اسکین گرین گابلین به فورتنایت اضافه شدشخصیت‌های سری فیلم‌های Spider-Man در فورتنایت با استقبال خوبی روبه رو شده‌اند و اکنون بازیکنان می‌توانند به گرین گابلین (Green Goblin) هم دسترسی داشته باشید.

مطلب پیشنهادی:10 ویلن دنیای مارول و معادل آن‌ها در دنیای انیمه‌هاکی شبیه کیه؟

اپیک گیمز این اسکین را با به روزرسانی آیتم‌های فروشگاه به فورتنایت اضافه کرده است. این اسکین با کوله پشتی Pumpkin Bomb باندل شده که شبیه سلاح مخصوص گرین گابلین است. این ست با کلنگ Pumpkin P’axe، گلایدر گابلین و ایموت خاص Arm the Pumpkin تکمیل می‌شود. بنابر گزارش سایت گیم اسپات، اگر شما باندل کامل گرین گابلین را خریداری کنید، اپیک گیمز لودینگ اسکرین Attack Of The Goblin را هم به شما می‌دهد.

اضافه شدن شخصیت گرین گابلین به فورتنایت چند روز پیش لو رفته بود. دیتامیانرها توانسته بودند با استفاده از فایل‌های آپدیت 19.10، کراس‌اوور بازی با سریال Hawkeye و انیمه Arcane را هم لو دهند. از این رو در روزهای ابتدایی هفته شاهد اضافه شدن شخصیت‌های کلینت و کیت از سریال Hawkeye و شخصیت وی از انیمه آرکین به Fortnite بودیم. شخصیت جینکس از این انیمه نیز چند ماه پیش به فورتنایت اضافه شده بود.

آیتم‌های مربوط به شخصیت وی شامل یک خرگوش اسباب بازی، کلنگ چکشی Piltover Warden و ایموت مخصوص این شخصیت می‌شود. بازیکنانی که موفق به دریافت اسکین‌های جینکس نشده بودند، اکنون یک بار دیگر شانس انتخاب آن را خواهند شد، زیرا اسکین‌ها، لوازم جانبی و ایموت‌های مربوط به این شخصیت نیز یک بار دیگر در فروشگاه بازی قرار گرفته است.

مطلب پیشنهادی:بتمن چگونه اونجرز را شکست می‌دهد؟شوالیه تاریکی در برابر انتقام جویان

بررسی گیمینگ گلکسی زد فولد 3

تماشای ویدیو از یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب