جیسون موموآ در حال مذاکره برای پیوستن به Fast Furious 10 است



طبق گزارش‌ها، به نظر می‌رسد جیسون موموآ در حال مذاکره برای پیوستن به خانواده تند و خشن است تا در نقش شخصیت شرور Fast & Furious 10 بازی کند.

هالیوود ریپورتر این خبر را گزارش کرده و در حال یونیورسال پیکچرز و موموآ در این باره اظهار نظری نکرده‌اند. البته آنچه تاکنون در رابطه با Fast & Furious 10 منتشر شده بود، درخواست وین دیزل، تهیه‌کننده و بازیگر سری فیلم‌ها بود که دواین «راک» جانسون بار دیگر برای قسمت جدید به جمع بازیگران بپیوندد.

در آذر ماه راک گفت که «هیچ شانسی» برای بازگشت او وجود ندارد و ترجیح می‌دهد با «قدردانی و لطف» به کار خود در مجموعه پایان دهد. دیزل و جانسون بر سر رفتار غیرحرفه‌ای که راک در مصاحبه‌ای در مهر ماه درباره‌ی آن اظهار نظر کرده بود، درگیری عمومی داشتند. در آبان ماه، دیزل از طریق اکانت اینستاگرام خود برای بازگشت جانسون به سری فیلم‌ها از او درخواست می کرد.

با وجود اینکه اتفاقات ناخوشایند میان این دو بازیگر شناخته شده هنوز تازگی دارد، اضافه شدن موموآ شاید کمی ذهن‌ها را به سمتی دیگر بکشاند. موموآ سال گذشته فیلمبرداری دنباله آکوامن، Aquaman and the Lost Kingdom را به پایان رساند. انتظار می‌رود این فیلم در تاریخ 16 دسامبر (25 آذر 1401) در سینماها اکران شود.

فیلم Fast & Furious 10 به کارگردانی جاستین لین، طبق گفته ستاره فیلم وین دیزل در ژانویه 2022 شروع به فیلمبرداری می‌کند و حتی این امکان وجود دارد که قسمت دهم و یازدهم پشت سر هم فیلمبرداری شوند. انتظار می‌رود Fast & Furious 10 در ماه می 2023 (اردیبهشت 1402) اکران شود. آخرین فیلم سری تحت عنوان F9، در دوران همه گیری کرونا، توانست 726 میلیون دلار فروش کند.

علاوه بر دیزل، انتظار می‌رود بیشتر بازیگران سری از جمله جوردانا بروستر، تایریس گیبسون، کریس «لوداکریس» بریجز و سونگ کانگ بازگردند، اما جان سینا هنوز بازگشت خود را تایید نکرده است.

مطلب پیشنهادی:19 فیلمی که بازخورد کاملا متفاوتی بین منتقدین و مخاطبین داشتتقابل صاحب‌نظران و مخاطبین

Top 10:خفن‌ترین ایستراگ‌های بازی‌های ویدیویی در سال 2021

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب