‌های کنسول شامل شش لجند و شخصیت خواهد بود. بر اساس شایعات منتشر شده احتمالا در تاریخ 31 می سال 2022 (10 خرداد 1401) این بازی در سراسر جهان در دسترس قرار خواهد گرفت.

مطلب پیشنهادی:بهترین بازی‌های الکترونیک آرتز برای موبایل [تماشا کنید]بازی‌هایی که دوستشان خواهید داشت

فورتنایت و چالش بکش زیر دوستت

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب