صادرات و واردات از اون حیطه هاییه که ممکنه از بزرگی اسمش بترسی و اصلا بهش فکر نکنی…اما با آموزش کاربردی و قدم به قدم می تونی درآمدت رو چندین برابر کنی.
شاید الان براتون سوال باشه ، با کدوم کشورها تجارت کنیم ؟ مگه تحریم نیستیم ؟!

جالبه بدونی طبق آخرین آماری که اداره گمرک منتشر کرده ، در ۶ ماه اخیر تجارت خارجی ایران نسبت به سال گذشته ۴۷% رشد کرده.
بیشترین صادرات ایران به کشورهای چین ، عراق ، ترکیه ، امارات و افغانستان بوده و عمده واردات ایران از کشورهای امارات ، چین ، ترکیه ، سوئیس ، آلمان و… بوده است. نکته قابل‌توجه مطرح شدن نام آلمان به ‌عنوان یکی از شرکای جدیده. پس هیچ بعید نیست با مذاکرات برجامی، شرکای تازه‌ای به ایران چراغ سبز نشون بدن.

پس اگه بخوایم یه جمع بندی از آمار و ارقام بالا داشته باشیم متوجه میشیم که ، فرصت تجاری برای ما ایرانی ها کم نیست . فقط کافیه بهترین محصول و بازار برای صادرات و واردات رو شناسایی کنید !

جهت دریافت مشاوره رایگان و استفاده از تخفیفات جشنواره زمستانه ، همین حالا عدد ۲ را به ۱۰۰۰۹۸۸۰ پیامک کنید

حالا که بازارهای هدفت رو شناختی بهتره بدونی کشور ایران از لحاظ منابع یکی از غنی ترین کشورهای جهانه ، از آجیل و خشکبار بگیر تا مواد شیمیایی و… تازه صادرات کالای غیرنفتی به دلیل ارزآوری گزینه جذابی برای کشوره و همین امر باعث شده صندوق توسعه ملی وام های خوبی برای حمایت از تجار ایرانی در نظر بگیره
اما سوال اینجاست : چرا شما یکی از تاجران موفق ایران نباشید ؟؟

شما هم می تونید با شرکت در دوره صفر تا صد بازرگانی بین الملل موسسه برهان کالا یا خدماتی که الان داخل کشور ارائه می کنید رو صادر و دلاری کسب درآمد کنید.

حتی اگه کارآفرین نباشید و محصول خاصی نداشته باشید ، در پایان دوره به عنوان کارشناس ارشد بازرگانی فرصت های شغلی گسترده تر و به طبع آن درآمد بیشتری خواهید داشت چون اکثر شرکت ها به این عنوان شغلی نیاز دارن.

دوره بازرگانی بین الملل موسسه برهان به شما عزیزان کمک میکنه تا روال صادرات و واردات را زیر نظر اساتید برتر اتاق بازرگانی و اداره گمرک از مرحله اینکوترمز ،منبع یابی، مکاتبات و مذاکرات تجاری، عقد قرارداد های بین الملل، بیمه، ترخیص کالا و حمل و نقل یاد بگیرید و به جمع صادرکنندگان موفق بپیوندید.

از دیگر مزایای این دوره آموزشی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 ✓۱۶۰ ساعت آموزش تخصصی کاربردی

 ✓امکان مشارکت فعال به صورت نوشتاری ، صوتی و تصویری

 ✓دسترسی به فایل های ضبط شده کلاس

 ✓گواهینامه  MBAبازرگانی بین الملل مورد تایید وزارت علوم، با امکان ترجمه، تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه با قابلیت استعلام گواهینامه در سامانه VOHEC

 ✓تسهیل شدن مراحل دریافت کارت بازرگانی برای دانش پذیران موسسه برهان

 ✓امکان ثبت نام برای متقاضیان سراسر کشور

 ✓شرایط پرداخت نقد و اقساط

پیشنهاد ویژه : از امروز تا ۱ اسفند ۱۴۰۰ به مناسبت جشنواره زمستانه ، دوره آنلاین بازرگانی بین الملل ۲۵% تخفیف داره ، این تخفیف فقط برای آخرین دوره ۱۴۰۰ خواهد بود .


پس فرصت را از دست ندهید و همین حالا عدد ۲ را به ۱۰۰۰۹۸۸۰ پیامک کنید تا با دریافت ۱۵ دقیقه مشاوره رایگان از متخصصان این حوزه به جمع تجار بین المللی بپیوندید.