آغاز فرآیند ثبت نام دبیرستان پسرانه‌ی خاتم برای سال تحصیلی 1402-1401. . . . . . . . . . . . .

مرحله‌ی اول: تکمیل فرم ثبت نام

برای قدم اول کافی است فرم ثبت نام را که در همین قسمت آمده پر کنید. پس از تکمیل فرم، پیامکی برایتان ارسال می‌شود تا متوجه شوید فرم شما با موفقیت به دست ما رسیده است (اگر پیامک را دریافت نکردید یا سؤالی داشتید می‌توانید با شماره‌های 02122417841 – 09385016242 تماس بگیرید).

مرحله‌ی دوم: تماس از مدرسه و شرکت در آزمون‌های مجازی

ما با شما تماس می‌گیریم تا اگر سؤالی دارید به آن پاسخ بدهیم. همچنین در این تماس، نام کاربری و رمز ورودی را که برای فرزند شما ایجاد کرده‌ایم به شما اعلام می‌کنیم. فرزندتان با این نام کاربری و رمز عبور وارد سیستم LMS می‌شود و در آزمون مهارتی و شناختی شرکت می‌کند.

در این آزمون نمره‌ مهم نیست. هدف از برگزاری آن این است که ما اطلاعات اولیه‌ای از هوش و دانش فرزند شما به‌دست آوریم تا برای دیدار حضوری کمی باهم آشنا باشیم.

بنابراین، فرزندتان با آرامش در این دو آزمون شرکت خواهد کرد: یکی آزمون هوش گاردنر و دیگری آزمون مهارت‌های پایه‌ ریاضی.

چرا آزمون هوش گاردنر؟

این آزمون برای سنجش سبک یادگیری فرزند شماست. در جلسه‌ی حضوری درباره‌ داده‌های این آزمون باهم صحبت و آن را تحلیل خواهیم کرد تا به شناخت بهتری از استعدادهای فرزندتان دست پیدا کنید؛ چون هیچ‌کدام از آزمون‌های روان‌شناسی معتبر نیستند، مگر آن‌که نتایج آن‌ها به کمک متخصص تحلیل شود.

چرا آزمون ریاضی؟

با این آزمون مهارت‌های پایه‌ی ریاضی فرزند شما و دقت و سرعت او سنجیده می‌شود. آزمون SAT نیز بخشی از آزمون ریاضی است.SAT به زبان انگلیسی است و به این ترتیب سطح زبان انگلیسی دانش‌آموز و خلاقیت حل مسئله‌ی او نیز سنجیده می‌شود.

مرحله‌ی سوم: دیدار حضوری ما و شما

دیدار حضوری، فرصتی برای آشنایی بیش‌تر با یک‌دیگر است. در این دیدار شما از مدرسه بازدید می‌کنید تا با فضای آن بهتر آشنا شوید. همچنین تحلیلی کامل از نتایج آزمون فرزندتان به شما ارائه می‌کنیم.

در این دیدار، فرزند شما گفت‌وگویی با رئیس دپارتمان علوم و ریاضی خواهد داشت. پس از آن درباره‌ ارزش‌های مدرسه صحبت می‌کنیم و تسهیلگر به شما کمک می‌کند تا بهترین تصمیم را بگیرید: «آیا دبیرستان خاتم همان مدرسه‌ای است که شما دنبال آن هستید؟ یا باید مدرسه‌ی دیگری را انتخاب کنید؟ اگر بخواهید سراغ مدرسه‌های دیگر بروید، بهترین مدرسه برای فرزند شما کدام است؟» این‌ها سؤال‌هایی است که تسهیلگر ما به آن پاسخ می‌دهد و به شما کمک می‌کند شناخت بهتری از خودتان و فرزندتان به‌دست آورید.

در نهایت، اگر تصمیم بر این شد که به خانواده‌ خاتم بپیوندید، در این مرحله کارهای اداری ثبت نام را نیز انجام خواهید داد.

مرحله‌ی چهارم: به دبیرستان خاتم خوش آمدید

اگر شما و فرزندتان سه مرحله‌ قبل را پشت سر گذاشته باشید، یعنی به جمع خانواده‌ی خاتم پیوسته‌اید. حالا می‌توانید در «مصاحبه‌های تخصصی مدرسه با خانواده و دانش آموز» شرکت کنید. این مصاحبه‌ها در زمینه‌های ریاضی، هنری و زبانی است و به ما کمک می‌کند تا پرونده‌ی جامع شناختی را تشکیل بدهیم.

اطلاعات این پرونده هم برای ما و هم برای شما مفید است چون براساس آن، آموزش هر دانش‌آموز را شخصی‌سازی می‌کنیم و در نتیجه، فرزند شما بهترین نتیجه را از دوره‌ی دبیرستان اول خاتم خواهد گرفت. این اطلاعات میان شما و مدرسه محرمانه خواهد ماند.

 

 فرآیند ثبت نام دبیرستان پسرانه‌ی خاتم

راه‌های ارتباطی با دبیرستان خاتم دوره‌ی اول

نشانی: ولنجک، نبش خیابان نوزدهم، پلاک ۴۷

تلفن تماس: 22409000-۰۲۱

وب سایت www.khatamonline.com

اینستاگرام [email protected]

ایمیل: [email protected]

 

منبع: دبیرستان خاتم

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب