کوجیما احتمالا در حال ساخت یک بازی واقعیت مجازی برای PSVR 2 استعلاوه بر بازی احتمالی Death Stranding 2، کوجیما پروداکشنز احتمالا در حال کار روی عنوان کوچکتری است که به طور خاص برای PSVR 2 آینده سونی طراحی شده است.

اخیرا مشخص شده بود که «هیدئو کوجیما» در حال کار روی یک عنوان جدید AAA و همچنین پروژه کوچکتری است که جهان باز یا شوتر نخواهد بود.

بسیار تصور می‌کنند که عنوان AAA بعدی کوجیما دنباله‌ای بر بازی بسیار محبوب Death Stranding خواهد بود. به خصوص پس از اینکه «نورمن ریدس» قهرمان اصلی این بازی سال گذشته در مصاحبه خود با IGN Brasil گفته بود: «فکر می‌کنم ما در حال ساخت دومین بازی Death Stranding هستیم.»

مطلب پیشنهادی:نسخه دایرکتور کات بازی Death Stranding برای پلی استیشن 5 معرفی شدهمکاری سونی و کوجیما ادامه دارد

با این حال تاکنون چیزی درباره پروژه کوچکتر «کوجیما» منتشر نشده و این عنوان بسیار مرموز بوده است.

به گفته یکی از افشاگران توییتر با نام Oops Leaks که قبلا اطلاعات تایید نشده زیادی درباره بازی BioShock 4 را به اشتراک گذاشته، کو‌جیما احتمالا روی یک بازی واقعی مجازی جدید کار می‌کند. او همچنین ادعا می‌کند که این پروژه کو‌جیما با همکاری «سلین تریکارت» کارشناس واقعیت مجازی و برنده جایزه انجام خواهد شد.

در همین حال شاید چندان مرتبط نباشد، اما یکی از کاربران ردیت نیز اشاره می‌کند که کوجیما‌، سلین را در توییتر دنبال می‌کند! البته باید به این موضوع نیز توجه داشت که کو‌جیما تنها 204 نفر را در توییتر دنبال می‌کند و 3.1 میلیون دنبال کننده دارد.

در نهایت می‌توان ادعا کرد که ساخت یک بازی ترسناک واقعیت مجازی آن هم توسط هیدئو کوجیما‌ افسانه‌ای می‌تواند به مزیت بزرگی برای هدست پلی استیشن یا همان PSVR 2 تبدیل شود.

Top 10:خفن‌ترین ایستراگ‌های بازی‌های ویدیویی در سال 2021

تماشا از کانال یوتیوب

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب