فیلم “قلعه‌ای برای کریسمس” (A Castle For Christmas) و فیلم‌های کمدی رمانتیک49 دقیقه پيش

فیلم “قلعه‌ای برای کریسمس” (A Castle For Christmas) و فیلم‌های کمدی رمانتیک

فیلم “قلعه‌ای برای کریسمس” (A Castle For Christmas) و فیلم‌های کمدی رمانتیک
لیست فیلم
خاطره باقری
div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-inline { border-bottom-color: transparent; } div#mediaad-Oxua.ni-related-container, div#yn-article-display-5781, div#yn-article-display-5782 { display: block; background-color: #455c65 !important; padding: 10px; margin: 40px 0; font-size: 12px; } div#mediaad-Oxua .ni-widget-header-span { font-size: 14px!important; font-weight: 200; padding: 5px 20px; background: #587682; } div#mediaad-Oxua .ni-mediaad-logo { width: 70px!important; } div#mediaad-Oxua p.ni-ellipsis { font-size: 14px; font-weight: 100; color: #fff; } div#mediaad-Oxua .ni-ellipsis:hover { color: #d2d2d2; } div#yn-article-display-5781 .yn-header, div#yn-article-display-5782 .yn-header{ border-color: transparent; margin: 0; margin-bottom: 15px; height: 30px; background: transparent; font-weight: 100; } div#yn-article-display-5781 .yn-heading, div#yn-article-display-5782 .yn-heading { color: #fff; font-size: 15px; font-weight: 100; background: #587682; } div.YEKTANET.yn-article-display a { color: #fff; } div.YEKTANET.yn-article-display .yn-item:hover .yn-item_title { color: #ffffff !important; } div#yn-article-display-5781 p.yn-item_title, div#yn-article-display-5782 p.yn-item_title { color: #ffffff; font-weight: 100; } div#s77abebb .s_header { font-weight: 100; font-size: 14px; } div#s77abebb .s_title { text-align: right; font-weight: 100; }

فیلم “قلعه‌ای برای کریسمس” با حضور “مری لمبرت” (Mary Lambert) یک کمدی رمانتیک گرم کریسمسی است که بیننده را به قلعه‌های دوردست و داستان پریان می‌کشاند. این داستان مدرن امروزی به قصه سوفی براون می‌پردازد. او نویسنده داستان‌های پرفروش “اما گیل” است که پس از کشتن یک شخصیت محبوب خشم طرفداران را برمی انگیزد. چون اصلاً از بابت این کار پشیمان نیست.

او با تشویق ناشر خود به اسکاتلند می‌رود تا درباره ریشه‌های خود بیشتر بداند. به علاوه می‌تواند برای اثر شاهکار بعدی خود منبع الهام پیدا کند. در نهایت عشق و خانواده را به دست می‌آورد. اگر این فیلم حال خوب کن را تماشا کرده‌اید ما گزینه‌های دیگری را به شما پیشنهاد می‌دهیم. این شما و این فیلم‌های کمدی رمانتیک مشابه فیلم “قلعه‌ای برای کریسمس”. با پروشات همراه باشید.

6. گمشده در کریسمس – Lost at Christmas – 2020

فیلمی به کارگردانی “رایان هندریک” (Ryan Hendrick) و با موسیقی “استیون رایت” (Stephen Wright). این اثر کمدی رمانتیک می‌تواند شما را به تب و تاب بیندازد. فیلم “قلعه‌ای برای کریسمس” درباره راب و جن است. دو نفر که با نزدیک شدن کریسمس دلتنگ خانه شده‌اند. با این که آن‌ها در سرزمین‌های برفی اسکاتلند در انزوا به سر می‌برند، اما ناامیدتر از آن هستند که به میان بقیه برگردند. با گذشت زمان انگار از پیوندی که بین آن‌ها برقرار می‌شود خبر ندارند. اگر به دنبال فیلم کریسمسی دیگری مشابه “قلعه‌ای برای کریسمس” هستید که ماجراجویی در اسکاتلند را نشان دهد، این فیلم برای شما مناسب است.

همچنین بخوانید: بهترین سریال‌های کمدی مشابه ساینفلد (Seinfeld) که باید تماشا کنید

5. شاهزاده کریسمس – A Christmas Prince – 2017

“قلعه‌ای برای کریسمس” اولین فیلمی نیست که به گوشه و کنار یک فضای سلطنتی وارد شده است. کارگردان این فیلم “آلکس زم” (Alex Zamm) با عناصر کمدی رمانتیک خنده دار کریسمس را بهتر از همیشه نشان می‌دهد. داستان درباره یک روزنامه نگار به نام امبر است که در سراسر جهان ماجراجویی را آغاز می‌کند تا درباره یک شاهزاده رسوا که به تاج و تخت چشم دارد، جستجو کند. البته خودش هم شرایط خوبی ندارد و نمی‌تواند از عهده کارهای خودش خوب برآید. اگر دوست دارید فیلم دیگری مشابه “قلعه‌ای برای کریسمس” تماشا کنید این فیلم مناسب شماست.

4. خوب صورت – Khoobsurat – 2014

فیلمی از “شاشانکا گوش” (Shashanka Ghosh) و بازسازی آزاد فیلمی به همین نام از سال 1980. “خوب صورت” یک فیلم کمدی رمانتیک خوب و دیدنی است که لبخند را روی صورت شما می نشاند. یک اثر کمیاب از دیزنی هند که با حال و هوای سلطنتی خود دیدنی از آب درآمده است. میلی چاکراوارتی، یک فیزیوتراپیست شناخته شده است که برای تیم کریکت کار می‌کند. او تا به حال به ازدواج فکر نکرده، اما مادرش برای او فکر و خیال‌هایی دارد.

وقتی او را به قصر سلطنتی راجستان فرا می‌خوانند تا یک پادشاه را درمان کند زندگی میلی عوض می‌شود. وقتی متوجه می‌شود چه ماجرایی دلیل این اتفاق بوده وظیفه خودش می‌داند که اوضاع را بهتر کند. اگر شخصیت مایلز در “قلعه‌ای برای کریسمس” را دوست داشتید حتماً از شخصیت ویکرام هم خوشتان می‌آید.

همچنین بخوانید: 10 فیلم کمدی سیاه دیدنی که احتمالا فراموششان کرده‌اید

3. اسکروج – Scrooged – 1988

داستان کلاسیک ماندگار “سرود کریسمس” از “چارلز دیکنز” بارها برای آثار سینمایی اقتباس شده است. اولین بار در سال 1901 فیلمی از آن ساخته شد. بنابراین می‌دانید که داستان بارها و بارها اقتباس شده و یکی از بهترین نمونه‌های سینمایی آن فیلم کمدی کریسمسی “ریچارد دانر” (Richard Donner) است. “بیل مری” (Bill Murray) بازیگر و کمدین افسانه‌ای در نقش فرانک کراس حضور دارد. او یک رئیس بخش تلویزیونی است که به اسکروج شباهت دارد.

از آنجایی که فرانک حتی ذره‌ای به کریسمس علاقه ندارد و منتظر آن نیست، کارمندانش را مجبور می‌کند تا برای نسخه اقتباسی زنده “سرود کریسمس” خود را آماده کنند. روح مارلی با شخصیت لوو هیوارد جایگزیت می‌شود، اما حضور فرانک هنوز مسیر مشابهی را طی می‌کند. شخصیت مایلز در فیلم “قلعه‌ای برای کریسمس” کمی شبیه اسکروج است. اگر دوست دارید بدانید درباره چه چیزی حرف می‌زنیم خودتان باید این اثر کلاسیک را تماشا کنید.

2. سفر به آمریکا – Coming to America – 1988

“جان لندیس” (John Landis) در “برادران بلوز” (The Blues Brothers) و موزیک ویدیوی “تریلر” (Thriller) از “مایکل جکسون” (Michael Jackson) در فیلم کمدی رمانتیک “سفر به آمریکا” که یک اثر جالب و زمستانی است، حضور درخشانی دارد و اثر دیدنی ایجاد می‌کند. شاهزاده آفریقایی اکیم (ادی مورفی “Eddie Murphy”) 21 ساله شده و مجبور است طبق سنت پیش برود و همسری را برای ازدواج پیدا کند. او باید کسی را انتخاب کند که او را به خاطر شخصیت خودش دوست داشته باشد، نه به خاطر لقب‌های سلطنتی خودش.

جستجوی او برای عشق او را به اطلس در آمریکا می‌کشاند، جایی که در یک رستوران زنجیره‌ای فست فود کار می‌کند. آنجا از لیزا خوشش می‌آید. اگر دوست دارید شاهزاده‌ای شبیه مایلز در “قلعه‌ای برای کریسمس” را ببینید که ماجراجویی خاص خود را آغاز کرده است، این اثر برای شما مناسب است. پس حتماً آن را تماشا کنید.

همچنین بخوانید: بهترین سریال‌های کمدی و خنده دار که این روزها باید تماشا کنید

1. عروس شاهزاده – The Princess Bride – 1987

شاید حوصله تماشای فیلم‌های عاشقانه را نداشته باشید، اما اسم “راب راینر” (Rob Reiner) کارگردان، باید آنقدر شما را مجاب کند تا این فیلم را تماشا کنید. “عروس شاهزاده” براساس رمان معروفی از “ویلیام گلدمن” (William Goldman) اقتباس شده و “راینر” آن را کارگردانی می‌کند. این فیلم یکی از بهترین داستان‌های پریان است که خارج از فضای دیزنی روی پرده سینما آمده است. پرنسس باترکاپ از قلمروی اسطوره‌ای فلورین عاشق وستلی فرمانده است.

وقتی وستلی در جستجوی کار ماجراجویی تازه‌ای را شروع می‌کند داستان به سمت جنوب پیش می‌رود. آن‌ها وقتی در جاده از هم جدا می‌شوند باید در مسیر خود شیاطین را شکست دهند. سپس می‌توانند با هم یکی شوند تا بتوانند تا ابد با هم سعادتمند زندگی کنند. این فیلم با عناصر داستان‌های پریان و جادویی یکی از بهترین فیلم‌های کمدی رمانتیک تاریخ سینما است. “کری الویس” (Cary Elwes) که در فیلم “قلعه‌ای برای کریسمس” نقش مایلز را ایفا کرده، در این فیلم در مقابل “رابین رایت” (Robin Wright) در نقش اصلی اجرای درخشانی دارد.

امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!


پروشات در تلگرام
پروشات در اینستاگرام
#bigad * {max-width: 100%;}

مطالب مرتبط

10 فیلم علمی-تخیلی که در سال 2022 ده ساله می‌شوند

بهترین فیلم‌های بین‌المللی سال 2021 (رده‌بندی بر اساس امتیاز Letterboxd)

فیلم‌های ناامیدکننده 2021 که برخلاف تصورات ما ظاهر شدند

10 فیلم برتر سینمای هالیوود که در سال 2022 بیست‌ساله می‌شوند

صحنه‌های مبارزه “کبرا کای” (COBRA KAI) و بهترین آن که باید تماشا کنید

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم

نظر خود را بنویسید

آخرین مطالب