در Horizon Forbidden West بیش از 40 ماشین وجود داردطبق دفترچه راهنمای استراتژی بازی Horizon Forbidden West بازیکنان باید در این دنباله منتظر بسیاری از ماشین‌های جدید و در حال برگشت از نسخه اولیه باشند.

Horizon Forbidden West قرار است شامل پیشرفت‌ها و ویژگی‌های بیشتری نسبت به نسخه قبلی بازی باشد و در بسیاری از آن‌ها ویژگی‌ها و ابزارهای جدید به بازی اضافه خواهند شد. Future Press با همکاری گوریلا گیمز راهنمای استراتژی رسمی بازی را تهیه کرده و در بخشی از آن ادعا می‌شود که بازی دارای بیش از 40 ماشین پیچیده می‌شود.

مطلب پیشنهادی:نمایش روز گذشته بازی Horizon Forbidden West رکورد شکستدرخشش گوریلا گیمز

از جمله ماشین‌های جدید بازی که در این راهنما به آن‌ها اشاره شده می‌توان به Clawstriders، Bristlebacks و Burrowers اشاره کرد که برای اولین بار وارد این فرانچایز خواهند شد. همچنین همانطور که قبلا تایید شده است، در بازی شاهد چندین ماشین مانند Chargers و Snapmaws خواهیم بود که در Horizon Zero Dawn نیز حضور داشته‌اند.

Horizon Zero Dawn دارای 25 ماشین از انواع و گونه‌های مختلف بود که شامل مواردی مانند Fire Bellowbacks، Deathbringers، Shell-Walkers و Lancehorns می‌شود. با این حال، ایلوی در ماجراجویی جدید خود احتمالا با تعدادی از این ماشین‌ها مواجه خواهد شد.

همچنین در Horizon Forbidden West توجه ویژه‌ای به ویژگی شنا زیر آب شده که با این وجود می‌توان انتظار داشت تا ماشین‌های آبی بسیار زیادی در بازی وجود داشته باشد که با آن‌ها روبرو شوید.

راهنمای استراتژی رسمی Horizon Forbidden West دارای بیش از 600 صفحه است که بیش از 200 صفحه آن به تشریح «بزرگترین جاذبه‌های بازی» اختصاص داده شده است. از جمله موارد دیگری که در راهنما به آن‌ها پرداخته شده می‌توان به مبارزه، ماجراجویی‌ها و جهان اشاره کرد.

Horizon Forbidden West یکی از مورد انتظارترین عناوین سال 2022 محسوب می‌شود که در انحصار پلی استیشن قرار دارد. این بازی در تاریخ 18 فوریه 2022 (29 بهمن 1400) روانه بازار خواهد شد و چند روز قبل شاهد گلد شدن بازی بودیم.

Top 10:خفن‌ترین ایستراگ‌های بازی‌های ویدیویی در سال 2021

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب