پشتیبانی از DLSS به Microsoft Flight Simulator خواهد آمدپشتیبانی از قابلیت DLSS برای دایرکت ایکس 12 در اواخر سال 2022 به نسخه پی‌سی بازی Microsoft Flight Simulator یا شبیه ساز پرواز مایکروسافت خواهد آمد.

آسوبو استودیو توسعه دهنده بازی Microsoft Flight Simulator از طریق جلسه پرسش و پاسخ اخیر خود پشتیبانی از قابلیت DLSS را تایید کرد. هرچند زمان دقیق آن اعلام نشده اما گفته شده که در اواخر سال 2022 در دسترس دستگاهی قرار خواهد گفت که از دایرکت ایکس 12 پشتیبانی می‌کنند.

همچنین در این جلسه تایید شد که در اواخر سال جاری «چندین بسته الحاقی غافلگیرکننده» و همچنین حالت‌های جدیدی منتشر خواهد شد که انتظار می‌رود در اول ماه مارس (10 اسفند) در دسترس بازیکنان قرار بگیرد.

با این حال، پیش از همه، در همین هفته و تاریخ 31 ژانویه (11 بهمن) به‌روزرسانی جهانی 7 را دریافت خواهیم کرد که تصاویر ماهواره‌ای استرالیا را به‌روزرسانی می‌کند و «مدل ارتفاع دیجیتال جدیدی» را ارائه می‌کند. به روز رسانی جهانی 8 که در اواخر ماه مارس منتشر می‌شود، ایبریا ایرلاین که شامل پرتغال و اسپانیا می‌شود را به شبیه ساز پرواز مایکروسافت اضافه می‌کند و در نهایت در ماه می 2022 شاهد بسته الحاقی رایگان Top Gun: Maverick خواهیم بود.

Top 10:خفن‌ترین ایستراگ‌های بازی‌های ویدیویی در سال 2021

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب