توسعه Metroid Prime 4 همچنان در حال ادامه پیدا کردن استهمانطور که آگهی‌های درخواست استخدام جدید Retro Studios نشان می‌دهد، بازی Metroid Prime 4 همچنان در حال ساخت است.

Retro Studios توسعه دهنده سه گانه اصلی بازی Metroid Prime است و در سال 2019 همچنین به عنوان توسعه دهنده بازی Metroid Prime 4 معرفی شد. با این حال تاکنون خبر زیادی درباره بازی منتشر نشده و اکنون این استودیو در توییتر خود آگهی جذب یک مهندس ابزار و یک مهندس فناوری برای توسعه بازی را منتشر کرده است.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی Mario Golf: Super Rush – گلف، هیچ زمانی به این حد بامزه نبوده استسریع و غیر خشن!

با این وجود، در آگهی‌های منتشر شده هیچ جزئیات جدیدی درباره بازی فاش نمی‌کند و اکنون فقط می‌دانیم که پس از گذشت چندین سال از زمان معرفی آن، Metroid Prime 4 همچنان در حال توسعه است. با این وجود، باید توجه داشت که این بازی یکی از عناوین نینتندو محسوب می‌شود و به همین دلیل جزئیات زیادی در زمان توسعه درباره آن منتشر نشده است.

نینتندو در ماه مه سال 2021 تایید کرد که بازی‌های Metroid Prime 4، Bayonetta 3 و Bearth of the Wild 2 تاریخ انتشار مشخصی ندارند. با این وجود از آن زمان تاکنون تریلر گیم پلی بازی Bayonetta 3 منتشر شده و تاریخ انتشار 2022 را نیز دریافت کرده است. همچنین Breath of the Wild 2 نیز قرار است در سال سال 2022 و احتمال حوالی نوامبر منتشر شود اما همچنان هیچ خبر رسمی درباره Metroid Prime 4 وجود ندارد.

مطلب پیشنهادی:بررسی بازی New Pokemon Snap – گالری عکاسی با پوکمون‌هاهمه بگید سییییییب

سال‌های قبل توضیح داده شده بود که روند توسعه بازی Metroid Prime 4 به خوبی پیش نمی‌رود و در آن زمان به نظر می‌رسید که توسعه این پروژه به نیرو کار بیشتری نیاز دارد و اکنون در صورت جذب نیروهای مناسب، می‌توان انتظار داشت که طی ماه‌های آینده جزئیات بیشتری درباره آن منتشر شود.

فورتنایت و چالش بکش زیر دوستت

تماشای ویدیو از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب