هک صدا و سیمای ایران / توضیحات معاون فنی صدا وسیما درباره ماجرای هک شدنهک صدا و سیما ی ایران / توضیحات معاون فنی صدا وسیما درباره ماجرای هک شدن

هک صدا و سیما ی ایران در روز پنجشنبه هفتم بهمن اتفاق افتاد. عصر امروز، هنگام پخش برنامه ها برای ده ثانیه ، تصاویر سران منافقین و صدای یکی از سخنرانی های آنها روی آنتن شبکه یک دیده شد. اتفاقاتی شبیه به این در شبکه قرآن، رادیو پیام و جوان هم رخ داده است.

هک صدا و سیما ی ایران

– مسئولان فنی سازمان صدا و سیما در مورد هک صدا و سیما ی ایران اعلام کرد: احتمالا سرور، مورد حمله هکری قرار گرفته است.

همچنین بخوانید. حبیب فرج الله چعب سرکرده گروهک حرکه النضال امروز در دادگاه محاکمه شد

توضیحات معاون فنی صداوسیما درباره هک هک صدا و سیما ی ایران

 علی دادی، معاون فنی صدا و سیما در این مورد گفته است: به نظر می رسد این اتفاق، اقدام پیچیده‌ای بوده که فقط از کسانی که دسترسی کامل به شبکه جهانی اینترنت دارند، بر می‌آید.

باتوجه به اینکه زیرساخت های مد نظر از قبل در نظر گرفته شده بود، به نظر می رسد این اتفاق، کار ساده ای نیست؛ کار فوق العاده پیچیده ای است که به احتمال خیلی زیاد کسانی که صاحب این تکنولوژی هستند می توانند از بک دورها و امکاناتی که خودشان از قبل روی سیستم ها در نظر گرفتند، بهره برداری کنند و بتوانند به زیرساخت ها صدمه بزنند.

همکاران ما دارند بررسی می کنند. امیدواریم که در کوتاه ترین زمان ممکن بتوانیم خیلی سریع علت و محدوده مشکل را اعلام کنیم.

بازتاب هک شبکه های رادیو و تلویزیون در فضای مجازی

تصاویر مربوط به این اتفاق هم اینک در فضای مجازی در حال نشر است. همچنین توضیحات مربوط به آن از طریق زیرنویس، در شبکه خبر اعلام می شود.

کانال خبرگزاری صداوسیما در جدیدترین خبر اعلام کرد:«هشتگ مرگ بر منافق در حال داغ شدن در شبکه های اجتماعی است.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب