بازی Star Wars Squadrons دو روز در استیم رایگان شدبرای دو روز آینده و تا تاریخ 11 بهمن می‌توانید بازی Star Wars: Squadrons را به صورت رایگان در استیم بازی کنید.

همچنین اگر در همین دو روز از تجربه بازی لذت بردید و نتوانستید آن را به پایان برسانید (که کاملا طبیعی است!) می‌توانید آن را تا تاریخ 3 فوریه (پنجشنبه 14 بهمن) با 70 درصد تخفیف به قیمت 11.99 دلار از استیم بخرید.

مطلب پیشنهادی:چگونه سابقه خرید استیم خود را مشاهده کنیم؟لیست شرم هر بازیکن

در بازی Star Wars: Squadrons که سال 2020 توسط موتیو استودیوز ساخته شده شما به یک خلبان ماهر وارد کابین جنگنده‌های فضایی هر دو گروه نیو ریپابلیک (New Republic) و امپریال (Imperial) خواهید شد تا در سبک اول شخص آن با سایر نیروهای فضایی مبارزه کنید.

در طول کمپین داستانی، می‌تواند بازی را از منظر هر دو حکومت امپراتوری کهکشانی (Galactic Empire) یا جمهوری جدید جلو ببرید و وقایع آن پس از رویدادهای فیلم بازگشت جدای یا Return of the Jedi اتفاق می‌افتد.

بازی همچنین شامل حالت‌های چند نفره 5 نفره می‌شود که ترکیبی از داگ‌فایت (نبرد هوایی مستقیم دو هواپیمای جنگی) و نبردهای هوایی محسوب می‌شود.

مطلب پیشنهادی:چطور روی گنو/لینوکس بازی کنیم ؟روی توزیع‌های لینوکسی هم می‌توان بازی کرد

Star Wars: Squadrons علاوه بر پی‌سی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلی استیشن 4 نیز منتشر شده که در تمام آن‌ها از قابلیت کراس‌پلی پشتیبانی می‌کند. همچنین بازی روی پی‌سی و پلی استیشن به صورت واقعیت مجازی نیز قابل تجربه است.

درباره بازی‌های جنگ ستارگان اخیرا مشخص شده بود که ریسپاون در حال ساخت سه بازی جدید Star Wars است و همچنین ویدیو گیم‌پلی بازی کنسل شده Star Wars 1313 نیز منتشر شده بود.

Top 10:خفن‌ترین ایستراگ‌های بازی‌های ویدیویی در سال 2021

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب