ساخت بازی Mortal Kombat 12 لو رفت

ساخت بازی Mortal Kombat 12 لو رفتخیلی از طرفدارن منتظر معرفی Mortal Kombat 12 از سوی استودیو NetherRealm هستند و به نظر می‌رسد که ساخت این بازی لو رفته است.

در عصر شبکه‌های اجتماعی باید خیلی مراقب تصاویری باشید که با دیگران به اشتراک قرار می‌دهید. جاناتان اندرسون (Jonathan Andersen)، تهیه کننده استودیو NetherRealm، تصویری منتشر کرده که به بازی Mortal Kombat 12 اشاره دارد. این تصویر میز کار او را نشان می‌دهد که شامل آیتم‌هایی یادگاری از مورتال کامبت می‌شود. با این وجود طرفداران توانسته از گوشه پایینی مانیتور او، عبارت MK12_Mast… را پیدا کنند.

از طرف دیگر کمی بالاتر می‌توان جمله‌ای را دید که احتمالا به معنی عمدی بودن این کار و درز اطلاعات است. جاناتان اندرسون ایمیلی را باز گذاشته که شامل جمله «طرفداران ما مشتاقانه در اینترنت به دنبال هر نشانه‌ای می‌گردند» می‌شود. بنابر گزارش سایت گیم اسپات، اد بون (Ed Boon)، رئیس NetherRealm، نیز پیش از این سابقه انجام چنین کارهایی را داشته و به همین خاطر طرفداران به معرفی Mortal Kombat 12 در آینده نه چندان دور امیدوار هستند.

مطلب پیشنهادی:معرفی ده فیلم اقتباس شده از بازی‌های ویدیویی سبک مبارزه‌ایاز مورتال کامبت تا King Of Fighters!

باید به این نکته اشاره کنیم که جاناتان اندرسون به سرعت تصویر منتشر شده را از اکانت خود حذف کرد. جف گراب از سایت VentureBeat هم باور دارد که NetherRealm روی بازی Mortal Kombat 12 کار می‌کند. از آنجایی که احتمال فروش این استودیو وجود دارد، کمپانی برادران وارنر نمی‌خواهد که آن‌ها روی یک بازی لایسنس‌دار کار کنند.

روز گذشته همچنین ساخت دنباله سینمایی Mortal Kombat تایید شد و این احتمال وجود دارد که این فیلم سینمایی و بازی جدید استودیو در فاصله نزدیک به هم منتشر شوند. کمپانی برادران وارنر جرمی اسلیتر، نویسنده Fantastic 4 و سریال Moon Knight، را برای نوشتن فیلمنامه مورتال کمبت 2 استخدام کرده است. نسخه اول این فیلم سال گذشته توسط سایمون مک‌کوید ساخته شد که اولین تجربه کارگردانی او محسوب می‌شود.

مطلب پیشنهادی:چرا سازندگان مورتال کامبت می‌گویند این فیلم فراتر از یک فیلم «بزن بزن» است؟گیمری که فیلم‌نامه‌نویس شد

بررسی گیمینگ گلکسی زد فولد 3

تماشای ویدیو از یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب