بهترین صرافی برای خرید پرفکت مانیسلب مسئولیت: صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

صرافی پرفکت مانی چیست؟

هر زمان که حرف از انتقال ارز به میان می آید تنها راهی که به ذهنمان می رسد استفاده از روش های سنتی و سیستم بانکی می باشد. کسانی که درآمد دلاری دارند و در این زمینه فعالیت دارند، می دانند که این روش برای انتقال ارز به ایران خیلی کارآمد نمی باشد. با توجه به تحریم هایی که در حال حاضر بر علیه ایران وجود دارد ارتباط بسیاری از بانک های ایرانی با بانک های خارجی قطع شده است و در نتیجه امکان استفاده از این روش وجود ندارد.

شما از طریق سیستم های پرداخت آنلاین وب مانی یا پرفکت مانی می توانید از خدمات ارسال، دریافت و پرداخت پول از طریق اینترنت در سراسر دنیا استفاده کنید. همچنین از این سرویس ها می توانید برای ذخیره ارز بر روی حساب های الکترونیکی نیز استفاده کنید. شاید پرداخت های شما در سایت های خارجی به گونه ای باشد که نیاز به افتتاح حساب پرفکت مانی با نام خود نداشته باشید که در این صورت می توانید بدون اینکه حسابی داشته باشید درخواست های خرید و فروش خود را از طریق یکی از صرافی های پرفکت مانی در ایران انجام دهید.

ووچر پرفکت مانی چیست؟

ووچر پرفکت مانی یک سرویس از سیستم مالی پرفکت مانی می باشد که به شما این اجازه را می دهد تمام تراکنش های اینترنتی خود را بدون اینکه نیازی به حساب یا کارت به کارت های بین المللی و یا حتی حساب پرفکت مانی دارید را می دهد. ووچر پرفکت مانی یک کد دیجیتالی بهادار است که هرکسی که ان را در اختیار داشته باشد می تواند به راحتی آن را نقد و یا خرج کند. از آنجایی که پیگیری این کدها ممکن نیست لذا باید حتما از کدهای خود محافظت کنید و آن را تنها در اختیار فروشنده معتبر و یا افراد مطمئن قرار دهید. برای ایجاد حساب پرفکت مانی مقاله زیر را مطالعه کنید.

خرید پرفکت مانی ارزان

این روزها پرفکت مانی به دلیل تحریم ها علیه ایران، در میان کاربران ایرانی بسیار محبوب تر شده است و روزانه کاربران زیادی اقدام به خرید و فروش و یا انتقال وجه از طریق پرفکت مانی می کنند به همین دلیل استفاده از پرفکت مانی ارزان می تواند در کاهش هزینه ها بسیار موثر باشد.

در هر تراکنشی که شما با پرفکت مانی انجام می دهید باید درصدی را به عنوان کارمزد دریافت کنید. این کارمزد از پولی که انتقال می دهید کسر می شود. هر شرکتی به یک میزان مشخصی از کاربران خود کارمزد دریافت می کند به همین دلیل بهترین راه، همکاری با یک شرکت معتبر با کمترین میزان کارمزد و خرید ووچر پرفکت مانی ارزان می باشد. شما در ابتدا باید یک حساب پرفکت مانی ایجاد کنید که احتیاجی به مدارک ندارید و به این نوع حساب، حساب وریفای نشده می گویند که میزان کارمزد این نوع حساب بیشتر از یک حساب وریفای شده می باشد. شما می توانید برای دریافت پرفکت مانی ارزان و احراز هویت حساب خود به یک صرافی پرفکت مانی مراجعه کنید. بعد از گذشت یک سال و یا رسیدن موجودی حساب شما به یک سقف مشخص، حساب تان به حساب ممتاز ارتقا پیدا خواهد کرد.

فروش پرفکت مانی

یکی از آسان ترین و بهترین روش ها برای فروش پرفکت مانی مراجعه به سایت های ارائه دهنده خدمات پرفکت مانی می باشد. اول مانی با اعتبار چند ساله و رضایت هزاران کاربر، ارائه دهنده خدمات مطمئن و امن برای نقد کردن پرفکت مانی می باشد.

بعد از افتتاح حساب و استفاده از پرفکت مانی نهایتا بعد از معاملات ارزی شما نیاز دارید که پرفکت مانی خود را به ریال تبدیل کنید که اول مانی این خدمات را برای شما مهیا کرده است. در این سایت شما می توانید به خرید و فروش و نقد کردن ارز در این سیستم مالی بپردازید و از سرعت بالا در ارائه خدمات استفاده کنید. تنها کافیست با ثبت نام در اول مانی به ثبت سفارش پرداخته و مبلغ موردنظرتان را در حساب خود دریافت کنید. افتتاح حساب پی پال نیز یکی دیگر از راه هایی است که می توان از آن استفاده کرد.

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب