Hogwarts Legacy و Gotham Knights سال 2022 منتشر خواهند شدوارنرمدیا ناشر دو بازی Hogwarts Legacy و Gotham Knights تایید کرد که همچنان باید منتظر انتشار هر دو آن در سال جاری باشیم.

«جیسون کیلار» مدیرعامل وارنرمدیا در رشته توییت جدید خود درباره سه ماهه چهارم سال 2021 و نتایج کل سال این شرکت توضیح داد. او در یکی از این توییت‌ها، درباره برنامه‌های آینده این شرکت صحبت کرد و که شامل «ارائه مجموعه کاملی از بازی‌های مورد انتظار» می‌شود.

مطلب پیشنهادی:چرا نتفلیکس برای زک اسنایدر پلتفرم بهتری نسبت به برادران وارنر است؟همسر زک اسنایدر پاسخ می‌دهد

هرچند او به طور دقیق نام بازی‌ها را فاش نکرده، اما تصاویر هر دو بازی Hogwarts Legacy و Gotham Knights در توییت او قرار گرفته است. در حال حاضر، هیچ یک از بازی‌ها تاریخ انتشار دقیقی ندارند، اما طبق گفته مدیر عامل وارنرمدیا می‌توان انتظار داشت که هر دو بازی در سال 2022 منتشر شوند.

با این وجود، از طرفی دیگر اخیرا شایعاتی منتشر شده بود که توضیح می‌داد احتمال تاخیر بازی Hogwarts Legacy تا سال 2023 وجود دارد. با این وجود، ظاهرا نظر مدیرعامل ناشر بازی چیز دیگری است و باید منتظر ارائه اخبار بیشتری درباره بازی مورد انتظار طرفداران هری پاتر و دنیای جادوگری باشیم.

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم Space Jam 2 – هرج و مرج نه چندان فضاییلبران جیمز و باگز بانی و دوستان!

Hogwarts Legacy تابستان سال گذشته به طور رسمی در رویداد بزرگ پلی استیشن 5 سونی با انتشار یک تریلر معرفی شد که توسط استودیو Avalanche در دست ساخت قرار دارد. تریلر اولیه بازی نشان داد که Hogwarts Legacy یک عنوان ماجراجویی سوم شخص خواهد بود که داستان آن در در دهه 1800 و داخل و اطراف محوطه هاگوارتز، مدرسه جادوگری سری هری پاتر رخ می‌دهد. با این وجود در زمان داستان بازی «هری پاتر» یا حتی «نیوت اسکامندر» هنوز چوبدستی جادویی خود را به دست نگرفته‌اند.

بررسی گیمینگ گلکسی زد فولد 3

تماشای ویدیو از یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب