احتمال ساخت فصل دوم سریال Peacemaker و یک اسپینآف دیگر وجود داردجیمز گان که نویسندگی و کارگردانی فیلم‌هایی مانند جوخه انتحاری و نگهبانان کهکشان را برعهده داشته، به تازگی اعلام کرده که برنامه‌هایی برای ساخت اسپین آف دیگری از Suicide Squad دارد. وی به طور مختصر درباره پروژه‌اش با ددلاین صحبت کرده و همچنین گفته که احتمال ساخت فصل دوم سریال Peacemaker نیز وجود دارد.

مطلب پیشنهادی:12 مجموعه تلویزیونی که مارول بعد از وانداویژن پخش می‌کنددیزنی پلاس پربارتر از همیشه

وقتی از جیمز گان درباره پروژه‌های آینده او پرسیده شد، این‌گونه پاسخ داد:

ما اکنون در حال کار روی چیز دیگری هستیم، سریالی که به آن جهان مرتبط است، اما نمی‌توانم نام آن را بگویم.

ددلاین همچنین گزارش داده که جیمز گان برای ارائه یک ایده جدید با HBO Max تماس داشته است. انتظار می‌رود این ایده درباره همان پروژه دی سی باشد که وی در ماه اکتبر به آن اشاره کرده بود. او در گفت‌ و گوی دیگری با این وبسایت درباره سریال صلح طلب گفته بود: «این سریال به طرز فوق‌العاده‌ای خوب عمل کرده و همه جا هیجان زده هستیم و با علاقه زیادی ساخت آن را انجام می‌دهیم. برای اینکه به فصل دوم برسیم، باید از چند نقطه اساسی عبور کنیم.»

اولین قسمت از سریال Peacemaker در تاریخ 13 ژانویه در HBO Max منتشر شد که می‌‌توانید نمرات و نظر منتقدان را درباره این سریال از طریق این لینک مطالعه کنید. گفته می‌شود Guardians of the Galaxy 3 آخرین فیلم جیمز گان با تیم بازیگران فعلی است و آخرین باری خواهد بود که آن‌ها را در نقش نگهبانان می‌بینیم. جیمز گان همچنین قبلا بیان کرده بود نگهبانان کهکشان 3 از چیزی که تصور می‌کنید متفاوت‌تر است.

پروژه‌های آینده این کارگردان مانند Guardians of the Galaxy Holiday Special در سال 2022 و فیلم Guardians Of The Galaxy 3 در تاریخ پنجم می 2023 (15 اردیبهشت 1402) اکران خواهد شد.

مطلب پیشنهادی:نگاهی به سریال میخواهم زنده بمانم – عاشقانه دلنشیننگاهی به قسمت‌های 1 تا 7

بررسی گیمینگ گلکسی زد فولد 3

تماشای ویدیو از یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب