تصاویی از بازی Horizon Forbidden West منتشر شددر حالی که بازی Horizon Forbidden West از استودیو گوریلا گیمز چند هفته‌ای تا زمان عرضه خود فاصله دارد، سازندگان همچنان به انتشار تصاویر و تریلرهای آن ادامه می‌دهند.

مطلب پیشنهادی:تحلیل شخصیت نیتن دریک – سری بازی‌های Unchartedداستان یک دزد دوست‌داشتنی!

اکنون 12 اسکرین‌شات جدید از مکان‌ها و شخصیت‌های مختلف بازی منتشر شده است. یکی از تصاویر شخصیت اصلی بازی یعنی ایلوی (Aloy) را نشان می‌دهد که به ساحلی زیبا چشم دوخته و ربات‌های نگهبان (Watcher) منطقه را تحت نظر دارند. در مجموع، همان‌طور که از تصاویر پیداست، فوربیدن وست تنوع محیطی فوق‌العاده‌ای دارد؛ از مناطق برفی و سرد گرفته تا سواحل، کوهستان‌ها و جنگل. شما در ادامه می‌توانید اسکرین‌شات‌های جدید بازی را مشاهده کنید:

در اخبار مرتبط مشخص شد بازی Horizon Forbidden West روی پلی استیشن 5 بین 85 تا 96 گیگ خواهد بود. همچنین گفته شده این عنوان دارای تنها یک پایان‌بندی «قوی و تاثیرگذار» خواهد بود و انتخاب‌های بازیکن در مواردی همچون تفاوت‌های جزئی شخصیت‌ها، تأثیر خواهد گذاشت.

وقایع Horizon Forbidden West شش ماه پس از بازی اصلی رخ می‌دهد و همان‌طور که از نام بازی پیداست، ایلوی در حال حرکت به سمت غرب است تا منبع جدیدی را بررسی کند که جهان را تهدید می‌کند. دشمنان انسانی نیز در این دنباله بیشتر از ماشین‌ها استفاده می‌کنند و خطرناک‌تر خواهند بود. سیستم مخفی کاری این دنباله هم به‌طور کامل بازسازی شده است.

Horizon Forbidden West در تاریخ 18 فوریه 2022 (29 بهمن 1400) به صورت انحصاری برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:ویجی‌لاگ: آینده پلی استیشن 5 و برنامه سونی برای جنگ با ایکس باکس گیم پسسونی هم بالاخره کوتاه میاد

ویجی‌لاگ پلاس: خرید باورنکردنی اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت و آینده کال آو دیوتی
تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب