15 بازی دو نفره برتر موبایلی که میتوان همه جا تجربه کردبا گسترش پلتفرم موبایل، زمینه‌ای عالی برای بازی‌سازها فراهم شد تا بتوانند ایده‌های خودشان را بهتر روی این پلتفرم عملی کنند. قابلیت‌هایی که پلتفرم موبایل به بازی‌سازها می‌داد، بهانه‌ای عالی بود تا پای عناوین آنلاین و چندنفره نیز به دنیای این پتفرم موبایل شود. در واقع دسترسی خوب پلتفرم موبایل بود که بازی‌های موبایلی را تا به این اندازه سرگرم‌کننده می‌کرد. بازی‌های موبایلی دنیایی بی‌کران از سرگرمی‌های دوست داشتنی بودند که می‌توانستند تا ساعت‌ها شما را مشغول خودشان کنند و هیچ محدودیتی برای خودشان قائل نمی‌شدند.

بنابراین مهم نیست که شما در دفتر کارتان باشید یا در مترو و اتوبوس، هیچ چیزی نمی‌تواند به اندازه یک بازی موبایلی ساده شما را سرگرم کند و چه چیزی بهتر از تجربه یک بازی دو نفره موبایلی! بنابراین در این مطلب همراه باشید تا سری به دنیای بازی‌های موبایلی بزنیم و خودمان را با بازی‌های چالش‌برانگیز این پلتفرم مشغول کنیم.

Dots and Boxes

سال‌هاست که پای عناوین آرکید – کلاسیک به دنیای پلتفرم موبایل باز شده. جایی‌که این عناوین زیباترین خاطرات کودکی ما را دوباره زنده کردند و تجربه‌ای متفاوت را نیز برایمان به تصویر کشیده‌اند. اما با این‌حال، هنوز هم می‌توان در دل این پلتفرم جادویی، بازی‌های کمتر شناخته‌شده‌ای را پیدا کرد که حس و حالی کاملا متفاوت را ارائه می‌کنند.

مطلب پیشنهادی:تجربه بازی‌های اندروید روی کامپیوتر با نرم‌افزار گیم لوپاندروید، ویندوز، پیوندتان مبارک!

در بین تمامی بازی‌های موبایلی، بازی Dots and Boxes درست دست روی سبک و اتمسفری گذاشته که همگی ما با آن آشنایی داریم. Dots and Boxes یک بازی کلاسیک کاغذی را به یک عنوان موبایلی تبدیل کرده؛ جایی‌که این بازی تبدیل به یکی از بهترین چیز‌هایی شده که شما می‌توانید در اوقات فراغتتان به سراغش بروید و تجربه‌ای به یادماندنی از یک بازی آرکید – کلاسیک موبایلی با المان‌های استراتژی داشته باشید.

Crossy Road

یکی از سبک‌های پرطرفدار بازی‌های موبایلی، عناوین رانر هستند که در طی چندسال اخیر عملکرد فوق‌العاده‌ای نیز داشته‌اند. بازی‌های رانر یکی از قدیمی‌ترین سبک‌هایی هستند که می‌توان آن‌ها را در بین بازی‌های موبایلی پیدا کرد. وقتی در سال 2014 استودیوی Hipster Whale به سراغ بازی Crossy Road رفت، هرگزش فکرش را نمی‌کرد که یک بازی موبایلی ساده بتواند تا به این اندازه موفقیت‌آمیز باشد. جایی‌که Crossy Road توانسته بود با نقدهای خوبی مواجه شود و این تازه شروعی برای این بازی دوست داشتنی بود.

Crossy Road یک بازی آرکید با المان‌های Endless Runner است. جایی‌که این بازی به شدت از عنوان کلاسیک Frogger که در سال 1981 منتشر شده بود، الهام گرفته است. همچنین کار چندان سختی هم در دنیای Crossy Road ندارید، تنها باید زمان‌بندی کنید و از بین موانع بازی جاخالی دهید. حالت دو نفره این بازی نیز گیم‌پلی Crossy Road را رقابتی‌تر کرده و این بازی می‌تواند یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های شما باشد.

Glow Hockey 2

Glow Hockey 2 یکی دیگر از آن دسته از بازی‌هیز آرکید – کلاسیک موبایلی است که تجربه‌ای بی‌نظیر را برایتان به تصویر خواهد کشید. جایی‌که شما با یک بازی هاکی آینده‌نگرانه طرف خواهید شد که فضای رقابتی ایده‌آلی را شبیه‌سازی کرده است. البته نمی‌توان منکر محدودیت‌های گیم‌پلی بازی شد، به هرحال شما قرار است Glow Hockey 2 را روی صفحه نمایشگرتان تجربه کنید و این موضوع ممکن است کمی در اوایل اذیت‌کننده باشد.

گیم‌پلی بازی نیز بسیار ساده است. شما باید با انگشتانتان مهره‌های مختلف بازی را حرکت دهید، حملات دشمن را دفع کنید و توپ را وارد دروازه حریفتان کنید. البته همه‌چیز نیز به همین سادگی نیست و شما علاوه بر حمله باید حواستان به دروازه خودتان نیز باشد تا مبادا حریف توپ را وارد دروازه‌یتان کند.

خرید دسته بازی باسئوس مخصوص موبایل

Clash Royale

راهی که استودیوی سوپرسل با بازی موبایلی کلش آف کلنز آغاز کرده بود، بقدری پتانسیل داشت که آن‌ها بخواهند این مسیر را در عناوین دیگر ادامه دهند. درسال 2016 بود که ماجراجویی سوپرسل به بازی Clash Royale رسید. جایی‌که شما می‌توانستید همان کیفیت شاهکار بازی‌های سوپرسل را در این بازی نیز تجربه کنید. منتهی این‌بار شما با یک بازی استراتژی طرف نبودید، بلکه استودیوی سوپرسل تابوشکنی کرده بود و یکی از بهترین عناوینش را راهی پلتفرم موبایل کرده بود.

مطلب پیشنهادی:راهنمای هدشات کردن در بازی PUBG New Stateتک گلوله، بوسه مرگ!

Clash Royale یک بازی کارتی با المان‌های مبارزه‌ای است. جایی‌که شما باید با استفاده از کارت‌هایی که پیدا می‌کنید به مبارزه با دیگر حریفانتان بروید. هدف شما در دنیای این بازی شکست و از بین بردن برج‌های حریفتان است و این امر تنها با کارت‌های بازی امکان‌پذیر می‌شود. فراموش نکنید که داشتن استراتژی مهم‌ترین اولولیت شما در دنیای Clash Royale است و نباید بی‌گدار به آب بزنید.

Battlelands Royale

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های بتل رویال موبایلی هستید، تبریک می‌گویم؛ پلتفرم موبایل بقدری عناوین بتل رویال خلاقانه دارد که بتواند تا ساعت‌ها شما را سرگرم خودش کند. در این بین بازی موبایلی Battlelands Royale نیز یکی از همین دسته از عناوین بتل رویال موبایلی است که توسط استودیوی Futureplay توسعه پیدا کرد.

Battlelands Royale یک بازی بتل رویال موبایلی با الهام از عناوین بزرگی مانند پابجی و فورتنایت است که تجربه‌ای کژوال و رنگارنگ را از یک بازی بتل رویال به تصویر کشیده. دوربین ایزومتریک و کنترلرهای ساده Battlelands Royale، از جمله دلایلی هستند که این بازی را لایق بودن در این لیست کرده‌اند. همچنین برای اجرای این بازی شما نیاز به سخت افزار قدرتمندی ندارید و همین موضوع برگ برنده Battlelands Royale در مقایسه با دیگر عناوین بتل رویال موبایلی است.

UNO

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های کارتی موبایلی هستید، احتمالا بازی موبایلی UNO بتواند گزینه خوبی برایتان باشد. صحبت از یک بازی کارتی آنلاین است که متاسفانه آنطوری که باید شناخته‌شده نیست، اما اگر کمی به UNO فرصت دهید، این بازی آن‌ روی جذابش را به رختان خواهید کشید. هرچند که معمولا این بازی به دلیل مسابقات چهارنفره‌ای که دارد شناخته می‌شود، اما با این‌حال گیم‌مودهای 2V2 مختلفی نیز در این بازی حضور دارند که اجازه می‌دهند شما این بازی با دیگر دوستانتان نیز تجربه کنید.

خرید دسته بازی ممو مخصوص موبایل

Soul Knight

در بین تمامی بازی‌سازهای موبایلی، استودیوی ChillyRoom یکی از بهترین بازی‌سازهای موبایلی است که عمدتا به دلیل ساخت عناوین آرکید – کژوال شناخته می‌شود. بازی موبایلی Soul Knight نیز یکی از بهترین عناوین آن‌هاست که در سال 2017 منتشر شد. صحبت از یک بازی نقش آفرینی با المان‌های فانتزی و گرافیکی کلاسیک است که حسی جذاب را از دنیای این بازی به تصویر کشیده. همچنین Soul Knight علاوه بر پلتفرم موبایل، برای نینتندو سوئیچ نیز منتشر شده و طرفداران این بازی می‌توانند به سراغش بروند.

مطلب پیشنهادی:هر آنچه از فصل هشتم Call of Duty Mobile می‌دانیماین قصه سر دراز دارد…

Terraria

ماینکرفت به اندازه‌ای که باید سرگرم‌کننده است که بتوان به سراغش رفت. اما اگر به دنبال جایگزینی برای بازی ماینکرفت هستید، بازی موبایلی Terraria بهترین گزینه شماست. این بازی در سال 2011 منتشر شد و بقدری فوق‌العاده بود که امتیاز متای آن به 85 رسید و با نقدهای فوق‌العاده‌ای نیز رو به رو شد.

شما در دنیای Terraria با یک بازی بقا محور طرف بودید که باید در آن به اکتشاف محیط می‌پرداختید و با استفاده از آیتم‌هایی که پیدا می‌کردید، پناهگاه خودتان را می‌ساختید. پورت موبایلی Terraria درست به اندازه نسخه اصلی آن جذاب است و می‌توانید با دوستانتان به تجربه این بازی بپردازید.

Tank Stars

مطلب پیشنهادی:آیا سرویس اپل آرکید واقعا ارزش خرید دارد؟اپل، سونی، مایکروسافت؛ برنده کدام است؟

اجازه دهید که لیستمان را با یکی از دوست داشتنی‌ترین بازی‌های موبایلی پایان دهیم. Tank Stars یکی از بهترین عناوین آرکید موبایلی است که در سال 2018 منتشر شد. بازی دست‌پخت استودیوی Playgendary Limited است، استودیویی که پیش‌تر با ساخت بازی Bowmasters توانسته بود که خودی نشان دهد. حالا این‌بار نوبت به بازی Tank Stars رسیده و شما باید در آن با حریفانتان مبارزه کنید.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب