شب های مافیا رئالیتی شوی جدید نمایش خانگیمسابقه مافیامسابقه مافیا

مجموعه شب های مافیا در نمایش خانگی

سعید ابوطالب کارگردانی که این روزها با مجموعه شام ایرانی در شبکه نمایش خانگی حضور دارد به زودی یک رئالیتی شوی جدید را در نمایش خانگی کلید خواهد زد.

مجموعه شب های مافیا کار جدید سعید ابوطالب است که با تکمیل لیست بازیگران به زودی مقابل دوربین میرود.

معرفی مسابقه شب های مافیا

رئالیتی شو یا همان مستند مسابقه یکی از برنامه های جذابی است که طرفداران زیادی دارد و سعید ابوطالب یکی از کارگردان هایی است که تمایل زیادی به ساخت این گونه برنامه ها دارد.

شب های مافیاشب های مافیا

این کارگردان کشورمان اولین بار ساخت رئالیتی شو را با مجموعه سرزمین دانایی آغاز کرد و این روزها با فصل های مختلف شام ایرانی در شبکه نمایش خانگی حضور دارد.

سعید ابوطالبسعید ابوطالب

مافیا نوعی مسابقه و سرگرمی دوستانه و خانوادگی است که در آن دو گروه مافیا و شهروند باید با آزمون و خطا یکدیگر را شناسایی کنند تا در نهایت بتوانند مافیا را از شهر بیرون کرده و شهروندان پیروز شوند.

در برنامه شب های مافیا محمدرضا علیمردانی بازیگر و مجری کشورمان به عنوان لیدر، برگزار کننده یا به اصلاح مافیایی خدا در بازی حضور دارد و در واقع فرمان بازی در دستان او قرار دارد.

محمدرضا علیمردانیمحمدرضا علیمردانی

در این مسابقه بازیگران زیادی حضور دارند و روند مسابقه بدین شکل است که در هر فصل یک بازیگر ۱۲ نفر از دوستان هنرمندش را برای بازی دعوت میکند و در نهایت با دو گروه ۱۲ نفره مردان و یک گروه ۱۲ نفره خانم های هنرمند این مسابقه آغاز میشود.

بازیگران زن شب های مافیا

بهاره رهنمامریم مومننسرین مقانلوسیما تیراندازآزیتا ترکاشوندسارا خوئینی هافریبا نادرینسیم ادبیروشنک گرامیخاطره حاتمیسمیرا حسن پور

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب