تاریخ اکران فیلم Downton Abbey 2 عقب افتادگفته می‌شود تاریخ اکران فیلم بریتانیایی و درام تاریخی Downton Abbey: A New Era که در واقع دنباله‌ای بر فیلم اول آن (اکران در سال 2019) محسوب می‌شود، تاخیر خورده و باید برای دیدن خاندان کراولی کمی بیشتر صبر کنیم.

این فیلم که ابتدا قرار بود در 18 مارس اکران شود، بیش از 1 ماه در بریتانیا به تعویق افتاده و اکنون اواخر ماه می در ایالات متحده اکران می‌شود و درست مانند فیلم قبلی قرار است خانواده‌ اشرافی کراولی و خدمتکاران آن‌ها را دنبال کند. وقایع این مجموعه در یک قصر بزرگ در یورک‌شایر رخ می‌دهد و در آن، داستان زندگی یک خانواده اشرافی به نام «خاندان کراولی» بهمراه خدمتکاران‌شان، در دورانِ پس از سلطنت ادوارد هفتم و در خلال سلطنتِ جرج پنجم و پس از آن، روایت می‌شود. در این سریال به وقایع تاریخی ـ اجتماعی مهم در جامعه انگلستان و جهان و تأثیر آن بر زندگی اشراف و مردم عادی اشاراتی وجود دارد.

مطلب پیشنهادی:معرفی بهترین آثار انیمیشنی مخصوص بزرگسالان در سال 2021انتخاب‌هایی عالی برای بچه‌های ریش دار

همانطور که ممکن است حدس زده باشید، اخبار تغییر تاریخ اکران فیلم در بحبوحه نگرانی‌های زیاد ناشی از سویه امیکرون منتشر شده که طبیعتا می‌توانست فروش آن را در باکس آفیس دچار مشکل کند. اولین فیلم با فروش جهانی تقریباً 200 میلیون دلار در مقابل بودجه 20 میلیون دلاری، نشان دهنده علاقه مردم به ایت سریال تلویزیونی بود که موفقیتی بی‌نظیر داشت. آمارها گویای آن هست که هنوز هم علاقه زیادی به خانواده کراولی وجود دارد و طرفداران با اشتیاق منتظر اکران فیلم Downton Abbey: A New Era هستند.

Downton Abbey: A New Era اسرار مدفون گذشته ویولت کرالی (با بازی مگی اسمیت) را پس از اینکه فاش می‌کند ویلایی در جنوب فرانسه از مردی مرموز به ارث برده، برملا می‌کند. هیو بونه‌ویل، الیزابت مک‌گاورن، میشل داکری، لورا کارمایکل، پنلوپه ویلتون، آلن لیچ، جوآن فروگات و برندن کویل از جمله بازیگرانی هستند که در نقش‌های خود به این فیلم باز می‌گردند و هیو دنسی، لارا هادوک، ناتالی بای و دومینیک وست از بازیگران جدید این فیلم هستند.

نویسنده هردو فیلم Downton، جولین فلوز، خالق سریال اصلی است که اخیرا برای سریال تاریخی دیگری به نام The Gilded Age به HBO بازگشته است. دانتون ابی برنده جوایز و افتخارات گوناگونی از جمله جایزه گلدن گلوب بهترین مجموعه تلویزیونی کوتاه یا فیلم تلویزیونی و جایزه امی پربیننده‌ترین سریال را برای مجموعه تلویزیونی کوتاه به خود اختصاص داده است.

با توجه به تغییر تاریخ اکران، اکنون فیلم Downton Abbey: A New Era قرار است در تاریخ 29 آوریل ( 9 اردیبهشت 1401) در بریتانیا و 20 می (30 اردیبهشت 1401) روی پرده سینماها برود.

مطلب پیشنهادی:30 فیلم جنگی تاریخ سینما که میخکوبتان می‌کنندنگاهی به ژانری که الهام‌بخش یک قرن سینما بوده است

بررسی گیمینگ گلکسی زد فولد 3

تماشای ویدیو از یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب