تاریخ عرضه رسمی کنسول استیم دک مشخص شدپس از مشکلات مربوط به کمبود تراشه که باعث تاخیر در عرضه کنسول دستی ولو شد، این کمپانی اکنون اعلام کرد که اولین دستگاه‌های استیم دک از 25 فوریه (6 اسفند) وارد بازار خواهند شد.

ولو در پست وبلاگ خود توضیح می‌دهد، از 25 فوریه، افرادی که کنسول را در زمان معرفی اولیه رزرو کرده بودند، ایمیل خرید استیم دک را دریافت خواهند کرد و پس از آن سه روز مهلت خواهند داشت تا سفارش خود را انجام دهند. اگر کاربری مهلت اعلام شده برای سفارش را از دست دهد، رزرو آن‌ها به نفر بعدی صف واگذار خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:اسکرین شات‌های استیم کجا ذخیره می‌شوند؟دسترسی سریع به آلبوم دیجیتال بازی‌هایتان در استیم

با این حال، اولین سفارش‌ها از 28 فوریه عرضه خواهند شد، بنابراین ماه آینده کاربران استیم قادر خواهند بود تا بازی‌های خود را توسط این کنسول دستی و قابل حمل اجرا کنند. همچنین به نظر می‌رسد ولو با توجه به کمبود سخت‌افزار در سراسر جهان، نظارت دقیقی روی عرضه کنسول خود خواهد داشت، زیرا قصد دارد یک‌بار در هفته ایمیل‌های سفارش خود را ارسال کند.

باید دید که آیا ولو با استفاده از این روش می‌تواند کنسول خود را بیشتر در دسترس بازیکنان قرار دهد یا همچنان دلالان بخش زیادی از آن را تصرف خواهند کرد. با این وجود به نظر می‌رسد این شرکت استراتژی بهتری نسبت به ایکس باکس و پلی استیشن در نظر گرفته است.

مطلب پیشنهادی:Top 10: بهترین بازی‌های رایگان کامپیوتربازی‌هایی معروف و سرگرم کننده

در اخبار گذشته درباره کنسول مورد انتظار و جذاب ولو، توضیح داده شد که استیم دک از سیستم ضد تقلب EAC پشتیبانی خواهد کرد و همچنین لیست برخی بازی‌های سازگار با این کنسول دستی منتشر شده بود که در بین آن‌ها مواردی مانند Dark Souls III و Death Stranding دیده می‌شود.

بررسی گیمینگ گلکسی زد فولد 3

تماشای ویدیو از یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب