ران پرلمن برای ایفای نقش در فیلم Hellboy 3 آماده استران پرلمن تجربه به‌یادماندنی حضور در فرانچایز پسر جهنمی (Hellboy) به کارگردانی گیرمو دل‌ تورو دارد، که برای ریبوت جدید این فیلم در سال 2019 به نقش خود بازنگشت. بیش از 10 سال از آخرین باری که پرلمن نقش پسر جهنمی را بازی کرده می‌گذرد و هیچ برنامه‌ای برای بازگشت ندارد، اما اکنون اگر طرفداران واقعا آن را بخواهند، احساس می‌کند که باید این کار را انجام دهد.

مطلب پیشنهادی:10 فیلم برتر ابرقهرمانی مخصوص بزرگسالاناز The Suicide Squad تا ددپول

ران پرلمن در گفت و گو با Independent درباره بازگشت به جهان Hellboy و اینکه آیا تاکنون درباره آن فکر کرده یا خیر، صحبت کرده است. وی اینگونه پاسخ داده که سنش بالا رفته، اما اگر بتواند دوباره گروه را دور هم جمع کند، ممکن است به این نقش برگردد. پرلمن در همین رابطه گفت:

من مشتاق بازگشت به پسر جهنمی 3 هستم؟ نه، من 71 سال سن دارم. ما این موفقیت را مدیون طرفداران هستیم و باید فیلم سوم را برای آن‌ها بسازیم، زیرا یک نتیجه حماسی خواهد داشت. بنابراین، گیرمو اگر داری این نوشته را می‌خوانی، بدان بدان کار من هنوز تمام نشده.

فرانچایز Hellboy در سال 2019 به کارگردانی نیل مارشال و حضور دیوید هاربر در نقش پسر جهنمی، جان دوباره‌ای گرفت، اما نتوانست نظر مخاطبان را جلب کند و تنها 44 میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشت. پرلمن گفته است که او به این فیلم بازنگشته زیرا دل تورو در آن نقش نداشته، اما برای تیم آرزوی موفقیت کرده است. وی درباره این ریبوت نظرش را اینگونه بیان کرد:

راه‌اندازی مجدد چیزی بود که من فرصت شرکت در آن را داشتم، اما تنها نسخه پسر جهنمی که به آن علاقه دارم، نسخه‌ای‌است که با گیرمو انجام می‌دهم. بنابراین آن فیلم را ندیدم و چیزی هم از آن نشنیدم و برایشان آرزوی سلامتی و موفقیت کردم.

تا زمانی که پرلمن و دل تورو بار دیگر برای فیلم پسر جهنمی 3 به توافق برسند، دل تورو روی انیمیشن استاپ موشن پینوکیو برای نتفلیکس کار می‌کند و پرلمن نیز صداپیشگی شخصیت Mangiafuoco را در این انیمیشن برعهده خواهد داشت.

مطلب پیشنهادی:نقد فیلم Persian Lessons – درس های فارسی در اردوگاه نازی‌هاجنگ لُغات در یک اردوگاه کار آلمان‌ها

بررسی گیمینگ گلکسی زد فولد 3

تماشای ویدیو از یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب