نمرات مجموعه Uncharted Legacy of Thieves Collection منتشر شدچیزی به زمان انتشار مجموعه آنچارتد تحت عنوان Uncharted: Legacy of Thieves Collection باقی نمانده و اکنون اولین نمرات آن مشخص شده است.

این کالکشن شامل بازی‌های Uncharted 4: A Thief’s End و Uncharted: The Lost Legacy می‌شود که اخیرا لانچ تریلر آن نیز منتشر شده بود. آنچارتد 4 داستان سری اصلی با شخصیت نیتن دریک را دنبال می‌کند و Lost Legcay یک نسخه اسپین آف است که داستان آن بر حول شخصیت‌های کلویی فریزر و ندین راس می‌گذرد.

در زمان نوشتن این خبر، بر اساس نظر ثبت شده توسط 59 منتقد صنعت بازی، امتیاز خوب 87 برای این کالکشن ثبت شده که نشان دهنده رضایت منتقدان از آن بوده است.

وب‌سایت VGC با ثبت نمره 100/100 در نقد خود از بازی نوشته است:

هر دو بازی Uncharted 4 و Uncharted Lost Legacy همچنان بازی‌های خارق‌العاده‌ای هستند که مستحق تجربه دوم در پلی‌استیشن 5 هستند. اولین بازی ناتی داگ برای پلی‌استیشن 5 فوق‌العاده قوی است و هیجان دارم تا ببینم در آینده با این تکنولوژی چه کارهایی خواهند کرد.

Eurogamer Italy که نمره 80 را ارائه کرده درباره آن می‌نویسد:

نیتن، کلویی و همراهانشان به پلی استیشن 5 بازگشته‌اند. ماجراجویی‌های تک‌نفره آن‌ها همچنان سرگرم‌کننده است و اکنون زمان بارگذاری کوتاه‌تر، بافت‌های براق، سه حالت بصری و جادوهای مربوط به دوال‌سنس را نیز دریافت کرده‌اند.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection در تاریخ 8 بهمن برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد و نسخه پی‌سی آن در اواخر امسال منتشر می شود.

فورتنایت و چالش بکش زیر دوستت

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب